Універсальний львівський довідник

Будинки житлові

 • м. Львів, вул. Староєврейська, 16
  XVІІ ст.
  архіт. Й. Дубльовський,
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 22
  XVII ст.
  Побудований за проектом архітекторів А. Прихильний і А. Покори. Перебудований в XIX в. за проектом архітектора Ю. Енгеля. Цегляний, витягнутий в плані, з внутрішнім двором і флігелем, триповерховий, з аттиком і раскрепованним карнизом з модільонамі.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 24
  XVII ст.
  архіт. А. Прихильний, А. Покора
  Побудований за проектом архітекторів А. Прихильний і А. Покори. Реконструйовано в кінці XIX ст. Цегляний, витягнутий в плані, триповерховий. Фасад завершено аттиком і раскрепованним карнизом, розчленований рустованих лопатками.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 26
  XVII ст.
  Побудований за проектом архітекторів А. Прихильний і А. Покори. Перебудований в XIX в. У 1933 році реконструйовано. Цегляний, витягнутий в плані, триповерховий, оштукатурений фасад розчленований рустованих лопатками, завершений аттиком і раскрепованним карнизом.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 27
  XVII ст.
  У 1856 році за проектом архітектора Ю. Енгеля був перероблений фасад будівлі. Цегляний, Г-подібний в плані, чотириповерховий. Фасад збудований у стилі ренесанс, завершено аттиком і карнизом з модільонамі.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 28
  1611 p.
  архіт. А. Прихильний, А. Покора
  Перебудований на початку XIX ст. Цегляний, кутовий, витягнутий в плані, чотириповерховий, з простим гладко обштукатурених фасадом.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 29
  XVII ст.
  У 1924 році перебудований за проектом архітектора Б. Чачкес. Цегляний, Г-подібний в плані, чотириповерховий, зберіг традиційний трьохвіконний фасад, завершений аттиком і раскрепованним карнизом.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 31
  XVII ст.; перебудова 1924 p.
  архіт. В. Дердацький, В. Ревуцький
  Перебудований в 1924 році архітекторами В. Дердацкім і В. Ревуцьким. Цегляний, прямокутний у плані, чотириповерховий, з гладким обштукатурених фасадом, розчленованим пасками, завершеним аттиком і раскрепованним карнизом.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 7
  XVII-XIX ст.
  З’єднаний переходом з площею Ринок. Перебудований в XIX в. Цегляний, прямокутний у плані, зберіг трехчастную структуру, триповерховий з мансардою. Фасад розчленований плоскими лопатками, віконні прорізи обрамлені наличниками.
 • м. Львів, вул. Староєврейська, 8
  XVIII ст.
  Перебудований в 1924 році. Цегляний, П-подібний в плані, чотириповерховий. Фасад розчленований плоскими лопатками, завершений аттиком і карнизом з модільонамі. Основним декоративним елементом є сандрики над вікнами.
Кількість: 143