Умови та гарантії

Угода з користувачами сайту

1. Загальні умови

1.1. Вся інформація, розміщена на Сайті може бути використана вільно виключно як інструмент прямого маркетингу, з метою отримання даних про клієнтів, товари та послуги. Будь-яке відтворення, розповсюдження, компіляція, переробка та інше використання інформації, розміщеної на Сайті з іншими цілями недопускається.

1.2. Отримання інформації користувачами Сайту допускається виключно через інтерфейс Сайту. Будь-які форми прямого доступу до баз даних Сайту, включаючи граббінг, сніфінг, вважаються незаконними та підлягають переслідуванню згідно з чинним законодавством України.

1.3. Претензії стосовно шкоди, що була викликана використанням будь-якої інформації, розміщеної на Сайті, включаючи будь-яку інформацію, яка є неповною або неправильною, будуть відхилені.

1.4. Претензії щодо використання (як правомірного, так і неправомірного) будь-якої інформації, розміщеної на Сайті, включаючи її відтворення та поширення третіми особами, будуть відхилені.

1.5. Користувачі Сайту не отримують жодних прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами та несуть повну відповідальність перед власником інформації за її неправомірне використання.

1.6. Будь-яке копіювання або використання об'єктів, розміщених на Сайті, таких як тексти, зображення, відео в інших електронних або друкованих публікаціях не допускається без погодження з адміністрацією сайту.

1.7. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст посилань зі своїх сторінок на зовнішні ресурси, якщо при цьому немає точної впевненості у незаконності або шкодочинності їх змісту. Відповідальність за можливий заподіяний збиток при переході за таким зовнішнім посиланням несуть власники відповідних ресурсів.


2. Умови використання на безоплатній основі

2.1. Сайт не несе відповідальності за помилки, актуальність, правильність, повноту або якість наданої інформації користувачами на безоплатній основі.

2.2. Сайт не несе відповідальності за відповідність інформації, наданої користувачами на безоплатній основі чинному законодавству України.

2.3. Інформація, надана користувачами на безоплатній основі може бути розширена, змінена або частково або повністю видалена адміністрацією Сайту без окремого повідомлення.


3. Умови використання платних пакетів послуг

3.1. Сайт забезпечує періодичне збереження (резервування) інформації, розміщеної Користувачем платних пакетів послуг на Сайті, а також, за узгодженням з Користувачем, підтримку її в актуальному вигляді на весь час дії платного пакету.

3.2. Сайт не несе відповідальності за збереження інформації, розміщеної Користувачем платних пакетів послуг на Сайті, у разі настання форс-мажорних обставин.

3.3. Сайт не гарантує відсутності помилок та збоїв у роботі Сайту, у тому числі в результаті збоїв у роботі програмного забезпечення, або ж в результаті несанкціонованого втручання третіх осіб.

3.4. Інформаційні довідники серії Бізнес-Гід™, а також регіональні та галузеві бази даних на матеріальних носіях поставляються відповідно до загальноприйнятого у світовій практиці принципа «AS IS» («ЯК ВОНО Є»). Розробник та розповсюджувач не несуть відповідальності за можливі збитки в результаті використання даного програмного забезпечення та баз даних. Розробник та розповсюджувач не несуть відповідальності за шкоду, непрямі збитки або за втрачений очікуваний прибуток, що виникли у зв'язку з ліквідацією або зміною реквізитів організацій, внесених у довідники або бази даних.


4. Умови розміщення інформації

4.1. Розміщуючи на Сайті (змінюючи/видаляючи) самостійно, або передаючи адміністрації Сайту іншим способом будь-які персональні дані або комерційну інформацію Користувач погоджується з тим, що введення цих даних (їх зміна/видалення) відбувається добровільно та з прийняттям Користувачем всіх наслідків цієї дії.

4.2. Користувач має право на захист своїх персональних даних або комерційної інформації згідно з чинним законодавством України.


5. Заключні положення

5.1. У випадку, якщо будь-яке положення даного документа або його частина втратить чинність або буде визнано таким, що суперечить чинному законодавству України, це не буде мати впливу на дію інших положень даного документу або його частин.

5.2. Адміністрація Сайту залишає за собою право вносити будь-які зміни та правки в цей документ, що не суперечать чинному законодавству України. Актуальна версія даного документу завжди розташована за адресою: www.dlab.com.ua/guarantees

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.