Пакет інтернет-реклами «Україна. Оптимальний»

Оптимальне рішення для успішної рекламної кампанії в Інтернеті!

2990 грн
на рік
Україна. Оптимальний
Україна. ОптимальнийЗамовити пакет

Пакет послуг «Україна. Оптимальний» — це правильне використання основних інструментів маркетингу в Інтернеті та значний вклад у розвиток дієвої рекламної кампанії певного продукту.

Рекламні послуги, що входять до пакету «Україна. Оптимальний» допомагають вашому бізнесу увійти в правильне русло прямого продажу потрібної продукції чи послуг. Так, впевнений 10-річний досвід у сфері інтернет-маркетингу дає змогу нашій компанії побудувати чітку та дієву систему продажів в мережі на основі запропонованих пакетних послуг — створення особистого профілю, його індексації пошуковими системами, забезпечення високого бізнес-рейтингу, розміщення інформації на основних бізнес-порталах та багато інших не менш дієвих маркетингових заходів.

Рекламні послуги з пакетом «Україна. Оптимальний» — це впевнене підвищення пошукового трафіку, а, отже, безперервний потік нових користувачів і успішна стратегія розвитку бізнесу у майбутньому.

Детальний опис пакету:
Рекламні послуги: Опис:Результат:
1. Розміщення інформації про діяльність компанії Розширений опис діяльності компанії у авторитетних бізнес-каталогах нашої компанії. Зокрема:
www.dlab.com.ua
www.ua-region.com.ua
www.poshuk.com
Повноцінний профіль на провідних українських бізнес-порталах, який сприятиме створенню позитивного іміджу та швидкому зростанню клієнтської бази. У профілі ви вказуєте свої контактні дані, розміщення на карті, спектр товарів та послуг, логотип, відео та іншу корисну інформацію.

2. Бізнес-рейтинг компанії

Обраний пакет передбачає отримання 4-зіркового бізнес-рейтингу компанії, що забезпечує високі позиції в категоріях пошуку. Така система оцінки компанії дозволяє у категоріях пошуку займати привілейовані позиції, а, отже, пришвидшує процес діалогу з клієнтами та партнерами та формує довіру.
3. Індексація профілю Передбачає своєрідний аналіз та ранжування (послідовне розміщення) даних про сайт та його сторінки пошуковими системами. Ми надаємо гарантію того, що профіль вашої компанії буде проіндексований популярними пошуковими системами. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
4. Пряме посилання сайт Розміщення активного посилання на сайт або декілька сайтів, при необхідності. Посилання є дуже важливим з точки зору пошукової оптимізації, оскільки сприяє зростанню трафіку та передає вагу, авторитет наших бізнес-порталів.
5. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії на карті. Економить час потенційного клієнта, допомагає легко і швидко знайти Вас у Вашому місті.
6. Логотип компанії Основний логотип з'являється у всіх бізнес-порталах нашої компанії поруч із основною рекламною та контактною інформацією. Розміщений логотип служить не лише способом маркування продукції, а й забезпечує впізнаваність бренду, виділяє його серед конкурентів.
7. Розміщення фотографій Розміщення фотографій продукції чи будь-яких інших тематичних зображень. Якісні зображення – чудова презентація Вашої компанії, дозволить не лише привернути увагу до себе, а й представити свою продукцію та послуги найкращим чином.
8. Публікація відео Клієнт отримує можливість розмістити відео у власному профілі. Наявність якісного відеоконтенту у профілі — це одна із найбільш дієвих маркетингових стратегій, що дозволяє швидко аналізувати рекламний продукт, контролювати ефективність через перегляди та впливати на головні канали сприйняття людини.
9. Власний інтернет-магазин Створення інтернет-магазину на сайте Dlab.com.ua, який дозволяє розмістити фото, описи та ціни товарів та послуг. З'являється додаткова реклама, ще один бізнес-інструмент для здійснення прямих продажів, а, отже, і можливість отримувати стабільний дохід у майбутньому.
10. Хмаринка тегів Розміщення хмаринки тегів з ключовими словами у профілі клієнта. У хмаринці публікують тематичні ключові запити, які обрані для просування профілю у пошукових системах. Згідно пакету ви отримуєте до 20 тегів. Хмаринка включає ключові запити, що використовуються користувачами при пошуку необхідної інформації, а, отже, полегшують процес і ведуть зацікавлену аудиторію саме на ваш ресурс.
11. Перелінковка в наших бізнес-порталах Будуть задіяні одні з головних принципів SEO — внутрішня перелінковка та нарощування посилальної маси. Ми розмістимо до 30 посиланнь на ваш профіль з інших внутрішніх сторінок наших порталів, що дозволить просунути вашу сторінку по низькочастотних запитах.
Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Україна. Оптимальний»: https://www.dlab.com.ua/id/31629Порівняти з іншими пакетами послуг
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.