Універсальний львівський довідник

Пакет інтернет-реклами «Україна. Оптимальний»

Оптимальне рішення для успішної рекламної кампанії в Інтернеті!

Пакет послуг «Україна. Оптимальний» — це правильне використання основних інструментів маркетингу в Інтернеті та значний вклад у розвиток дієвої рекламної кампанії певного продукту.

Рекламні послуги, що входять до пакету «Україна. Оптимальний» допомагають вашому бізнесу увійти в правильне русло прямого продажу потрібної продукції чи послуг. Так, впевнений 10-річний досвід у сфері інтернет-маркетингу дає змогу нашій компанії побудувати чітку та дієву систему продажів в мережі на основі запропонованих пакетних послуг — створення особистого профілю, його індексації пошуковими системами, забезпечення достойного бізнес-рейтингу, розміщення інформації на основних бізнес-порталах, додатковий функціонал від партнерського ресурсу «Бізнес-гід», створення бюджетного інтернет-магазину та багатьох інших не менш дієвих маркетингових заходів.

Рекламні послуги з пакетом «Україна. Оптимальний» — це впевнене підвищення пошукового трафіку, а, отже, безперервний потік нових користувачів і успішна стратегія розвитку бізнесу у майбутньому.

Вартість — 1990 грн. на 1 рік.


Детальний опис пакету:

Рекламні послуги: Опис: Результат:
1. Розміщення інформації про діяльність компанії Розширений опис діяльності компанії у авторитетних бізнес-каталогах нашої компанії. Зокрема:
www.dlab.com.ua
www.dlab.lviv.ua
www.ua-region.info
www.ua-region.com.ua
www.ua-region.com
http://business-guide.com.ua
http://biz-gid.ru
http://biz-gid.com
www.poshuk.com
Повноцінний профіль на провідних українських бізнес-порталах, який сприятиме створенню позитивного іміджу та швидкому зростанню клієнтської бази. У профілі ви вказуєте свої контактні дані, розміщення на карті, спектр товарів та послуг, логотип, відео та іншу корисну інформацію.
2. Бізнес-рейтинг компанії
Обраний пакет передбачає отримання 4-зіркового бізнес-рейтингу компанії, що забезпечує високі позиції в категоріях пошуку. Така система оцінки компанії дозволяє у категоріях пошуку займати привілейовані позиції, а, отже, пришвидшує процес діалогу з клієнтами та партнерами та формує довіру.
3. Логотип компанії Основний логотип з'являється у всіх бізнес-порталах нашої компанії поруч із основною рекламною та контактною інформацією. Розміщений логотип служить не лише способом маркування продукції, а й забезпечує впізнаваність бренду, виділяє його серед конкурентів.
4. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії на карті. Економить час потенційного клієнта, допомагає легко і швидко знайти Вас у Вашому місті.
5. Розміщення фотографій Розміщення фотографій продукції чи будь-яких інших тематичних зображень. Якісні зображення – чудова презентація Вашої компанії, дозволить не лише привернути увагу до себе, а й представити свою продукцію та послуги найкращим чином.
6. Публікація відеозаписів Користувач отримує можливість розмістити відео у власному профілі. Наявність якісного відеоконтенту у профілі — це одна із найбільш дієвих маркетингових стратегій, що дозволяє швидко аналізувати рекламний продукт, контролювати ефективність через перегляди та впливати на головні канали сприйняття людини.
7. 3D-тур у профілі Розміщення повноцінного 3D-туру вашої компанії з усіма її перевагами. Така реклама забезпечить інтерактивність, тобто значний інтерес потенційних клієнтів до вашої справи. Віртуальний тур закріпить іміджеві позиції, наочно демонструючи усі переваги компанії та формуватиме довіру до її діяльності.
8. Власний інтернет-магазин Створення інтернет-магазину на сайте Dlab.com.ua, який дозволяє розмістити світлини, описи та ціну товарів та послуг. З'являється додаткова реклама, ще один бізнес-інструмент для здійснення прямих продажів, а, отже, і можливість отримувати стабільний дохід у майбутньому.
9. Пряме посилання на сайт Професійне розміщення активного посилання на сайт або декілька сайтів, якщо є така необхідність. Посилання є дуже важливим з точки зору пошукової оптимізації, оскільки сприяє зростанню трафіку та передає вагу, авторитет наших бізнес-порталів.
10. Індексація профілю Передбачає своєрідний аналіз та ранжування (послідовне розміщення) даних про сайт та його сторінки пошуковими системами. Ми надаємо гарантію того, що профіль вашої компанії буде проіндексований популярними пошуковими системами. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
11. Хмаринка тегів Розміщення хмаринки тегів з ключовими словами у профілі клієнта. У хмаринці публікують тематичні ключові запити, які обрані для просування профілю у пошукових системах. Згідно пакету ви отримуєте до 10 тегів. Хмаринка включає ключові запити, що використовуються користувачами при пошуку необхідної інформації, а, отже, полегшують процес і ведуть зацікавлену аудиторію саме на ваш ресурс.
12. Просування у наших бізнес-порталах Будуть задіяні одні з головних принципів SEO — внутрішня перелінковка та нарощування посилальної маси. Ми розмістимо посилання на ваш профіль з інших внутрішніх сторінок наших порталів, що дозволить просунути вашу сторінку по низькочастотних запитах.
13. Нарощення посилальної маси з авторитетних сайтів Комплекс дієвих заходів, спрямований на збільшення кількості посилань на вашу рубрику або профіль з авторитетних тематичних інтернет-ресурсів. В результаті покращується видимість сайту у видачі пошукових систем по обраних ключових запитах. Також зростає авторитет профілю. Зовнішні посилання на сайт підвищують траст (рівень довіри пошукових систем) до сторінки профілю.
14. Додатковий функціонал ресурсу «Бізнес-Гід» Можливість самостійного розміщення прайс-листів, новин, рекламних статей про діяльність вашої компанії на одному із кращих інформаційних майданчиків. Зазначимо, що частота показу та кількість подібних матеріалів залежить від типу пакету. Інтернет-портал «Бізнес-Гід» — лідер ділового інформаційного простору не лише у Львові, але й в усій Україні. Так, тематичні публікації є незамінним інструментом успішного супроводу корпоративного сайту та формування правильного іміджу.
15. Електронний каталог У подарунок надається можливість завантажити з нашого серверу електронний каталог «Підприємства України. Повна база даних: більш ніж 330000 компаній». Запропонований електронний каталог передбачає досягнення таких цілей як створення ефективної клієнтської бази, налагодження партнерських стосунків, зростання ефективності роботи відділу маркетингу та детальний аналіз основних конкурентів.
Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Україна. Оптимальний»: https://www.dlab.com.ua/id/16974

Порівняти з іншими пакетами послуг

Комерційна пропозиція в форматі MS Word від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 174 Кб)
Комерційна пропозиція в форматі Adobe Reader від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 455 Кб)

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.