Універсальний львівський довідник

Бази даних підприємств України

Методи, які справді працюють

Бази даних підприємств України Динамічний розвиток інтернет-технологій відкриває перед власниками бізнесу чимало нових можливостей. Втім, тривалі пошуки нових клієнтів та партнерів у мережі не завжди приносять бажаний результат і часто є невиправданим методом з огляду на часові затрати.

Купити базу підприємств України — чудова альтернатива для компаній, які взяли вектор на інтенсивний розвиток. Якісна база клієнтів та підприємств допоможе побудувати ефективну маркетингову стратегію проекту, суттєво пришвидшити процес майбутньої комунікації з цільовою аудиторією, а також оптимізувати інші бізнес-процеси, що невід’ємно пов’язані із роботою персоналу.

Ми перша українська компанія, якій вдалося зібрати такий об’єм інформації про підприємства нашої країни та об’єднати їх в єдину базу даних. На сьогодні ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних із створенням, наповненням, стандартизацією та ескортом професійних баз даних будь-якого рівня складності.

Раді представити Вам наш ексклюзивний продукт — повну базу даних підприємств України і всіх юридичних осіб, що зареєстровані на нашому бізнес-порталі UA-REGION.INFO — найкращу клієнтську базу для вашої CRM-системи.

Вартість — 8000 грн.
(формат Excel, Access)


Кожна база даних підприємств України має зручні класифікатори — територіальний та галузевий. Відтак, у лічені секунди Ви зможете отримати корисні контакти у потрібному регіоні та відповідному напрямку діяльності.

5 аргументів на користь вибору нашого інформаційного продукту:

  • Більш ніж 15 років впевненого лідерства на інформаційному ринку України;
  • Золотий «Знак якості» у номінації «Створення, трансляція і супровід баз даних» (2009);
  • Повна база даних включає більш ніж 330 тисяч українських підприємств;
  • Наша клієнтська база даних проходить регулярну перевірку існуючої інформації, а також ретельне оновлення та внесення нових підприємницьких одиниць;
  • Індивідуальний критерій поділу інформації — база даних клієнтів для вашого бізнес-напрямку.

Використання баз даних у бізнесі

Бази даних стануть у нагоді не лише бізнес-початківцям, які мають на меті якомога швидше завоювати міні позиції на ринку, але й для впевнених гравців бізнесу, які не бажають зупинятися на отриманих результатах. У цьому випадку також йдеться про зручну фіксацію великих об’ємів інформації, які часто потрібно дублювати та супроводжувати коментарями, а також пошук та редагування. Звичайні електронні таблиці, як правило, не справляються з цією задачею на відмінно. Повна база даних — грамотний підхід до роботи з інформацією.

Індивідуальний підхід, уважність до деталей, адекватна оцінка власних сил, швидке коректування й постійне вдосконалення баз даних підприємств України, відрізняють інформаційні послуги нашої компанії від аналогічних пропозицій конкурентів. Адже тільки працюючи краще, можна отримати найкращий результат, який є таким очікуваним кожною українською компанією!

Розширюйте коло рекламних можливостей разом із компанією DLAB!


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.