Бази даних підприємств України

Бази даних підприємств України Динамічний розвиток інтернет-технологій відкриває перед власниками бізнесу чимало нових можливостей. Втім, тривалі пошуки нових клієнтів та партнерів у мережі не завжди приносять бажаний результат і часто є невиправданим методом з огляду на часові витрати.

Купити базу підприємств України — чудова альтернатива для компаній, які взяли вектор на інтенсивний розвиток. Якісна база клієнтів та підприємств допоможе побудувати ефективну маркетингову стратегію проекту, суттєво пришвидшити процес майбутньої комунікації з цільовою аудиторією, а також оптимізувати інші бізнес-процеси, що невід’ємно пов’язані із роботою персоналу.

Ми перша українська компанія, якій вдалося зібрати такий об’єм інформації про підприємства України та об’єднати їх в єдину базу даних. На сьогодні ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних із створенням, наповненням, та ексортом професійних баз даних будь-якого рівня складності.

Раді представити Вам наш ексклюзивний продукт — повну базу даних підприємств України і всіх юридичних осіб, що зареєстровані на нашому бізнес-порталі UA-REGION.

Дивіться приклад повної БД в форматі EXCEL

Вартість — 8000 грн.


Інші послуги пов'язані з базами даних, які ми надаємо дивіться на сайті UA-REGION:


5 аргументів на користь вибору нашого інформаційного продукту:

  • Більш ніж 15 років впевненого лідерства на інформаційному ринку України;
  • Золотий «Знак якості» у номінації «Створення, трансляція і супровід баз даних» отриманий у 2009 році;
  • Повна база даних включає більш ніж 330 тисяч українських підприємств;
  • Наша клієнтська база даних проходить регулярну перевірку існуючої інформації, а також ретельне оновлення та внесення нових підприємницьких одиниць;
  • Індивідуальний критерій поділу інформації — база даних клієнтів для вашого бізнес-напрямку.

Індивідуальний підхід, уважність до деталей, адекватна оцінка власних сил, швидке коректування й постійне вдосконалення баз даних підприємств України, відрізняють інформаційні послуги нашої компанії від аналогічних пропозицій конкурентів. Адже тільки працюючи краще, можна отримати найкращий результат, який є таким очікуваним кожною українською компанією!

Розширюйте коло рекламних можливостей разом із компанією DLAB!

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.