Універсальний львівський довідник

Додати фірму

Правила додавання підприємств в бізнес-каталог

 1. Перед реєстрацією нової компанії, необхідно перевірити наявність Вашого підприємства в нашому бізнес-каталозі. Для цього, у пошуковій формі сайту виконайте пошук за такими критеріями:
  • кодом ЄДРПОУ;
  • назвою;
  • адресою;
  • телелефоном.
  Якщо підприємство вже зареєстровано, Ви завжди зможете відредагувати розміщену інформацію.

 2. Вносити інформацію в бізнес-каталог можуть тільки зареєстровані користувачі порталу.

 3. Інформація про підприємство буде перевірена адміністрацією сайту та відредагована в разі необхідності. Ви завжди можете оспорити внесені корективи.

 4. Додаткові можливості розміщення компанії: високий бізнес-рейтинг, логотип, фотогалерея, відео, 3D-тур у профілі; хмаринка тегів та просування у наших бізнес-порталах Ви можете отримати скориставшись платними пакетами інтернет-реклами.

 5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за відгуки, залишені відвідувачами сайту, та залишає за собою право не видаляти негативні відгуки, дбаючи про користь, в першу чергу, для користувачів порталу.

 6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за інформацію про компанію внесену колишніми працівниками компанії, конкурентами і т.п., що не відповідає дійсності.

 7. Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у реєстрації компанії чи видаляти зареєстровані компанії без пояснення причин.

 8. Своєю реєстрацією Ви погоджуєтесь з виконанням цих правил.