Додати компанію

Правила додавання підприємства в бізнес-каталог

 1. Безкоштовна реєстрація в бізнес-каталозі DLAB передбачена тільки для компаній Львова та Львівської області. Для компаній з інших регіонів України пропонуємо розміщення на платній основі.

 2. Перед додаванням нового підприємства, перевірте його наявність в нашому бізнес-каталозі. Для цього, у пошуковій формі виконайте пошук за такими критеріями:
  • кодом ЄДРПОУ;
  • назвою;
  • адресою;
  • телефоном;
  • іншими критеріями.

  Якщо компанія вже зареєстрована, Вам потрібно ввійти в «Особистий кабінет» та під'єднати компанію до свого профілю.

 3. Редагувати інформацію в бізнес-каталог можуть тільки зареєстровані користувачі сайту.

 4. Вся інформація перевіряється адміністрацією сайту та редагується в разі необхідності. Ви завжди можете оспорити внесені корективи.

 5. Додаткові можливості розміщення: високий бізнес-рейтинг, логотип, фото, відео; хмаринку тегів та просування у наших бізнес-порталах Ви можете отримати скориставшись платними пакетами послуг.

 6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за відгуки, залишені відвідувачами сайту, та залишає за собою право не видаляти негативні відгуки, дбаючи про користь, в першу чергу, для користувачів порталу.

 7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за інформацію про компанію внесену колишніми працівниками компанії, конкурентами і т.п., що не відповідає дійсності.

 8. Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у реєстрації компанії чи видаляти зареєстровані компанії без пояснення причин.

 9. Своєю реєстрацією Ви погоджуєтесь з виконанням цих правил.

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.