Універсальний львівський довідник

Пакет інтернет-реклами «Україна. VIP»

Максимально продуктивний інтернет-маркетинг від професіоналів!

Пакет послуг «Україна. VIP» — це високоефективне та іміджеве просування бізнесу в Інтернеті. Наша компанія підготувала комплексний інтернет-маркетинг для людей, які цінують власний час, зусилля та фінанси. Обраний пакет охоплює максимальний перелік запропонованих компанією заходів, зокрема найвищий бізнес-рейтинг (5 зірок), якісне просування на бізнес порталах Dlab.com.ua, UA-region, Business-guide, Poshuk.com та цілий ряд інших бізнес-інструментів, які працюватимуть на потужну базу постійних клієнтів та, звісно ж, акцентуватимуть на основних іміджевих позиціях.

Просування бізнесу в Інтернеті за допомогою пакету «Україна. VIP» — це безумовне лідерство, беззаперечний авторитет та блискавичне попадання у прибуток у віртуальному просторі.

Сьогодні більше 60 відсотків інтернет-аудиторії піддається впливу інтернет-реклами різного типу. Це означає, що діапазон помірного впливу на споживача в мережі повинен стати пріоритетним напрямком для компаній, які мають на меті стати лідерами у своєму сегменті ринку.

Відтак, для втілення подібних задач пропонуємо обрати пакет послуг «Україна. VIP».

Вартість — 9000 грн. на 1 рік.


Детальний опис пакету:

Рекламні послуги: Опис: Результат:

1. Розміщення інформації про діяльність компанії

Створення рекламного профілю замовника, грамотне розміщення високоякісного контенту у ньому, а також публікація загальної інформації на бізнес-порталах нашої компанії та на сторінках партнерів:

www.dlab.com.ua
www.dlab.lviv.ua
www.ua-region.info
www.ua-region.com.ua
www.ua-region.com
http://business-guide.com.ua
http://biz-gid.ru
http://biz-gid.com
www.poshuk.com

Профіль пакету «Україна. VIP» — максимально ефективний канал інтернет-реклами. Власник VIP-пакету знаходить новий потік клієнтів через максимальне розміщення інформації у наших бізнес-порталах. Відтак, рекламний профіль зможе охопити понад 50000 відвідувачів. Саме стільки користувачів щодня відвідують наші портали.

2. Бізнес рейтинг компанії


Пакет VIP передбачає отримання максимального (з усіх можливих) рейтингу у потрібній тематиці нашого каталогу. 5-ти зірковий рейтинг «Безумовний лідер» — це миттєве закріплення лідерських позицій у всіх наших бізнес-порталах. Така інтернет-реклама щодня і щосекунди працює на позитивний імідж та пошук зацікавленої аудиторії.
3. Логотип компанії Розміщення фірмового графічного зображення у профілі. Логотип компанії — основа її фірмового стилю. Його правильна розробка, а відтак, і розміщення у профілі наших бізнес-порталов, свідчать про хорошу репутацію, стабільність у розвитку бізнесу, а також бажання залишитися в пам'яті пересічного споживача.
4. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії на карті Економить час потенційного клієнта, допомагає легко і швидко знайти Вас у Вашому місті.
5. Розміщення фотографій Розміщення фотографій продукції чи будь-яких інших тематичних зображень. Якісні зображення — чудова презентація Вашої компанії, дозволить не лише привернути увагу до себе, а й представити свою продукцію та послуги найкращим чином.
6. Публікація відео Власник пакету отримує можливість завантажити відео у своєму профілі. Пересічний користувач, як показують дослідження в сфері інтернет-маркетингу, сприймає 90% інформації через візуальний канал. Відтак, завдяки відео, рекламний меседж стає більш ефективним та сприяє збільшенню прямих продажів.
7. 3D-тур та карта у профілі Високоякісна презентація приміщення у профілі за допомогою 3-D, а також створення карти доїзду у Google Maps. Панорамне зображення об'єктів забезпечує користувачеві ефект присутності, дозволяє зорієнтуватися в приміщенні підвищує довіру до бренду в майбутньому.
8. Власний інтернет-магазин Створення віртуального магазину у нашому бізнес-портале із правом на розміщення фотографій продукції та послуг, а також описів та відгуків. Інтернет-магазин з усіма можливостями пакету VIP — це повноцінний та ефективний майданчик реклами, оперативної реалізації та іміджевого просування компанії.
9. Пряме посилання на сайт Професійне розміщення активного посилання на корпоративний сайт або декілька сайтів, якщо є така необхідність. Посилання на корпоративний сайт — відмінний результат при намаганні пришвидшити діалог компанії та замовника. Такий інструмент важливий для пошукової оптимізації бізнес-ресурсу, для зростання кількості користувачів на сайті та, звісно, передачі авторитету наших бізнес-порталів.
10. Індексація профілю Передбачає своєрідний аналіз та ранжування (послідовне розміщення) даних про корпоративний сайт та його сторінки пошуковими системами. Така інтернет-реклама сприяє потраплянню в ТОП-10 пошукових систем по ключовим запитам. Просувається іде по профілях усіх порталів. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
11. Хмаринка тегів Розміщення хмаринки тегів з ключовими словами у профілі клієнта. У хмаринці публікують тематичні ключові запити, які обрані для просування профілю у пошукових системах. Згідно пакету ви отримуєте до 20 тегів. Хмаринка включає ключові запити, що використовуються користувачами при пошуку необхідної інформації, а, отже, полегшують процес і ведуть зацікавлену аудиторію саме на ваш ресурс.
12. Максимальне просування у наших бізнес-порталах Будуть задіяні одні з головних принципів SEO — внутрішня перелінковка та нарощування посилальної маси. Ми розмістимо до 100 посиланнь на ваш профіль з інших внутрішніх сторінок наших порталів, що дозволить просунути сторінку по низькочастотних запитах.
13. Нарощування посилальної маси з авторитетних сайтів Власник пакету отримує посиланя на свій профіль зі сторінок різноманітного характеру, найчастіше авторитетних тематичних ресурсів. В результаті покращується видимість сайту у видачі пошукових систем по обраних ключових запитах. Також зростає авторитет профілю. Внутрішні та зовнішні посилання на сайт підвищують траст (рівень довіри пошукових систем) до сторінки профілю.
14. Додатковий функціонал ресурсу «Бізнес-Гід» Надається можливість періодичного розміщення останніх новин, прайсів, оголошень, рекламних статей та інших промо-матеріалів, що стосуються діяльності вашої компанії, на сторінках популярного ресурсу. Грамотне розміщення вашого контенту на сторінках «Бізнес-Гід» дасть можливість клієнту ознайомитися із асортиментом продукції, бути в курсі останніх новин компанії і в майбутньому обрати потрібний товар для купівлі. У базі ресурсу — понад 500 тисяч юридичних осіб та підприємців.
15. Електронний каталог Кожен власник пакету отримує в подарунок каталог «Підприємства України. Повна база даних: більш ніж 330000 компаній». Зручний та простий у користуванні інструмент маркетингу, який, без сумніву, стане вірним помічником в оптимізації робочого процесу менеджера, пришвидшивши пошук клієнтів та партнерів.
Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Україна. VIP»: https://www.dlab.com.ua/id/4898

Порівняти з іншими пакетами послуг

Комерційна пропозиція в форматі MS Word від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 170 Кб)
Комерційна пропозиція в форматі Adobe Reader від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 451 Кб)

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.