Пакет інтернет-реклами «Україна. VIP»

Максимально продуктивний інтернет-маркетинг від професіоналів!

9000 грн
на рік
Україна. VIP
Україна. VIPЗамовити пакет

Пакет послуг «Україна. VIP» — це високоефективне та іміджеве просування бізнесу в Інтернеті. Наша компанія підготувала комплексний інтернет-маркетинг для людей, які цінують власний час, зусилля та фінанси. Обраний пакет охоплює максимальний перелік запропонованих компанією заходів, зокрема найвищий бізнес-рейтинг (5 зірок), якісне просування на бізнес порталах Dlab, UA-region, Business-guide, Poshuk та цілий ряд інших бізнес-інструментів, які працюватимуть на потужну базу постійних клієнтів та, звісно ж, акцентуватимуть на основних іміджевих позиціях.

Просування бізнесу в Інтернеті за допомогою пакету «Україна. VIP» — це безумовне лідерство, беззаперечний авторитет та блискавичне попадання у прибуток у віртуальному просторі.

Сьогодні більше 60 відсотків інтернет-аудиторії піддається впливу інтернет-реклами різного типу. Це означає, що діапазон помірного впливу на споживача в мережі повинен стати пріоритетним напрямком для компаній, які мають на меті стати лідерами у своєму сегменті ринку.

Відтак, для втілення подібних задач пропонуємо обрати пакет послуг «Україна. VIP».

Детальний опис пакету:
Рекламні послуги: Опис:Результат:
1. Розміщення інформації про діяльність компанії Створення рекламного профілю замовника, грамотне розміщення високоякісного контенту у ньому, а також публікація загальної інформації на бізнес-порталах нашої компанії та наших партнерів:
www.dlab.com.ua
www.ua-region.com.ua
www.poshuk.com
Профіль пакету «Україна. VIP» — максимально ефективний канал інтернет-реклами. Власник VIP-пакету знаходить новий потік клієнтів через максимальне розміщення інформації у наших бізнес-порталах. Відтак, рекламний профіль зможе охопити понад 80000 відвідувачів. Саме стільки користувачів щодня відвідують наші портали.

2. Бізнес-рейтинг компанії

Пакет VIP передбачає отримання максимального (з усіх можливих) рейтингу у потрібній тематиці нашого каталогу. 5-ти зірковий рейтинг «Безумовний лідер» — це миттєве закріплення лідерських позицій у всіх наших бізнес-порталах. Така інтернет-реклама щодня і щосекунди працює на позитивний імідж та пошук зацікавленої аудиторії.
3. Індексація профілю Передбачає своєрідний аналіз та ранжування (послідовне розміщення) даних про корпоративний сайт та його сторінки пошуковими системами. Така інтернет-реклама сприяє потраплянню в ТОП-10 пошукових систем по ключовим запитам. Просувається іде по профілях усіх порталів. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
4. Пряме посилання на ваш сайт Розміщення активного посилання на корпоративний сайт або декілька сайтів. Посилання на корпоративний сайт — відмінний результат при намаганні пришвидшити діалог компанії та замовника. Такий інструмент важливий для пошукової оптимізації бізнес-ресурсу, для зростання кількості користувачів на сайті та, звісно, передачі авторитету наших бізнес-порталів.
5. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії на карті. Економить час потенційного клієнта, допомагає легко і швидко знайти вашу компанію.
6. Логотип компанії Розміщення фірмового графічного зображення у профілі. Логотип компанії — основа її фірмового стилю. Його правильна розробка, а відтак, і розміщення у профілі наших бізнес-порталів, свідчать про хорошу репутацію, стабільність у розвитку бізнесу, а також бажання залишитися в пам'яті пересічного споживача.
7. Розміщення фотографій Розміщення фотографій продукції чи будь-яких інших тематичних зображень. Якісні зображення — чудова презентація Вашої компанії, дозволить не лише привернути увагу до себе, а й представити свою продукцію та послуги найкращим чином.
8. Публікація відео Власник пакету отримує можливість завантажити відео у своєму профілі. Пересічний користувач, як показують дослідження в сфері інтернет-маркетингу, сприймає 90% інформації через візуальний канал. Відтак, завдяки відео, рекламний меседж стає більш ефективним та сприяє збільшенню прямих продажів.
9. Власний інтернет-магазин Створення віртуального магазину у нашому бізнес-портале Dlab: розміщення фотографій продукції та послуг, а також описів та відгуків. Інтернет-магазин з усіма можливостями пакету VIP — це повноцінний та ефективний майданчик реклами, оперативної реалізації та іміджевого просування компанії.
10. Хмаринка тегів Розміщення хмаринки тегів з ключовими словами у профілі клієнта. У хмаринці публікують тематичні ключові запити, які обрані для просування профілю у пошукових системах. Згідно пакету ви отримуєте до 30 тегів. Хмаринка включає ключові запити, що використовуються користувачами при пошуку необхідної інформації, а, отже, полегшують процес і ведуть зацікавлену аудиторію саме на ваш ресурс.
11. Максимальне просування у наших бізнес-порталах Будуть задіяні одні з головних принципів SEO — внутрішня перелінковка та нарощування посилальної маси. Ми розмістимо до 100 посилань на ваш профіль з інших внутрішніх сторінок наших порталів, що дозволить просунути сторінку по низькочастотних запитах.
12. Електронний каталог Кожен власник пакету отримує в подарунок каталог «Підприємства України. Повна база даних: більш ніж 330000 компаній». Зручний та простий у користуванні інструмент маркетингу, який, без сумніву, стане вірним помічником в оптимізації робочого процесу менеджера, пришвидшивши пошук клієнтів та партнерів.
Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Україна. VIP»: https://www.dlab.com.ua/id/4898Порівняти з іншими пакетами послуг
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.