Угода користувача

Загальні положення

Ця угода укладається між dlab.com.ua (далі по тексту — Адміністрація сайту) — компанією, що надає доступ і послуги сайту https://www.dlab.com.ua (далі по тексту — сайту), і приватною особою, яка відвідує сторінки сайту або використовує хоча б одним із сервісів, наданих в рамках сайту (далі по тексту — відвідувачем сайту). Угода користувача регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчика для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка зайшла і переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті або форумі.

1.2. Відвідувач, який зареєструвався і авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

1.4. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами і можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати Інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали та вести онлайн-спілкування можуть лише зареєстровані відвідувачі-користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Розміщувати повідомлення;

2.2.2. Коментувати записи;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту іншим способом, не що суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси і сервіси, якщо не вказано інше, належать Адміністрації Сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Всі назви, найменування, торгові марки, символи і слогани, зареєстровані в встановленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки ® та / або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків

3.1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (в тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення — від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди та законодавства України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. Використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або для завдання питань іншим користувачам);

3.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачам, а також представникам адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування роздратованою реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежності;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення Користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропаганда комп'ютерного та аудіо / відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та / або сайти, що безпосередньо порушують або сприяють порушення авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. Створення облікових записів, в яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. д.), або подібно імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. Використання в текстах повідомлень ВЕЛИКИХ ЛІТЕР, знаків пунктуації та спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови;

3.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або до агресії або до розв'язання військового конфлікту; будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.12. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за змістом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі), в тому числі і видалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не що стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. В рамках сайту користувачам надається майданчик для спілкування (відгуки, блог, форуми, система коментування тощо). Висловити свою думку за тематикою сайту може будь-який користувач.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (відгуках, форумі, коментарях) несе виключно її автор.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації-перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації Сайту) після розміщення повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв'язатися з адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі відвідувачі та/або користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, у тому числі, якщо Користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинили дії, які явно вказують, що Користувач не має наміру або не може дотримуватися положення Угоди.

4.6. Модератор, при порушенні користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати аккаунт; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.