Інформаційні послуги

Ми працюємо — ви розвиваєтесь!

Наша компанія пропонує повний спектр інформаційних послуг, які допоможуть залучити у Ваш бізнес цільову аудиторію, сформувати позитивний медіа-імідж і збільшити прибуток у потрібному напрямку діяльності.

Ми активно поєднуємо перевірені рекламні послуги із новітніми підходами у просуванні бізнес-проектів і переконані, що будь-яка рекламна кампанія повинна втілюватися за принципом синергії — взаємодії всіх інструментів системи, яка в майбутньому приносить суттєве покращення показників ефективності бізнес-процесів.

Інформаційні послуги DLAB — це надійна інвестиція у майбутнє вашого бізнесу!

Бази даних

Формування баз даних українських підприємств під відповідні цілі замовника. Зручний поділ за територіальним та галузевим критерієм. Регулярні оновлення. Найповніша база даних від нашої компанії — це більш ніж 330 тисяч українських компаній.

Детальніше

Електронні довідники

Загальні, галузеві і регіональні електронні каталоги «Бізнес-Гід» із зручним інтерфейсом, рубрикатором та можливістю користувацького редагування. Заощаджуйте час і вкладайте його у розвиток інших аспектів бізнесу!

Детальніше

CRM-системи

Унікальна можливість адаптувати базу даних українських компаній під потрібну CRM-систему. Відтепер — основна інформація про клієнта в зручному для вас форматі!

Детальніше

Створення сайтів

Від класичного сайту-візитки до інтернет-магазину чи лендінгу з потрібним функціоналом і дизайном. Впровадження потрібних it-рішень для успішного бізнесу!

Детальніше

Розкрутка сайтів

Класичне і трафікове просування сайту в основних пошукових системах, а також у соціальних мережах. Правильне рішення на шляху до підвищення продажів та впізнаваності бренду!

Детальніше

Аудит сайтів

Досі не можете зрозуміти, чому ваш сайт не в ТОП-10? Почніть із SEO-аудиту вашого сайту! Не зволікайте — потрібні бізнес-результати розпочинаються із правильних рішень!

Детальніше

Прямий маркетинг

Мова насамперед про телефонні дзвінки до потенційних клієнтів, а також професійні e-mail розсилки. Послуги не втрачають своєї актуальності — тепер і у вашої компанії з’явиться власний call-центр!

Детальніше
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.