Універсальний львівський довідник

Інформаційні послуги

Безпрограшна рекламна стратегія для Вашого бізнесу!

Наша компанія пропонує повний спектр інформаційних послуг, які допоможуть залучити у Ваш бізнес цільову аудиторію, сформувати позитивний медіа-імідж і збільшити прибуток у потрібному напрямку діяльності.

Бази даних

Потужний інформаційний інструмент, сформований під відповідні цілі замовника. Зручний поділ за територіальним та галузевим критерієм. Регулярні оновлення. Найповніша база даних від DLAB — більш ніж 330 тисяч українських підприємств.


Електронні довідники

Загальні, галузеві і регіональні електронні каталоги «Бізнес-Гід» із зручним інтерфейсом, рубрикатором та можливістю користувацького редагування. Заощаджуйте час і вкладайте його у розвиток інших аспектів бізнесу!


CRM-системи

Унікальна можливість адаптувати клієнтську базу даних під потрібну CRM-систему. Відтепер — основна інформація про клієнта в зручному для вас форматі!


Прямий маркетинг

Мова насамперед про телефонні дзвінки до потенційних клієнтів, а також професійні e-mail розсилки. Послуги не втрачають своєї актуальності — тепер і у вашої компанії з’явиться власний call-центр!


Створення сайтів

Від класичного сайту-візитки до інтернет-магазину чи лендінгу з потрібним функціоналом і дизайном. Впровадження потрібних it-рішень для успішного бізнесу!


Розкрутка сайтів

Класичне і трафікове просування сайту в основних пошукових системах, а також у соціальних мережах. Правильне рішення на шляху до підвищення продажів та впізнаваності бренду!


Аудит сайтів

Досі не можете зрозуміти, чому ваш сайт не в ТОП-10? Почніть із SEO-аудиту вашого сайту! Не зволікайте — потрібні бізнес-результати розпочинаються із правильних рішень!

Ми працюємо — ви розвиваєтеся!

Соціологічні дослідження останніх років демонструють помітну динаміку серед користувачів інтернет-спільноти. Відтак, уже 62% українців є постійними користувачами мережі. Зазначений показник впевнено наближається до середньостатистичних європейських даних. Таке помітне зростання — результат насамперед постійної потреби в інформації, а відтак, і зелене світло для розвитку якісних інформаційних послуг, зокрема, у сфері інтернет-маркетингу.

Передусім тому, що ми активно поєднуємо перевірені рекламні послуги із новітніми підходами у просуванні бізнес-проектів. Ми переконані, що будь-яка рекламна кампанія повинна втілюватися за принципом синергії — взаємодії всіх інструментів системи, яка в майбутньому приносить суттєве покращення основних показників ефективності бізнес-процесів.

Інформаційні послуги DLAB — це надійна інвестиція у майбутнє вашого бізнесу!


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.