Аудит сайтів

SEO-аудит — детальна перевірка сайту на відсутність помилок

SEO-аудит сайтів у Львові Професійний аналіз сайту — це чудова можливість покращити видимість у пошукових системах, вдосконалити його юзабіліті, збільшити пошуковий трафік, а також сформувати довіру з боку потенційних клієнтів та партнерів. Звісно, ви завжди можете скористатися спеціальними онлайн-сервісами для початкового аудиту інтернет-ресурсу, але, як правило, такі програми не в змозі охопити усіх аспектів seo-спеціалізації і надати детальні рекомендації для досягнення потрібного результату.

З огляду на це, наша компанія розробила власну концепцію аналізу seo-параметрів, яка базується на комплексному підході до бізнесу. У своїй роботі ми насамперед керуємося принципами перфекціонізму та відповідальності за якість наданих послуг.

Сьогодні наша компанія пропонує обрати один із аудитних пакетів для вашого веб-ресурсу:

Експрес-аудит

Що входить: кваліфікована допомога професіоналів у вигляді аналізу основних параметрів веб-сайту, оцінка структури ресурсу, якості та релевантності контенту, технічної оптимізації сторінок, бек-лінків, оптимізації мета-тегів, тощо. Експрес-аудит сайту буде актуальним для тих, хто самотужки здійснював внутрішню оптимізацію.

Термін підготовки такого аудиту складає до 2 робочих днів.

Вартість експрес-аудиту складає — 790 грн.Комплексний аудит сайту

Що входить: повний seo-аудит сайту будь-якої складності, який здійснюється не лише шляхом оцінки основних параметрів ресурсу, але й формуванням відповідних рекомендацій для правильної пошукової оптимізації. Як бонус – експрес аудит сайту ваших 2 основних конкурентів з видачі за обраними пошуковими запитами.

Термін виконання такого аудиту становить від 5-7 днів.

Вартість повного аудиту сайту — 1790 грн.Досі не можете зрозуміти, чому ваш сайт не в ТОП-10? Почніть із професійного аудиту!
Не зволікайте — потрібні бізнес-результати розпочинаються із правильних рішень!

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.