Універсальний львівський довідник

Пошукове просування сайту (SEO)

Комплексна внутрішня і зовнішня оптимізація веб-ресурсу

Ринок інтернет-реклами стрімко розвивається. Основні бюджети рекламодавців відтепер спрямовані на послуги інтернет-маркетингу. Із вдосконаленням роботи пошукових систем, ґрунтовним аналізом поведінкових факторів та появою нових медіа-продуктів в мережі просування сайту, без сумніву, вважають обов’язковим каналом залучення потрібних користувачів на сайт.

Відтак, у сучасному розумінні розкрутка сайту — це не лише якісна оптимізація сторінок ресурсу під пошукові системи, а потужний набір інструментів інтернет-маркетингу, серед яких:

  • Медійна реклама;
  • Контекстна реклама;
  • Просування у соціальних мережах;
  • Ведення корпоративного блогу;
  • Активна діяльність на тематичних форумах;
  • Трафікове просування.

Сьогодні команда DLAB працює за власною методикою просування сайтів — ми не просто виводимо ресурс в ТОП-10, а інтенсивно сприяємо розвитку бізнесу замовника, збільшуючи конверсію продажів.

Де замовити розкрутку сайту?

Довіряючи просування вашого сайту нам, ви отримуєте гарантію якості та високий професіоналізм виконання. Наші фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність і підвищують професійний рівень. Ми завжди готові надати вам найбільш дієві технології, здатні підняти позиції вашого сайту.

ТОП-5 причин замовити просування сайтів у DLAB:

  1. Глибоке розуміння основної специфіки просування кожного типу веб-ресурсу, зокрема, інтернет-магазину та лендінгу.
  2. Стабільний ріст позицій у пошуковій видачі, який забезпечують шляхом правильної технічної оптимізації, створенням семантичного ядра, унікального контенту та зовнішньої посилальної маси.
  3. Ми не використовуємо надшвидкі та сумнівні методи seo-оптимізації, які в майбутньому можуть стати причиною санкцій від пошукових систем.
  4. Щомісячна звітність від сертифікованих спеціалістів, доступна і зрозуміла інформація про виконану роботу.

Окрім класичної SEO-оптимізації сайту, наша компанія пропонує власникам бізнесу чимало інших інструментів для формування клієнтської бази та пошуку партнерів. До вашої уваги — професійні бази даних українських підприємств, електронні бізнес-каталоги, а також адаптація баз даних під усі типи CRM-систем.

Розширюйте коло рекламних можливостей разом із компанією DLAB!


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.