Пакет інтернет-реклами «Львів. Мережа філій»

Просування не лише вашої компанії, але і всіх її філій!

2590 грн
на рік
Львів. Мережа філій
Львів. Мережа філійЗамовити пакет

Повага клієнтів до крупної компанії будується на основі досвіду взаємодії з її філіями. Чим складніша структура підприємства, чим більше людей працює для її розвитку, тим більшу важливість набувають інструменти, що полегшують повсякденну роботу.

До одного з таких інструментів відноситься наш пакет послуг — «Львів. Мережа філій». В його основі лежить можливість групового розміщення контактної інформації головного офісу і всіх існуючих філій компанії. Результатом публікації відомостей, що стосуються роботи підрозділів стане економія часу менеджерів і секретарів, а також підвищення лояльності клієнтів, які без проблем зможуть знайти найближче до них відділення вашого підприємства.

Пакет послуг «Львів. Мережа філій» — дозволяє за єдину ціну просувати в Інтернеті і головний офіс компанії, і кожну окремо взяту філію.

Детальний опис пакету:
Рекламні послуги: Опис:Результат:
1. Розміщення профілю вашої компанії на бізнес-порталі:
www.dlab.com.ua
Щоденна відвідуваність Універсального львівського довідника перевищує 10000 унікальних відвідувачів в день. Отже, реєстрація та розміщення інформації про діяльність вашого підприємства, дозволять збільшити відвідуваність вашого сайту та залучити нових клієнтів. Привернення уваги цільової аудиторії до послуг компанії. Збільшення середньодобової відвідуваності корпоративного сайту.

2. Бізнес-рейтинг компанії

Базовий бізнес рейтинг дозволяє розміщувати основні відомості про діяльність вашої компанії. І дає вам істотну перевагу перед конкурентами, що зареєструвалися безкоштовно. Профіль вашої компанії буде розміщений у верхній частині списку пошуку. Завдяки цьому інформація про вас буде серед перших, вивчена потенційним клієнтом.
3. Реєстрація та створення профілю всіх відділень вашої компанії Перевагою пакету послуг «Львів. Мережа філій» є можливість створення окремих профілів кожної філії вашої компанії. Причому візуально філії не зможуть виступити в якості окремих організацій і будуть сприйматися користувачами, як підрозділи головного офісу. Забезпечується підвищення рейтингу компанії в пошукових системах і легке знаходження потенційними клієнтами потрібних даних про всі підрозділи вашої компанії.
4. Індексація профілю Індексація дозволяє «сформувати» контент таким чином, щоб він розпізнавався всіма популярними пошуковими системами. Це необхідно для зміцнення авторитетності вашого ресурсу в найпопулярніших пошукових системах. Ми надаємо гарантію того, що профіль вашої компанії буде проіндексований популярними пошуковими системами. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
5. Пряме посилання на сайт Реєстрація в бізнес-каталогах дає можливість скористатися широким колом інструментів реклами. Розміщення прямого посилання на корпоративний сайт вашої компанії істотно полегшить клієнту пошук. Швидке знаходження зацікавленими відвідувачами корпоративного сайту вашої компанії.
6. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії та її філії на карті. По дорозі до вас буде просто неможливо загубитися! А значить у конкурентів, розташованих в менш помітних місцях, буде небагато шансів привернути увагу ваших клієнтів.
7. Розміщення логотипу компанії Корпоративна культура формує імідж компанії, впливає на лояльність клієнтів. Логотип — неодмінний атрибут сучасного бізнесу, який дозволяє міцно закріпитися в пам'яті цільової аудиторії. Популярність фірмового стилю компанії широкому колу потенційних покупців. Розміщення фірмового логотипу, досягнення пізнаваності торгових марок.
Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Львів. Мережа філій»: https://www.dlab.com.ua/rubrika/27Порівняти з іншими пакетами послуг
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.