Пакет інтернет-реклами «Україна. Ефективний»

Коли реклама в інтернеті має вагу!

1290 грн
на рік
Україна. Ефективний
Україна. ЕфективнийЗамовити пакет

Реклама за допомогою пакету послуг «Україна. Ефективний» — це стратегія стабільного розвитку бізнесу через найбільш дієві методи реклами у мережі. Відтак, обираючи запропонований пакет послуг, ви отримуєте повноцінний профіль компанії, тризірковий рейтинг профілю, якісну індексацію профілю пошуковими системами та багато інших рекламних інструментів для залучення потенційних покупців на сайт.

В умовах швидкого і доступного розвитку інформаційних технологій дуже важливо донести до споживача правильний і ненав'язливий рекламний меседж. Поетапність впровадження мережевих бізнес-інструментів, глибинний аналіз обраного сегменту, вибір достойної та бюджетної рекламної кампанії — усе це з легкістю можна втілити за допомогою пакету послуг «Україна. Ефективний».

Запропонований пакет — ефективна інтернет-реклама, яка об'єднуючи усі методи впливу, дає справді якісний та помітний сумарний результат.

Детальний опис пакету:
Рекламні послуги: Опис:Результат:
1. Розміщення інформації про діяльність компанії Розширений опис діяльності компанії у бізнес-каталогах нашої компанії:
www.dlab.com.ua
www.dlab.lviv.ua
www.ua-region.com.ua
www.poshuk.com
Повноцінний профіль компанії, який сприятиме створенню позитивного іміджу та швидкому зростанню клієнтської бази. У профілі ви вказуєте свої контактні дані, розміщення на карті, спектр товарів та послуг, логотип, та іншу корисну інформацію.

2. Бізнес-рейтинг компанії

Обраний пакет передбачає отримання 3-зіркового бізнес-рейтингу компанії, тобто її ефективне зростання у категорії пошуку. Така система оцінки компанії дозволяє у категорії пошуку займати привілейовані позиції, а, отже, пришвидшує процес діалогу з клієнтами та партнерами та формує довіру.
3. Індексація профілю Передбачає своєрідний аналіз та ранжування (послідовне розміщення) даних про сайт та його сторінки пошуковими системами. Така реклама сприяє покращенню індексації сайту пошуковими системами по ключовим запитам. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
4. Пряме посилання сайт Розміщення активного посилання на корпоративний сайт або декілька сайтів, якщо є така необхідність. Посилання є дуже важливим з точки зору пошукової оптимізації, оскільки сприяє зростанню трафіку та передає вагу, авторитет наших бізнес-порталів.
5. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії на карті. Економить час потенційного клієнта, допомагає легко і швидко знайти Вас у Вашому місті.
6. Логотип компанії Основний логотип з'являється поруч із основною рекламною та контактною інформацією. Розміщений логотип служить не лише способом маркування продукції, а й забезпечує впізнаваність бренду, виділяє його серед конкурентів.
7. Розміщення фотографій Розміщення фотографій продукції чи будь-яких інших тематичних зображень. Якісні зображення — чудова презентація Вашої компанії, дозволить не лише привернути увагу до себе, а й представити свою продукцію та послуги найкращим чином.
8. Хмаринка тегів Розміщення хмаринки тегів з ключовими словами у профілі клієнта. У хмаринці публікуються тематичні ключові запити, які обрані для просування профілю у пошукових системах. Згідно пакету ви отримуєте до 10-ти тегів. Хмаринка включає ключові запити, що використовуються користувачами при пошуку необхідної інформації, а, отже, полегшують процес і ведуть зацікавлену аудиторію саме на ваш ресурс.
Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Україна. Ефективний»: https://www.dlab.com.ua/id/757Порівняти з іншими пакетами послуг
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.