Універсальний львівський довідник

Пакет інтернет-реклами «Україна. Ефективний»

Коли реклама в інтернеті має вагу!

Реклама за допомогою пакету послуг «Україна. Ефективний» — це стратегія стабільного розвитку бізнесу через найбільш дієві методи реклами у мережі. Відтак, обираючи запропонований спектр послуг, ви отримуєте повноцінний профіль компанії, розміщений на 5-ти авторитетних бізнес-порталах нашої компанії, хороший тризірковий рейтинг профілю, якісну індексацію профілю пошуковими системами та чимало інших рекламних інструментів для залучення потенційних покупців на сайт.

В умовах швидкого і доступного розвитку інформаційних технологій дуже важливо донести до споживача правильний і ненав'язливий рекламний меседж. Поетапність впровадження мережевих бізнес-інструментів, глибинний аналіз обраного сегменту, вибір достойної та бюджетної рекламної кампанії — усе це з легкістю можна втілити за допомогою пакету послуг «Україна. Ефективний».

Запропонований пакет — ефективна інтернет-реклама, яка працює за принципом синергії, відтак, об'єднуючи усі методи впливу, дає справді якісний та помітний сумарний ефект.

Вартість — 1290 грн. на 1 рік.


Детальний опис пакету:

Рекламні послуги: Опис: Результат:
1. Розміщення інформації про діяльність компанії Розширений опис діяльності компанії у авторитетних бізнес-каталогах нашої компанії. Зокрема:
www.dlab.com.ua
www.dlab.lviv.ua
www.ua-region.info
www.ua-region.com.ua
www.ua-region.com
Повноцінний профіль на провідних українських бізнес-порталах, який сприятиме створенню позитивного іміджу та швидкому зростанню клієнтської бази. У профілі ви вказуєте свої контактні дані, розміщення на карті, спектр товарів та послуг, логотип, та іншу корисну інформацію.
2. Бізнес-рейтинг компанії
Обраний пакет передбачає отримання 3-зіркового бізнес-рейтингу компанії, тобто її ефективне зростання у категорії пошуку. Така система оцінки компанії дозволяє у категорії пошуку займати привілейовані позиції, а, отже, пришвидшує процес діалогу з клієнтами та партнерами та формує довіру.
3. Логотип компанії Основний логотип з'являється у всіх бізнес-порталах нашої компанії поруч із основною рекламною та контактною інформацією. Розміщений логотип служить не лише способом маркування продукції, а й забезпечує впізнаваність бренду, виділяє його серед конкурентів.
4. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії на карті. Економить час потенційного клієнта, допомагає легко і швидко знайти Вас у Вашому місті.
5. Розміщення фотографій Розміщення фотографій продукції чи будь-яких інших тематичних зображень. Якісні зображення — чудова презентація Вашої компанії, дозволить не лише привернути увагу до себе, а й представити свою продукцію та послуги найкращим чином.
6. Пряме посилання сайт Розміщення активного посилання на корпоративний сайт або декілька сайтів, якщо є така необхідність. Посилання є дуже важливим з точки зору пошукової оптимізації, оскільки сприяє зростанню трафіку та передає вагу, авторитет наших бізнес-порталів.
7. Індексація профілю Передбачає своєрідний аналіз та ранжування (послідовне розміщення) даних про сайт та його сторінки пошуковими системами. Така реклама сприяє покращенню індексації сайту пошуковими системами по ключовим запитам. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
8. Хмаринка тегів Розміщення хмаринки тегів з ключовими словами у профілі клієнта. У хмаринці публікуються тематичні ключові запити, які обрані для просування профілю у пошукових системах. Згідно пакету ви отримуєте до 5-ти тегів. Хмаринка включає ключові запити, що використовуються користувачами при пошуку необхідної інформації, а, отже, полегшують процес і ведуть зацікавлену аудиторію саме на ваш ресурс.
9. Просування у наших бізнес-порталах Будуть задіяні одні з головних принципів SEO — внутрішня перелінковка та нарощування посилальної маси. Ми розмістимо посилання на ваш профіль з інших внутрішніх сторінок наших порталів, що дозволить просунути сторінку по низькочастотних запитах.

Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Україна. Эфективний»: https://www.dlab.com.ua/id/757

Порівняти з іншими пакетами послуг

Комерційна пропозиція в форматі MS Word від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 163 Кб)
Комерційна пропозиція в форматі Adobe Reader від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 440 Кб)

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.