Універсальний львівський довідник

Пакет інтернет-реклами «Львів. Стартовий»

Початкова інвестиція у завтрашній успіх!

Незалежно від бюджету будь-яка маркетингова стратегія потребує продуманої структури та чітких завдань, поставлених спеціалістом. Якщо досі реклама в мережі не входила до основних методів просування вашого бізнесу, то сьогодні, зважаючи на її ефективність, ви маєте чудову нагоду вдало стартувати у просторах Інтернету.

Відтак, найпопулярніший інформаційно-довідковий портал у Львові пропонує скористатися послугами пакету «Львів. Стартовий». Обраний пакет послуг — це недорога реклама, втім, одночасно швидка можливість якісно підвищити трафік та залучити новий споживацький потік на корпоративний сайт.

Реклама з цим пакетом передбачає розміщення повної інформації про компанію з логотипом в нашому бізнес-порталі, знайомство з її продукцією і послугами, базовий бізнес-рейтинг.

Недорога реклама за допомогою пакету «Львів. Стартовий» — це відкриття нових та перспективних бізнес-проектів у мережевому просторі.

Вартість — 990 грн. на 1 рік.


Детальний опис пакету:

Рекламні послуги: Опис: Результат:
1. Розміщення інформації про діяльність компанії Розширений опис діяльності компанії у авторитетних бізнес-порталах нашої компанії. Зокрема:
www.dlab.com.ua
www.dlab.lviv.ua
Повноцінний профіль на провідних львівських бізнес-порталах, який сприятиме створенню позитивного іміджу та швидкому зростанню клієнтської бази. У профілі ви вказуєте свої контактні дані, спектр товарів та послуг, логотип та іншу корисну інформацію.
2. Бізнес-рейтинг компанії

Обраний пакет передбачає отримання 2-зіркового бізнес-рейтингу компанії, тобто її ефективне зростання у категорії пошуку. Така система оцінки компанії дозволяє у категорії пошуку займати привілейовані позиції, а, отже, пришвидшує процес діалогу з клієнтами та партнерами та формує довіру.
3. Індексація профілю Передбачає своєрідний аналіз та ранжування (послідовне розміщення) даних про сайт та його сторінки пошуковими системами. Ми надаємо гарантію того, що профіль вашої компанії буде проіндексований популярними пошуковими системами. Відтак, збільшується потік нових користувачів, які згодом конвертуються у постійних покупців.
4. Пряме посилання на сайт Розміщення активного посилання на корпоративний сайт або декілька сайтів, якщо є така необхідність. Посилання є дуже важливим з точки зору пошукової оптимізації, оскільки сприяє зростанню трафіку та передає вагу, авторитет наших бізнес-порталів.
5. Розміщення на карті Розміщення точних координат місцеположення Вашої компанії на карті. Економить час потенційного клієнта, допомагає легко і швидко знайти Вас у Вашому місті.
6. Логотип компанії Ваш логотип з'являється поряд із основною рекламною та контактною інформацією. Розміщений логотип служить не лише способом маркування продукції, а й забезпечує впізнаваність бренду, виділяє його серед конкурентів.

Приклад розміщення згідно переліку послуг пакету «Львів. Стартовий»: https://www.dlab.com.ua/id/2287

Порівняти з іншими пакетами послуг

Комерційна пропозиція в форматі MS Word від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 162 Кб)
Комерційна пропозиція в форматі Adobe Reader від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 433 Кб)

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.