CRM-системи

Інтеграція баз даних підприємств України в CRM-системы

Можливості CRM-системи — 100% результативність Впровадження CRM-системи — перший крок до ретельного вивчення ринку та основних потреб вашого споживача. Сьогодні близько 50% існуючих клієнтів компанії не приносять прибутку через неправильну інформаційну взаємодію з ними, а часто і її повну відсутність. Відтак, ефективна взаємодія з партнерами і клієнтами неможлива без даних про споживача.

Нашій команді вдалося розробити найпотужніші бази даних українських підприємств і виконати іх інтеграцію в популярні CRM-системи: Terrasoft CRM, SugarCRM, OneBox CRM, Апек CRM, Бітрікс24, CRM 1C.

Наш ексклюзивний продукт — повна база даних підприємств України і всіх юридичних осіб зареєстрованих на бізнес-порталі UA-REGION — найкраща клієнтська база даних для вашої CRM-системи.

Дивіться приклад бази даних для CRM-системи

Вартість — 8000 грн.


Інші наші послуги пов'язані з базами даних — на сайті UA-REGION:


Навіщо імпортувати базу даних під обрану CRM-систему?

  • Для пришвидшення процесу роботи. Адаптація даних відбувається в реальному часі, а, отже, швидкість обробки інформації та можливих замовлень стає вищою.
  • Для правильної комунікації між менеджерами та іншими працівниками компанії. Ви назавжди забудете про втрату даних, проблеми, пов’язані із ротацією кадрів та передачею даних про клієнта іншому менеджеру чи, скажімо, маркетологу для ретельного аналізу.
  • Для утримання постійних клієнтів. Якісна фіксація всієї інформації про споживача, своєчасна реакція на його інформаційні запити — результат налагодженої системи продажів в майбутньому.
  • Для пошуку нової цільової аудиторії. У наших базах даних тисячі нових імен українського ринку, які вже завтра можуть стати вашими постійними партнерами та клієнтами.
  • Для забезпечення зручного інтерфейсу. Робота з великим об’ємом інформації — не проблема, якщо перед вами база даних із правильною структурою, поділом та комфортним виглядом у моніторі.

Розширюйте коло рекламних можливостей разом із компанією DLAB!

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.