Про компанію

Співпраця з нами — відкритий шлях до успіху в бізнесі!

Бізнес-портал DLAB — «Універсальний львівський довідник» є найстарішим львівським комерційним інтернет-ресурсом та одним з перших українських проектів у сфері електронного бізнесу та комерційних баз даних, впевнений лідер на українському ринку інтернет-реклами.

Компанія була створена ще у 1999 році. Відтак, багаторічна історія нашої роботи — це результат цікавих експериментів у сфері електронної комерції, невпинний пошук нових шляхів розвитку та формування правильних професійних звичок – працювати з стовідсотковою віддачею та бути уважними до найменших деталей.

Пріоритетний напрямок діяльності – пошук ефективних рекламних рішень для будь-якого бізнесу. Ми переконані, що якісне просування проекту – результат відмінної стратегії, правильно підібраних і здійснених рекламних послуг.

Вектори діяльності

На сьогоднішній день компанія надає послуги зі створення, супроводу та трансляції баз даних, електронних довідників по підприємствах України, впровадженню клієнтських баз для CRM-систем, розробці сайтів будь-якого рівня складності, пошуковій оптимізації, аудиту сайтів та надає інші послуги інтернет-маркетингу.

Бізнес-каталоги

Каталог нашого порталу налічує понад 14000 підприємств Львова та Львівської області.

Вся інформація звіряється, структурується та оновлюється. Наші працівники періодично обдзвонюють внесені до каталогу компанії, стежать за змінами на корпоративних сайтах, в прес-релізах, моніторять системи комплексного розкриття інформації.

На підставі електронного каталогу нами випущена на ринок ціла лінійка електронних довідників на компакт-дисках, які користуються попитом як у представників малого та середнього, так і великого бізнесу.

Інтернет-реклама

Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо готові рекламні пакети послуг по просуванню компаній в мережі Інтернет та в наших електронних каталогах.

Інформаційні послуги

Наші клієнти завжди намагаються крокувати в ногу з часом; для тих підприємств, які поки ще не мають власного повноцінного представництва в мережі Інтернет, ми пропонуємо послуги з професійного створення сайтів, а також їх розкрутці та просуванню у всесвітній мережі.

Клієнти

Найкращий аргумент на користь співпраці із DLAB — вдячні клієнти та партнери. У портфоліо нашої компанії потужні гравці українського ринку послуг і товарів — оператори мобільного зв’язку «МТС.Україна» та «Київстар», банк ПУМБ (Перший українських міжнародний банк) та чимало інших компаній, що займають топові позиції у своєму напрямку діяльності.

Безкоштовно нашими електронними каталогами та довідниками користуються щодня більше ніж 50000 унікальних відвідувачів в мережі Інтернет. Це величезна профільна аудиторія, потенційні споживачі вашої реклами, товарів та послуг. Наші електронні каталоги в своїй повсякденній роботі використовує величезна кількість професіоналів, як правило, керівників та спеціалістів відділів маркетингу та продажів. Це ваші потенційні ділові партнери та клієнти. Не пропустіть свій шанс.

Розширюйте коло рекламних можливостей разом із компанією DLAB!

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.