Інтернет-реклама

На сьогодні реклама в інтернеті від Dlab зосередила свою діяльність на таких напрямках:

  • ефективне просування в наших бізнес-порталах;
  • результативна пошукова оптимізація;
  • сприяння просуванню вашого бізнесу в Google;
  • надання якісного контенту для сторінок інтернет-ресурсу.

Відтак, з метою покращення умов співпраці, реклама в інтернеті від нашої компанії здійснюється на основі вигідних пакетних пропозицій, спрямованих на потужний розвиток вашого бізнесу незалежно від його напрямку та попередніх досягнень.

990 грн
на рік
Львів. Cтартовий
Львів. Cтартовий

Бюджетний старт за допомогою провідного інтернет-агентства у Львові. Набір ефективних послуг цього пакетного продукту передбачає наявність усіх потрібних рекламних інструментів для успішного і правильного початку власної інтернет-діяльності.

Детальніше

1590 грн
на рік
Львів. Мережа філій
Львів. Мережа філій

В його основі лежить можливість групового розміщення контактної інформації головного офісу і всіх існуючих філій компанії. Дозволяє за єдину ціну просувати в Інтернеті головний офіс компанії і кожну окремо взяту філію.

Детальніше

1290 грн
на рік
Україна. Ефективний
Україна. Ефективний

Унікальна рекламна пропозиція, спрямована на стабільний розвиток бізнесу за допомогою правильної маркетингової стратегії у мережі. Відтак, усі рекламні інструменти об'єднуються і дають потужний сумарний ефект.

Детальніше

1990 грн
на рік
Україна. Оптимальний
Україна. Оптимальний

Революційний крок на шляху підвищення власних позицій в Інтернеті. Завдяки вдалому просуванню продукту у всіх наших бізнес-порталах загальною відвідуваністю більше 50000 користувачів ви отримуєте оперативне підвищення трафіку сайту, тим самим забезпечуючи йому стабільний прибуток.

Детальніше

9000 грн
на рік
Україна. VIP
Україна. VIP

Максимальний набір найбільш дієвих послуг інтернет-маркетингу спрямований на повноцінне іміджеве просування вашого бізнесу у мережі. Обраний спектр послуг гарантує своєму власнику 5-зірковий рейтинг у наших бізнес-ресурсах, максимальне (з усіх можливих варіантів) розміщення текстової, графічної та відеоінформації, ефективну пошукову оптимізацію, а також просування сайту на всіх наших бізнес-порталах.

Детальніше
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.