Універсальний львівський довідник

Інтернет-реклама

Успіх починається вже сьогодні!

Наша послідовна та правильна стратегія розвитку реклами в інтернеті підкріплена ідеологією відмінного ставлення до кожного клієнта. Беззаперечне лідерство у всіх аспектах роботи, 15-річна історія бізнес-стосунків, більш ніж 14000 зареєстрованих львівських підприємств у наших базах даних — сьогодні ми знаємо, як перетворити звичайного відвідувача сайту у постійного покупця.

Наша компанія проводить регулярний аналіз та ґрунтовні дослідження ринку інформаційних технологій, аби володіти досконалими знаннями та хорошою практикою у сфері інтернет-маркетингу. Глибоке розуміння основних процесів і трендів обраної галузі у Львові та у всій Україні, розробка індивідуальної програми розвитку з урахуванням бюджету замовника, відчутний рекламний ефект уже на першому етапі впровадження інструментів маркетингу — чи не основні акценти співпраці із нашим бізнес-порталом.

На сьогодні реклама в інтернеті від Dlab зосереджує свою діяльність у таких напрямках:

  • створення сайту, що приносить прибуток;
  • ефективне просування сайтів у наших бізнес-порталах;
  • результативна пошукова оптимізація;
  • надання якісного контенту для сторінок інтернет-ресурсу.

Відтак, з метою покращення умов співпраці, реклама в інтернеті від нашої компанії здійснюється на основі вигідних пакетних пропозицій, спрямованих на потужний розвиток вашого бізнесу незалежно від його напрямку та попередніх досягнень.


Пакет інтернет-реклами «Львів. Стартовий»

Бюджетний старт за допомогою провідного інтернет-агентства у Львові. Набір ефективних послуг цього пакетного продукту передбачає наявність усіх потрібних рекламних інструментів для успішного і правильного початку власної інтернет-діяльності.
Читати далі »Пакет інтернет-реклами «Львів. Мережа філій»

В його основі лежить можливість групового розміщення контактної інформації головного офісу і всіх існуючих філій компанії. Дозволяє за єдину ціну просувати в Інтернеті і головний офіс компанії, і кожну окремо взяту філію.
Читати далі »Пакет інтернет-реклами «Україна. Ефективний»

Унікальна рекламна пропозиція, спрямована на стабільний розвиток бізнесу за допомогою правильної маркетингової стратегії у мережі. Відтак, усі рекламні інструменти об'єднуються і дають потужний сумарний ефект.
Читати далі »Пакет інтернет-реклами «Україна. Оптимальний»

Революційний крок на шляху підвищення власних позицій в Інтернеті. Завдяки вдалому просуванню продукту у всіх наших бізнес-порталах загальною відвідуваністю більше 50000 користувачів ви отримуєте оперативне підвищення трафіку сайту, тим самим забезпечуючи йому стабільний прибуток.
Читати далі »Пакет інтернет-реклами «Україна. VIP»

Максимальний набір найбільш дієвих послуг інтернет-маркетингу спрямований на повноцінне іміджеве просування вашого бізнесу у мережі. Обраний спектр послуг гарантує своєму власнику 5-зірковий рейтинг у наших бізнес-ресурсах, максимальне (з усіх можливих варіантів) розміщення текстової, графічної та відеоінформації, ефективну пошукову оптимізацію, а також просування сайту на всіх наших бізнес-порталах.
Читати далі »Комерційна пропозиція в форматі MS Word від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 199 Кб)
Комерційна пропозиція в форматі Adobe Reader від порталу DLAB.COM.UA  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 583 Кб)

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.