Будинки житлові

 • Опис:
  Будинок № 8, хоч і значно перебудований, але зберіг окремі елементи старої архітектури у вигляді білокам’яних різьблених обрамлень вікон і порталів. У XVII в. він належав діяльній члену Ставропігійського братства Миколі Красовському, який жив тут до 1697 року. Під час реставрації 1910 року в будинку відкрита фресковий живопис, ймовірно кисті Олександра Ляніцкого (кінець XVII ст.)

 • Опис:
  Перебудований в XIX в. архітекторами М. Віняжем і С. Реймер. Особливий інтерес представляють орнаментальні рельєфи на фасаді, виконані в першій половині XIX століття скульпторами Г. Вітвером і А. Шімзером. Цегляний, прямокутний у плані, чотириповерховий з мансардою, Двочастинні, рустований.

 • Опис:
  Є зразком ампірних архітектури. Перебудований архітекторами М. Віняжем і Р. Рей. Сад прикрашають рельєфи, виконані в половині XIX століття скульпторами Г. Вітвером і А. Шімзером. Цегляний, триповерховий, з вузьким гладко обштукатурених фасадом, над другим поверхом ліпний фриз, а над третім розміщені вставки з рослинними мотивами.

 • Опис:
  Перебудовувався в кінці XIX — початку XX ст. за проектом архітекторів М. Фехтер, Я. Кроха, С. Реймера. Цегляний, витягнутий в плані, з внутрішнім двориком і сполученим з основною будівлею флігелем. Триповерховий гладкий оштукатурений фасад завершений аттиком і розвинутим карнизом з модільонамі. Карниз пожвавлюють горизонтальні пояски і віконні обрамлення.

 • Опис:
  Перебудовувався в 1918 році за проектом архітекторів Г. Фехтер, Я. Кроха, С. Реймера. Цегляний, витягнутий за планом, триповерховий, з характерним трьохвіконні асиметричним фасадом, завершений аттиком і розкріплюють карнизом. Міжповерхові членування підкреслені пасками, вікна увінчані сандриками, трикутними в другому поверсі і ...

 • Опис:
  Перебудований в 1899 році за проектом архітектора М. Фехтер. Цегляний, оштукатурений, витягнутий в плані, чотириповерховий. Трьохвіконний фасад розчленований пілястрами, завершений карнизом з модільонамі. Вікна другого поверху увінчані трикутними сандриками, третього і четвертого — ліпленням.

 • Опис:
  Цегляний, витягнутий в плані, з внутрішнім двором і тильним флігелем, сполученим галереями з основною будівлею. Чотириповерховий, зберіг первісну асиметричну внутрішнє планування. Фасад декорований керамічними масками і вставками з рослинним орнаментом, завершений раскрепованним карнизом з модільонамі, розчленований поверховими профільованими пасками.

Всього: 143
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.