Універсальний львівський довідник

НАДМОГИЛЬНІ ПАМ’ЯТНИКИ

Фактична адреса:
79067м. Львів, вул. Старознесенська, 200а
Поштова адреса:
79067, м. Львів, вул. Старознесенська, 200а
Телефон основний:
(032) 2240583
Телефон бухгалтера:
(093) 2336865
Телефони:
(067) 3103210, (050) 9556989
Факс:
(032) 2601599

Про компанію

Рік заснування:
1980

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Надмогильні пам’ятники за низькими цінами!

Виготовлення та встановлення надмогильних пам’ятників і гробівців з мармурової крихти, граніту та комбінованих матеріалів; можливість придбати надмогильні пам’ятники в кредит; гравірувальні роботи по каменю (художні портрети, надписи, образи та інше); монтування пам’ятників на цвинтарях Львова і області; обкладання могил бруківкою; реставрація старих або пошкоджених надмогильних пам’ятників; доставка надгробків і пам’ятників по всій Україні; аксесуари в асортименті - вази, лампадки, литі хрести, квіти, декор, рамочки для фотокераміки, бруківка та інше.

Гнучка система оплати. Гарантія якості на всі вироби.

Рекламна інформація:

Підприємство «Надмогильні пам’ятники» займається виготовленням одинарних, полуторних, подвійних, дитячих пам’ятників, гробівців та комплексних надмогильних споруд, а також їх встановленням, облаштуванням могил та відновленням пошкоджених або старих пам’ятників. Наші пам’ятники з граніту та мармурової крихти відрізняються високою якістю, довговічністю та естетичною привабливістю.

Свою діяльність фірма розпочала ще в 1980 році. Сьогодні це успішна компанія, що набула необхідний досвід, володіє спеціальними знаннями та високотехнологічним обладнанням для обробки каменю. Колектив складається з кваліфікованих співробітників, які готові виконати будь-яке побажання замовника і завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного. Підприємство «Надмогильні пам’ятники» пропонує високу якість і сучасний дизайн виробів.

Наші консультанти нададуть вичерпну інформацію про надмогильні пам’ятники і гробівці, можливість скористатися особливими пропозиціями або купити пам’ятник в кредит. Також допоможуть зробити правильний вибір, враховуючи фінансову спроможність і індивідуальні вподобання.

Ми створюємо достойну пам’ять!

Службова інформація

Дата перевірки:
14.09.2017