Універсальний львівський довідник

СПОКІЙ, ПАМ’ЯТНИКИ З ГРАНІТУ ТА МАРМУРОВОЇ КРИХТИ

Фактична адреса:
81512Львівська обл., Городоцький р-н, с. Мшана, вул. Франка, 40В
Телефон основний:
(098) 0719599
Телефони:
(097) 2204220, (095) 2604260

Про компанію

Керівник:
Сас Іван Ігорович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оброблення декоративного та будівельного каменю
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

- Виготовлення та встановлення пам’ятників з граніту та мармурової крихти (крошки).
- Виготовлення пам’ятників за власним проектом чи фотографією.
- Гравірувальні роботи.
- Художня вирізка каменю.
- Відновлення та реставрація старих пам’ятників, надпису, портрету.
- Граніт та гранітні вироби
- Укладення бруківки і плитки навколо пам’ятника
- Демонтаж пам’ятників
- Гранітні підвіконники та сходи

Рекламна інформація:

Основним напрямком діяльності «СПОКІЙ» є виготовлення та встановлення надмогильних (надгробних) пам’ятників з граніту та мармурової крихти (крошки) і встановлення їх на території Львова та Львівської області. Також виготовляємо інші вироби з граніту такі як сходи, підвіконники, стільниці.

Багатьом людям складно вибрати серед тисяч різних виробів саме той, а ще складніше вибрати фірму чи особу, яка буде його виготовляти та монтувати. Всі кажуть, що їхні вироби якісні, а перевірити це складно. Перевірити якість наших пам’ятників просто — на них є наклейки з логотипом «СПОКІЙ». Ми контролюємо кожен процес від виготовлення до встановлення на цвинтарі. Тому можемо з впевненістю гарантувати, що наші пам’ятники якісні та довговічні.

Ключові слова:

пам’ятники, пам’ятники львів, пам’ятники львів ціни, пам’ятники ціна львів, замовити пам’ятник львів, сходи з граніту львів, граніт львів, граніт купити львів, стільниця львів, підвіконники львів, підвіконники гранітні львів, памятник граніт львів, надгробні плити львів, надгробні пам’ятники львів, гранітні памятники львівська область, пам’ятники з крихти львів, гранітні пам’ятники ціни львів, пам’ятники з крихти львів, пам’ятники з крошки львів, купити гранітний пам’ятник львів, граніт, граніт оптом пам’ятники, гранітна бруківка, гранітні пам’ятники надгробки, гранітні пам’ятники ціни, гранітні підвіконники, гранітні підвіконня, гранітні вироби, вироби з граніту, граніт продаж, гранітні сходи, сходи з граніту, купити гранітний пам’ятник, пам’ятники, пам’ятники ціни, ціни на пам’ятники, пам’ятники з крихти, пам’ятники з мармуру, пам’ятники замовити, надгробний пам’ятник, надгробки з граніту, надгробні пам’ятники ціни, пам’ятники надгробки ціна, надгробні пам’ятники з граніту, пам’ятники виготовлення, продаж пам’ятників, купити пам’ятник, пам’ятник недорого, житомирські пам’ятники, замовлення пам’ятників, гравірування на пам’ятниках, вартість пам’ятників, фото на пам’ятники, установка пам’ятника, встановлення пам’ятників, установка пам’ятників і надгробків, виготовлення надгробків, виготовлення надгробків пам’ятників, подвійні пам’ятники, одинарні пам’ятники, дитячі пам’ятники, лампади гранітні, поліровка граніту, вірші на пам’ятниках, демонтаж старих пам’ятників, каталог пам’ятників з граніту, мармурові пам’ятники, напис на пам’ятнику, пам’ятники з мармурової крихти, памятники з крошки

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3265005837

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Сас Іван Ігорович
Дата перевірки:
25.01.2017