Універсальний львівський довідник

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ, ГРАНІТНІ ПАМ’ЯТНИКИ

Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Щирецька, 26
Телефон основний:
(067) 4544582
Телефони:
(063) 1694582

Про компанію

Керівник:
Попіль Роман — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виготовлення надмогильних пам’ятників, гробівців з українського граніту та крихти. Художні оформлення поховань. Реставрація поховань. Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Рекламна інформація:

ДРЕВНІЙ КАМІНЬ
Граніт один з найміцніших каменів на Землі, який протягом багатьох століть широко застосовується в будівництві й архітектурі, для ефектних композицій. Зокрема багато пам’ятників старовини, виконані із граніту, збереглися до наших днів, майже не втративши своєї початкової форми - це статуї Древнього Єгипту, мости Стародавнього Риму, храми Індії; знаменитий пам’ятник архітектури - іспанський монастир Ескоріал, який вважають восьмим чудом світу та інші шедеври світової архітектури, які можна перераховувати нескінченно. Та біля половини всіх пам’ятників і надгробків на Землі виконані саме з цієї породи каменю.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ВИДИ
Граніт - це магматична гірська порода. Дуже щільна й важка: його об’ємна маса становить 2,6-3,3тм3, а загальний обсяг пор не перевищує 1,5% від загального. Низьке водопоглинання визначає погодостійкість цього каменю; висока міцність при стиску 1400 до 2500 кгс/см2 забезпечує довговічність граніту. Як показує досвід, вироби із дрібнозернистих сортів цього каменю здатні століттями зберігати свій споконвічний зовнішній вигляд, а перші ознаки руйнування виявляються лише через 500р. Є різні види граніту - сієніти, діорити, габро, лабрадорити, моноцити, тешеніти, гранітогнейси, які визначають і колір породи: рожевий, червоний, сірий, чорний та їх відтінки.

ЧОМУ УКРАЇНСЬКИЙ ГРАНІТ?
В Україні є досить багато різноманітних родовищ граніту. Чому саме українські граніти найкращі в експлуатації? Справа в тому, що по довговічності, міцності і морозостійкості вони в багато разів перевищують іноземні граніти Індійських, Турецьких, Бразильських, Китайських і Південно-Африканських родовищ, щільність яких менша. Тому вони краще вбирають вологу влітку, що призводить до подальшого замерзання води в середині структури граніту взимку. Оскільки перепади температури в Індії, Китаї складають в середньому 20-30 градусів за рік. У нас коливання досягають 70 градусів - від «-ЗО» взимку ідо «+40» влітку. А це призводить до втрати початкового забарвлення граніту, а за кілька сезонів і руйнування. Будь-який граніт має природній радіаційний фон. Граніти добуті в Китаї та Індії не проходять належного контролю, при тому, що їх випромінювання часто перевищує допустимі норми, прийняті в нашій країні (в Китаї такі норми вищі українських, а в Індії вони взагалі відсутні). Випромінювання українського ж каменю гарантовано не перевищує санітарних та екологічних норм.

ОБРОБКА ТА ДОГЛЯД
Граніт видобувають у великоформатних блоках, які на каменеобробних підприємствах розрізають на необхідні деталі різних розмірів. Обробка граніту здійснюється спеціальним інструментом з використанням штучних алмазів. Існують такі види обробки каменю: термічна, шліфована та відколу. Сучасні технології дозволяють вирізати будь-які найскладніші фігури та форми з граніту. Шляхом фрезерування та полірування каменю можливе створення майже дзеркальних поверхонь - ефектних на вигляд і приємних на дотик, які в подальшому використовують для декоративних елементів інтер’єру зовнішнього та внутрішнього облицювання будинків: сходи, стільниці, підвіконня і ТА За допомогою спеціалізованого інструменту або комп’ютерної графіки професійний художник може створити будь-яке художнє оформлення поверхні каменю. Уся різноманітність характеристик цього каменю: у кольорі, структурі і текстурі спроможна задовольнити будь-які естетичні побажання клієнта. До того ж догляд за гранітом є нескладним і недорогим. Навіть кількасот літні підлоги з каменю можна заново відполірувати і повернути їм оригінальний вигляд.

ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНИКА
Встановлення пам’ятника проводить бригада кваліфікованих спеціалістів за новітніми технологіями. Принцип встановлення полягає у чіткій поетапності виконання робіт. Спочатку зрізують рослинний прошарок ґрунту. Далі проводиться планування і розмітка для встановлення елементів. Тоді по периметру вибурюють 4-6 отворів на глибину50-70см(80-100), які заливають напівсухим бетонним розчином. На ці опори встановлюють залізобетонні перемички за допомогою рівня, на які, безпосередньо, монтується сам пам’ятник. Під час монтажу, при з’єднанні деталей пам’ятника, використовуються спеціальні клейові суміші. Для стійкості та надійності, перед встановленням арки на «подушку», в н основі просвердлюють один-два отвори, симетричні отворам в «подушці», в які вставляють металічні штирі, дотримуючись симетрії відносно усіх площин та розмірів. Усі шви між деталями пам’ятника заробляють волого- та морозостійким силіконом.

Після усіх вище описаних робіт підприємство надає гарантію на встановлення та експлуатацію виробу.

Ключові слова:

памятник львів, гранітний памятник, виготовлення пам’ятників у львові, гранітні памятники львів, пам’ятники з українського граніту, пам’ятники з крихти, надгробні пам’ятники з граніту, сімейний пам’ятник, памятник на могилу з граніту, памятник недорого львів, фото на пам’ятники, вартість пам’ятників, пам’ятник з граніту, виготовлення надгробків, виготовлення памятників, вироби з граніту, двійні памятники, встановлення пам’ятників, встановлення памятника, гравірування на пам’ятниках, гранітні пам’ятники оптом, гранітні пам’ятники ціни, гранітні памятники львівська область, дитячі пам’ятники, елітні пам’ятники, замовити пам’ятник на могилу, замовлення пам’ятників, зразки пам’ятників, зробити напис на пам’ятнику, камінь граніт, каталог надгробних пам’ятників, каталог пам’ятників з граніту, кольорові портрети на пам’ятниках, купити гранітний пам’ятник, монтаж надгробку, надгробки для дітей, надгробки з граніту ціна, надгробний пам’ятник, надгробні пам’ятники львів, надгробні плити львів, надмогильні пам’ятники львів, надписи на памятниках, одинарні памятники, пам’ятник на замовлення, пам’ятник дешево, пам’ятники купити львів, пам’ятники на могилу, пам’ятники надгробки гранітні, пам’ятники одинарні, пам’ятники ритуальні, памятники з декором львів, памятники з натурального каменя, памятники надгробні фото, пейзажі на памятниках, подвійні надгробки, подвійні памятники, портрет на памятник, продаж пам’ятників з граніту, проектування пам’ятника, ритуальний пам’ятник, ритуальні послуги, слова на памятниках, установка пам’ятників і надгробків, форми пам’ятників, художні роботи по граніту

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Роман
Дата перевірки:
30.03.2017