Універсальний львівський довідник

GRANIT I MARMYR, НАДМОГИЛЬНІ ПАМ’ЯТНИКИ З ГРАНІТУ

Адреса:
79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, 1, оф. 208
Телефон основний:
(032) 2902766
Телефони:
(097) 9225428, (063) 4898548

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оброблення декоративного та будівельного каменю
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Надмогильні пам’ятники з українського граніту та штучного мармуру у Львові та області.

“Granit i Marmyr” – це власне виробництво, великий досвід роботи та команда кваліфікованих менеджерів і монтажників.

Працюємо якісно, швидко та надійно.

Рекламна інформація:

ЧОМУ НАДМОГИЛЬНІ ПАМ’ЯТНИКИ СЛІД КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

- Використовуємо лише якісний український граніт.
- Пропонуємо широкий асортимент надмогильних пам’ятників різних цінових категорій.
- Виготовляємо надгробні пам’ятники індивідуального дизайну за Вашими ескізами.
- Працюємо із замовленнями нестандартних розмірів.
- Даємо гарантію на монтажні роботи.
- Працюємо офіційно, підписуємо із замовником договір.
- Надаємо можливість оформити замовлення в одному із наших відділень
(ЛЬВІВ, СТРИЙ, БОЛЕХІВ, ДОЛИНА).
- Працюємо за готівковими та безготівковими розрахунками.

Якщо Ви дійсно зацікавлені зробити оптимальний вибір, радимо завітати в один із наших офісів, де менеджер кваліфіковано відповість на всі запитання та обґрунтує ціну кожної моделі надмогильного пам’ятника. Більше того, комбінуючи види граніту, модифікуючи товщину плит та ступенів їх обробки підбере виріб саме для Вас. Не пожалійте свого часу. Завітайте! Ви отримаєте чудовий результат. Якісний пам’ятник – такий як Ви хотіли, за ціною, яку Ви можете собі дозволити.

Ваша пам’ять – наша турбота! Даний вислів якнайкраще характеризує підхід до роботи наших кваліфікованих працівників. Ми візьмемо на себе усі турботи із виготовлення та встановлення надмогильного пам’ятника у Львові та за його межами. Вам залишається лише обрати модель останнього подарунка для рідних.

Наш досвід та професіоналізм + Ваші творчі задуми гарантують створення неповторного надмогильного пам’ятника.

Ключові слова:

гранітні памятники львів, замовити пам’ятник, мармурові підвіконня, надгробки з граніту, гранітні вироби, вартість пам’ятників, виготовлення надгробків, виготовлення пам’ятників, виготовлення пам’ятників у львові, виготовлення памятників, вироби з граніту, вироби з каменю, встановлення пам’ятників, встановлення памятника, гравірування на пам’ятниках, граніт оптом пам’ятники, гранітний памятник, гранітні пам’ятники надгробки, гранітні пам’ятники оптом, гранітні пам’ятники ціни, гранітні памятники львівська область, гранітні підвіконники, гранітні підвіконня, двійні памятники, дитячі пам’ятники, елітні пам’ятники, замовити пам’ятник на могилу, замовлення пам’ятників, зразки пам’ятників, зробити напис на пам’ятнику, кам’яний підвіконник, камінь граніт, каталог надгробних пам’ятників, каталог пам’ятників з граніту, купити гранітний пам’ятник, монтаж надгробку, надгробки для дітей, надгробки з граніту ціна, надгробний пам’ятник, надгробні пам’ятники граніт, надгробні пам’ятники з граніту, надгробні пам’ятники з мармуру, надгробні пам’ятники львів, надгробні пам’ятники ціни, надгробні плити львів, надмогильні пам’ятники львів, надписи на памятниках, напис на надгробок, написи на пам’ятниках, одинарні памятники, пам’ятник дешево, пам’ятник з граніту, пам’ятник з мармуру, пам’ятник на замовлення, пам’ятники з граніту фото, пам’ятники з крихти, пам’ятники з мармуру, пам’ятники з українського граніту, пам’ятники купити львів, пам’ятники на замовлення, пам’ятники на могилу, пам’ятники надгробки гранітні, пам’ятники надгробки з мармуру, пам’ятники надгробки продаж, пам’ятники надгробки ціна, пам’ятники надгробки ціни, пам’ятники одинарні, пам’ятники ритуальні, пам’ятники ціни, памятник львів, памятник на могилу з граніту, памятник недорого львів, памятники з декором львів, памятники з натурального каменя, памятники надгробні фото, подвійний надгробок, подвійні памятники, портрет на памятник, продаж пам’ятників, продаж пам’ятників з граніту, проектування пам’ятника, ритуальний пам’ятник, ритуальні пам’ятники з граніту, ритуальні послуги, ритуальні послуги та пам’ятники, сімейний пам’ятник, стільниці для ванни, стільниці для кухні, сходи з граніту, сходи з каменю, установка пам’ятників і надгробків, художні роботи по граніту, ціни на гранітні пам’ятники

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3126014596

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Люлик Мар’яна Богданівна — Менеджер з реклами
Дата перевірки:
26.02.2018