Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Шептицьких, 26
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БК, КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Шептицьких, 26
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Шептицьких, 26
Телефони:
Факс:

Діяльність

Послуги з проектування систем безпеки, монтажу пожежної сигналізації та технічної підтримки у наступних сферах: охоронна сигналізація, пожежна сигналізація, пожежогасіння, димовидалення, відео нагляд, контроль доступу, озвучення, оповіщення, охорона периметра, електричні мережі, блискавкозахист, заземлення, система диспетчеризації (BMS).

Інформація

«БК» - велика компанія, що спеціалізується на системах контролю доступу та сигналізації об’єктів будь-якого призначення. На сьогоднішній день «БК» є найбільш прогресивним підприємством в своїй ніші на території Львова, так як включає електротехнічну лабораторію, власний проектний відділ і великий штат професіоналів з великою кваліфікацією, які здатні філігранно реалізувати всі побажання замовника з урахуванням найдрібніших деталей. Компанія пропонує великий комплекс послуг, включаючи проектування, монтаж і узгодження документації. Використовуване «БК» обладнання є найефективнішим і наднадійним на ринку, так як виробляється найбільш популярними компаніями, які заслужили визнання у всьому світі і пройшли перевірку часом. Працівники компанії мають професійну підготовку, котру отримали не тільки в Україні, а й за її межами, і яскравим доказом їх професіоналізму є те, що «БК» працювала і продовжує співпрацювати з безліччю великих підприємств, банків, цементних заводів, універмагів і об’єктів операторів стільникового зв’язку. Після завершення проектування і монтажу системи, «БК» підтримує стабільність її функціонування на протязі усього гарантійного терміну, а також пропонує послугу післягарантійного обслуговування.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 29.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.