КСТ, ПП
Адреса:
79014, м. Львів, вул. Котика, 7, пов. 5
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КСТ, ПП

КСТ, ПП
Адреса:
79014, м. Львів, вул. Котика, 7, пов. 5
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
КСТ, ПП
Адреса:
79014, м. Львів, вул. Котика, 7, пов. 5

Діяльність

Фото — КСТ, ПП Компанія ”КОМП’ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ” надає послуги із впровадження і технічної підтримки системи GPS моніторингу FreeTrack на теренах України та за її межами:
- системи супутникового моніторингу транспорту;
- проточні датчики витрати палива;
- датчики рівня палива;
- контроль палива;
- контроль транспорту, персоналу, вантажу;
- послуги GPS-моніторингу пересування транспорту;
- послуги GPS-моніторингу перевезення вантажів;
- моніторинг руху та місцезнаходження автомобіля для фізичних осіб;
- послуги GPS-моніторингу для орендарів спецтехніки;
- послуги GPS-моніторингу для кур’єрських служб;
- моніторинг інкасаційних перевезень.

А також продаж та обслуговування комп’ютерної та офісної техніки, портативні комп’ютери, ліцензійне програмне забезпечення, розробка спеціалізованого програмного забезпечення, системи GPS моніторингу, домашні кінотеатри, проектування та монтаж локальних мереж, адміністрування, оренда та продаж презентаційного обладнання тощо.

Кожний автовласник зможе знайти пропозиції, які його задовольнять, адже наші пропозиції підходять підприємствам з великою кількістю транспортних засобів, так і окремим приватним особам:
- послуги для компаній-перевізників вантажів (Вантажні перевезення);
- послуги для підприємств, що надають послуги по перевезенню пасажирів;
- послуги для орендарів спецтехніки;
- послуги для служб доставки та кур’єрських служб;
- послуги для контролю персоналу;
- послуги для автовласників (фізичних осіб);
- послуги для інкасаторських перевезень.

Інформація

Більшість вважає свій бізнес стабільним і прибутковим. Ми жодною мірою не хочемо заперечувати цей факт, однак наш багаторічний досвід впровадження систем моніторингу часто показує іншу статистику. Власники траспортних компаній за рахунок «лівих» рейсів або продаж палива втрачають до 30% свого прибутку. Торгові агенти взагалі часто до 50% робочого часу не виходять з дому. Верстат на виробництві може працювати вхолосту до 70% від усього робочого часу.

За допомогою правильно підібраних нами, систем моніторингу, ваш бізнес уникне фінансових втрат. Система моніторингу FreeTrack дає можливість отримувати повний аналіз руху автотранспорту, що, в свою чергу, дозволяє автовласнику уникнути зайвих витрат на пальне, амортизацію тощо.

Система GPS моніторингу транспорту FreeТrack надає можливість в режимі реального часу відстежувати на моніторі персонального комп’ютера підключеного до інтернету місцезнаходження транспортних засобів та усі параметри їх руху. Система фіксує: швидкість і напрям руху, місцезнаходження, показники додатково встановлених датчиків, час і місце зупинок, пройдений шлях, перетин контрольних зон (геозон), витрати палива тощо.

Ми готові прийняти участь в обладнанні як рухомого складу підприємства, так і приватного авто пристроями навігації та запропонувати гнучку систему умов оплати за надані послуги та обслуговування.

Наша Компанія впродовж 9 років успішно працює на ринку послуг GPS моніторингу та зарекомендувала себе надійним партнером.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Омельчук Андрій Михайлович — директор
Рік заснування:
2003
Торгові марки:
Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard
Teltonika, Ruptela
FreeTrack™

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Оновлення даних: 04.06.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

gps моніторинг, gps трекер, датчик рівня палива, контроль палива, gps контроль, gps датчик, супутниковий контроль транспорту, gps моніторинг автомобіля, gps стеження за авто, gps моніторинг авто, gps gprs, gps gsm, gps датчики, gps контроль автотранспорту, gps контроль палива, gps контроль транспорту, gps модулі, gps модуль, gps моніторинг автомобілів, gps моніторинг автотранспорту, gps моніторинг рухливих об’єктів, gps моніторинг транспортних засобів, gps моніторинг ціна, gps відстеження, gps приймач usb

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.