СЕЙФИ, МАГАЗИН
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 27
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СЕЙФИ, МАГАЗИН

СЕЙФИ, МАГАЗИН
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 27
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
СЕЙФИ, МАГАЗИН
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 27
Телефони:

Діяльність

Фото — СЕЙФИ, МАГАЗИН У магазині «Лука Сейфи» великий вибір сейфів, шаф для офісу, банку, приватної квартири, готелю; для зберігання документів, коштовностей, зброї, комп’ютерних носіїв інформації, як відомих іноземних виробників, так і нашого власного виробництва.

Виробництво, продаж, обслуговування: cейфи офісні, банківські, жаростійкі, зламостійкі, для монтування в стіну та підлогу, зброярські, меблеві, автомобільні, тайники, шафи, картотеки, архівні шафи, VIP- сейфи оздоблені деревом, склом, замки, ножі Золінген (Німеччина) та ін.

Виготовлення сейфів на замовлення.

Послуги із гарантійного та сервісного обслуговування всієї продукції, ремонту та аварійного відкривання сейфів різних типів і торговельних марок.

Інформація

У магазині «Лука Сейфи» у Львові, Ви зможете придбати товари відомих виробників Adolphs, Stockinger, Rosengrens, Fichet-Bauche, Chubbsafes (Німеччина, Швеція, Франція, Англія) серед яких можна вибрати сейфи з броньованим склом чи ланку сейфів, оздоблених деревом. Для шанувальників старовини - ексклюзивні вироби майстрів Німеччини 19-го століття.

«Лука Сейфи» є єдиним дилером в Україні італійських компаній Stark, Technomax, південнокорейської Eagle.

Поруч з серійними моделями ми завжди готові запропонувати виготовлення сейфів на замовлення. Крім виробництва та продажу, ми також надаємо послуги із гарантійного та сервісного обслуговування всієї продукції, ремонту та аварійного відкривання сейфів різних типів і торгівельних марок.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Клипкіна Світлана — директор
Торгові марки:
Technomax, Stark (Італія)
Eagle (Південна Корея)
«Fichet-Bauche» (Франція)
Країни імпорту:
Франція, Німеччина, Англія, Швеція.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 15:00
Оновлення даних: 23.05.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

магазин сейфів в центрі, сейфи на франка, сейфи під замовлення, сейфи у львові, купити сейф в стіну, сейф для офісу ціна, сейфи для дому ціни, виготовлення сейфів на замовлення, сейфи шафи металеві, міні сейфи, сейф на зброю, зламостійкі сейфи, банківські сейфи купити, замовити сейф для готелю

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.