Універсальний львівський довідник

НЕЙЛ АРТ, СТУДІЯ ОКСАНИ БАЛАБАНОВОЇ

Фактична адреса:
79017м. Львів, вул. Дніпровська, 7 ”Б-3”
Телефон основний:
(032) 2767389
Телефони:
(093) 9641912, (067) 2659915
Факс:
(067) 7080069

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Нігтьова студія пропонує наступні послуги:
- Для клієнтів: нарощення нігтів; декорування нігтьової пластини (покриття гель-лаком, акрилом, художній розпис, амбре, акваріумний ефект та інше); манікюр, педикюр; СПА процедури;татуаж; лікування захворювань нігтів; депіляція; візаж; завивка та нарощування вій.
- Для новачків і досвідчених майстрів - курси нарощення та дизайну нігтів. Навчання проводять справжні професіонали; практичні заняття проводяться з використанням сертифікованих матеріалів; студенти отримують знижку в магазині закладу.
- А також: заточування професійного інструменту; продаж устаткування і витратних матеріалів – УФ ламп, гель-лаків, акрилу, фрезерних апаратів, витяжок, пензликів та іншого.

Рекламна інформація:

Нігтьова студія «Нейл арт» - заклад, який заснувала Оксана Балабанова, майстер-викладач по технологіям моделювання нігтів, неодноразовий срібний призер Чемпіонатів професійної майстерності – Brilliant Nails, Заходу, «Кубок Світу», ІІ Оксани Мальцевої в 2007 році, Чемпіонату України в 2008, володар звання «Золоті Руки України», «Золоті Руки Світу», срібний призер Чемпіонату світу OMC Europe Cup у Москві в 2010 році та OMC Hair World, який проводився того ж року в Парижі.

Колектив студії складається з високопрофесійних майстрів-викладачів, які все ж постійно самі навчаються і відточують свою майстерність. Ц необхідно для того, щоб слідувати за новітніми світовими тенденціями в світі моди і надавати клієнтам якісні послуги, а також успішно ділитися своїми знаннями і практичними навичками з іншими.

В нашій майстерні застосовується індивідуальний підхід до кожного відвідувача - враховуються особисті побажання і надаються професійні консультації. Таким чином вдається підібрати варіант, що пасує клієнту і відповідає обраному стилю. А для особливих подій життя манікюр і візаж може стати невеличким художнім шедевром.

Обслуговування проводиться на новітньому устаткуванні, в роботі використовуються тільки високоякісні косметичні і декоруючі матеріали. Сертифікати, які засвідчують їх відповідність європейським стандартам якості і безпеки, завжди доступні для ознайомлення бажаючих.

Нігтьова студія «Нейл арт» - заклад, де вдосконалюють красу!

Службова інформація

Дата перевірки:
25.04.2017