Контакти

Адреса:
79039, м. Львів, пл. Маланюка, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

SCHOOL STIVEN CHEN, ШКОЛА ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

Контакти

Адреса:
79039, м. Львів, пл. Маланюка, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79039, м. Львів, пл. Маланюка, 4
Телефони:

Діяльність

Фото — SCHOOL STIVEN CHEN, ШКОЛА ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА Запрошуємо на навчання усіх, хто шукає себе та хоче набути навиків для перспективної кар’єри. SCHOOL STIVEN CHEN’ виховує нове покоління майстрів, котрі прагнуть розвивати свої творчі здібності, творити стиль та надихати інших!

SCHOOL STIVEN CHEN’ — це прекрасний старт для творчих та молодих спеціалістів! Навчаючись в цій школі кожен може проявити свої ідеї та креативність.

Інформація

Творити красу – це мистецтво, а займатися мистецтвом неможливо без постійних тренувань і розвитку. Кожна людина є особливо гарною, а професія стиліста-перукаря допомагає підкреслити цю красу ще виразніше.

Бути перукарем – значить не просто вміти користуватися гребінцем і ножицями. Для того щоб стати стилістом і працювати в професійному салоні, необхідно вміти підбирати зачіски та образи кожному клієнту. Викладачі із SCHOOL STIVEN CHEN’ навчають та розкривають талант кожного, хто прагне творити мистецтво.

SCHOOL STIVEN CHEN’ – вчить, як якісно, вміло та вірно творити образи та підбирати стиль кожному. Якщо вміло цього навчитись, то в результаті найбільша винагорода – задоволений клієнт, який захоче знову повернутись.

Рубрики

Оновлення даних: 09.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.