Універсальний львівський довідник

SCHOOL STIVEN CHEN, ШКОЛА ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

Адреса:
79039, м. Львів, пл. Маланюка, 4
Телефон основний:
(032) 2610983
Телефони:
(093) 0302142, (067) 3206770

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Запрошуємо на навчання усіх, хто шукає себе та хоче набути навиків для перспективної кар’єри. SCHOOL STIVEN CHEN’ виховує нове покоління майстрів, котрі прагнуть розвивати свої творчі здібності, творити стиль та надихати інших!

SCHOOL STIVEN CHEN’ — це прекрасний старт для творчих та молодих спеціалістів! Навчаючись в цій школі кожен може проявити свої ідеї та креативність.

Студенти мають практику на зйомках з різними фотографами, стилістами, дизайнерами, іміджмекейкерами, приймають участь у LFW (Тиждень Моди у Львові), підтримують благодійні праці у дитячих будинках. Також є чудова нагода проявити себе у створенні дивовижних образів у відомих журналах таких як: “Зеркало моды”, “Boom”, “Ріа Львів” та ін.

Після закінчення навчання видається диплом, а також забезпечення своїх студентів роботою у салонах краси Львова.

Рекламна інформація:

Творити красу – це мистецтво, а займатися мистецтвом неможливо без постійних тренувань і розвитку. Кожна людина є особливо гарною, а професія стиліста-перукаря допомагає підкреслити цю красу ще виразніше.

За весь період існування людства, у людей завжди була зацікавленість до ефектного вигляду. Протягом віків людина вигадувала нові прикраси, форми зачісок, одяг, нову моду, новий стиль. Історія перукарського мистецтва показала, що кожна епоха, країна, нація привносять свій особовий вклад в моду, в тенденції розвитку і удосконалення зачісок, макіяжу, аксесуарів, одягу. Мода, є важливим фактором еволюції не тільки одягу, зачіски, доповнень, але й сучасного суспільства в цілому.

Бути перукарем – значить не просто вміти користуватися гребінцем і ножицями. Для того щоб стати стилістом і працювати в професійному салоні, необхідно вміти підбирати зачіски та образи кожному клієнту. Викладачі із SCHOOL STIVEN CHEN’ навчають та розкривають талант кожного, хто прагне творити мистецтво.

SCHOOL STIVEN CHEN’ – вчить, як якісно, вміло та вірно творити образи та підбирати стиль кожному. Якщо вміло цього навчитись, то в результаті найбільша винагорода – задоволений клієнт, який захоче знову повернутись.

Ключові слова:

курси перукаря, навчання перукарів, школа перукарського мистецтва, стиліст-перукар, професія перукар, перукарські курси, перукарські інструменти, перукарське мистецтво, перукарня львів, перукар стиліст, все для перукаря, колористика для перукарів, курс перукаря, перукар львів, вчитися на перукаря, хороші курси перукарів, уроки перукаря з нуля, теорія перукаря, теорія для початківців перукарів, диплом з перукарського мистецтва, семінари для перукарів, диплом перукаря, підвищення кваліфікації перукарів, експрес курси перукарів, кращі курси перукарів, курс колористики для перукарів, перукар широкого профілю, курси перукарів ціна, перукар де вчитися, курси краси, основи колористики для перукарів, новини перукарського мистецтва, нарощування волосся львів, курси перукарів львів, навчання на перукаря, майстер перукар, майстер клас перукарів, львів перукарня, лекції з перукарського мистецтва, курси чоловічих стрижок, курси підвищення кваліфікації перукарів, курси перукаря недорого, курси перукарів з працевлаштуванням, вивичитися на перукаря, куди піти Вчитися на перукаря, курси перукарів львів Відгуки, курси перукарів львів ціни, курси перукарів у Львові, курси по чоловічому стрижок, перукар візажист навчання львів, перукар у Львові, перукарні львів Відгуки, перукарське мистецтво навчання, перукарські курси львів, робота перукаря у Львові, школа краси львів, салон краси, стрижка, помалювати волосся, сучасні стрижки, укладки, весільні, вечірні зачіски, мілірування, колорування, тонування волосся, полірування волосся, жіночі стрижки, чоловічі стрижки, фарбування волосся, візаж, вечірній мейкап, весільний макіяж, корекція брів, вечірня зачіска, фарбування брів хною, весільна укладка, реконструкція волосся, відновлююча процедура маскою, кератинове відновлення, манікюр та педикюр, покриття гель-лаком, апаратний манікюр, класичний манікюр, апаратний педикюр, кислотний педикюр, медична косметологія, ін’єкції краси, лікування демодекозу, лікування надмірної пітливості, лікування випадіння волосся, пірсинг пупка носа брови губ язика, проколювання вушок пістолетом, мезотерапія, біоревіталізація, корекція форми обличчя, збільшення губ, моделювання скул, виповнення зморшок, нехірургічна корекція форми носа

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3260509179

Службова інформація

Дата перевірки:
07.02.2017