Універсальний львівський довідник

SCHOOL STIVEN CHEN, ШКОЛА ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

Адреса:
79039, м. Львів, пл. Маланюка, 4
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Запрошуємо на навчання усіх, хто шукає себе та хоче набути навиків для перспективної кар’єри. SCHOOL STIVEN CHEN’ виховує нове покоління майстрів, котрі прагнуть розвивати свої творчі здібності, творити стиль та надихати інших!

SCHOOL STIVEN CHEN’ — це прекрасний старт для творчих та молодих спеціалістів! Навчаючись в цій школі кожен може проявити свої ідеї та креативність.

Рекламна інформація:

Творити красу – це мистецтво, а займатися мистецтвом неможливо без постійних тренувань і розвитку. Кожна людина є особливо гарною, а професія стиліста-перукаря допомагає підкреслити цю красу ще виразніше.

Бути перукарем – значить не просто вміти користуватися гребінцем і ножицями. Для того щоб стати стилістом і працювати в професійному салоні, необхідно вміти підбирати зачіски та образи кожному клієнту. Викладачі із SCHOOL STIVEN CHEN’ навчають та розкривають талант кожного, хто прагне творити мистецтво.

SCHOOL STIVEN CHEN’ – вчить, як якісно, вміло та вірно творити образи та підбирати стиль кожному. Якщо вміло цього навчитись, то в результаті найбільша винагорода – задоволений клієнт, який захоче знову повернутись.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3260509179

Службова інформація

Дата перевірки:
21.11.2018