Універсальний львівський довідник

ГОРИЗОНТАЛЬНО НАПРАВЛЕНЕ БУРІННЯ, ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

Адреса:
81555, Львівська обл., Городоцький р-н, смт. Великий Любінь, вул. Миколайчука, 17
Телефон основний:
(097) 4443143
Телефони:
(03231) 54486

Про компанію

Керівник:
Дмитро — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Будівництво
  • Розбирання та знесення будівель; земляні роботи
  • Розвідувальне буріння
  • Будівництво інших споруд
  • Інші монтажні роботи
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

- Компанія Інтехмонтаж пропонує Горизонтально направлене буріння, ГНБ пропоки, прокладка будівельно інженерних мереж, а саме водопровід, газопровід, каналізація та освітлення.
- Проводимо проколи під дорогою.
- Також займаємося ремонтно будівельними роботами, реконструкція будівель.
- Оренда землерийної спецтехніки.

Фірма ”Інтехмонтаж” надає широкий спектр послуг в сфері будівництва. Технологія горизонтально направленого буріння, ГНБ проколи під дорогою і землею для прокладки будівельних інженерних мереж, водопровід, газопровід, каналізація. ГНБ пролол виконуємо без пошкодження дорожнього та зеленого газонного покриття,
також горизонтально направлене буріння виконуємо на заданій глибині з урахуванням всіх деталей і побажань. Ремонтні та будівельні роботи. Оренда спецтехніки, оренда землерийної техніки, трактори, екскаватори. Пропонуємо оренду спецтехніки KOMATSU PW, KATERPILLER BFT, NEUMEIER 3.0, NEUMEIER 8.5, ЕТЦ, STRAIGHTLINE.

Рекламна інформація:

ТОВ “ІНТЕХМОНТАЖ” почало свою діяльність в 2004 році як вузькопрофільне спеціалізоване підприємство, що займається будівництвом інженерних мереж.

Проте, за короткий термін, завдяки високому професійному рівню фахівців, чиїми зусиллями було побудовано десятки тисяч кілометрів міжміських та міжнародних інженерних мереж по всій території України, та завдяки грамотному прагматичному керівництву і бажанню подальшого розвитку, компанія ТОВ “ІНТЕХМОНТАЖ” стала однією з провідних в галузі будівництва інженерних мереж. Вона виконує широкий спектр будівельно-монтажних робіт і в інших галузях.

На підприємстві сформовано колектив висококваліфікованих фахівців з професійною освітою різних рівнів і великим досвідом роботи в галузі будівництва об’єктів зв’язку в гірській місцевості, складних геологічних та гідрологічних умовах в різних регіонах України.

У 2005 р. на підприємстві була сертифікована система управління якістю на відповідність виконуваних робіт вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001:2001 (ІSO 9001:2008)

Постійно зростаючі вимоги замовників до якості виконуваних робіт забезпечуються за рахунок дотримання високого рівня технологічної дисципліни на всіх етапах будівництва, належної інженерної підготовки та використання прогресивних технологій.

Ключові слова:

гнб, гнб прокол, проколи гнб, проколи під дорогою, прокол під землею, горизонтально направлене буріння, прокладка інженерних мереж, прокладка газопроводу, водопроводу, каналізації, ремонтні роботи, будівельні роботи, оренда землерийної техніки, оренда екскаватора, свердловина, бурова установка, водопровід, бурові установки, буріння, горизонтальне буріння, буровий інструмент, бурове обладнання, буріння свердловин технологія, буровий верстат, прокладка водопроводу, гнб україни, безтраншейна прокладка труб

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
34101517

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Дмитро — директор
Дата перевірки:
08.03.2018