Універсальний львівський довідник

АВАНГАРД МАЙСТЕР, КОМПАНІЯ

Юридична адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 49, к. 57
Фактична адреса:
79058м. Львів, вул. Хімічна, 4
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших виробів з деревини
  • Столярні та теслярські роботи

Продукція, послуги:

Виготовляємо сходи модульні, гвинтові сходи; перила та поручні; вхідні групи - дашки, навіси, турнікети; огорожі; торгівельне обладнання, художні меблі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, люстри та світильники. Оздобимо сходи деревом, склом та каменем. Виготовлення церковних хрестів та приладдя з нержавіючої сталі (з позолотою).

Рекламна інформація:

Серед пропонованої нами продукції Ви обов’язково знайдете для себе саме ті вироби, які зроблять ваш інтер’єр та екстер’єр неповторними. До кожного замовлення у нас індивідуальний підхід, при тому що ціна залишається доступною кожному замовнику. Головною перевагою нашої компанії є те, що ми не боїмося поєднувати різноманітні матеріали в одне ціле, а процес виготовлення контролюється нами від дизайну до встановлення виробу у Вашому домі. Ми готові також запропонувати Вам додаткові послуги, такі як очистка металів, шліфування металевих поверхонь, ремонт металевих конструкцій.

Металевий каркас сходів ми поєднуємо із класичним деревом, кам’яними сходинками чи скляними перилами. Конструкція сходів також може бути різною - гвинтові, больцеві, модульні та інші. Все залежить від інтер’єру та Ваших побажань.

Особливом напрямком нашої роботи є виготовлення меблів та різноманітних виробів із нержавіючої сталі на замовлення: оригінальна книжкова шафа, барна стійка, стелаж чи будь-що інше. Ви висловлюєте ідею, наші дизайнери її корегують, а майстри втілюють у життя.

Для виготовлення конструкцій ми пропонуємо великий вибір сучасних та перевірених часом матеріалів. А досягнення техніки та технологій у поєднанні з комплексним підходом забезпечать нескінчену кількість цікавих рішень і дизайнерських знахідок індивідуально для кожного клієнта та допоможуть зекономити Вас час та кошти.

Довірте виготовлення сходів, перил, дашків та інших виробів з нержавіючої сталі, скла, дерева та каменю у Вашій оселі фахівцям. Не має значення чи це буде стандартна конструкція, чи виріб на замовлення - якість та хорошу ціну ми гарантуємо, про що свідчить наша репутація та значна кількість задоволених клієнтів.

Базуючись на нашому досвіді, ми також надаємо консультативні, проектні та розрахункові послуги (визначення ціни) з влаштування сходів, перил та поручнів, дашків, огорож, металоконструкцій та інших виробів з нержавіючого та чорного металів у поєднанні з деревом, склом та каменем.

Ключові слова:

ковані сходи львів, деревяні сходи львів ціни, купити сходи львів, деревяні сходи львів, ковані сходи ціна, виготовлення сходів львів, сходи деревяні львів, сходи ціна львів, сходи ціна, сходи львів ціна, сходи на горище львів, металеві сходи львів, металеві сходи ціна, сходи львів, сходи львів фото, дерев яні сходи ціна, дубові сходи ціна, гвинтові сходи купити, драбина на горище, модульні сходи львів ціна, сходи металеві ціна, сходи купити, сходи на горище ціна, поручні з нержавійки, гвинтові сходи львів ціна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37527687

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
27.06.2019