Універсальний львівський довідник

АВАНГАРД МАЙСТЕР, КОМПАНІЯ

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Газова, 26
Телефон основний:
(032) 2536930
Телефони:
(098) 2621390

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виготовляємо сходи модульні, гвинтові сходи; перила та поручні; вхідні групи - дашки, навіси, турнікети; огорожі; торгівельне обладнання, художні меблі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, люстри та світильники. Оздобимо сходи деревом, склом та каменем.

Рекламна інформація:

Серед пропонованої нами продукції Ви обов’язково знайдете для себе саме ті вироби, які зроблять ваш інтер’єр та екстер’єр неповторними. До кожного замовлення у нас індивідуальний підхід, при тому що ціна залишається доступною кожному замовнику. Головною перевагою нашої компанії є те, що ми не боїмося поєднувати різноманітні матеріали в одне ціле, а процес виготовлення контролюється нами від дизайну до встановлення виробу у Вашому домі. Ми готові також запропонувати Вам додаткові послуги, такі як очистка металів, шліфування металевих поверхонь, ремонт металевих конструкцій.

Металевий каркас сходів ми поєднуємо із класичним деревом, кам’яними сходинками чи скляними перилами. Конструкція сходів також може бути різною - гвинтові, больцеві, модульні та інші. Все залежить від інтер’єру та Ваших побажань.

Особливом напрямком нашої роботи є виготовлення меблів та різноманітних виробів із нержавіючої сталі на замовлення: оригінальна книжкова шафа, барна стійка, стелаж чи будь-що інше. Ви висловлюєте ідею, наші дизайнери її корегують, а майстри втілюють у життя.

Для виготовлення конструкцій ми пропонуємо великий вибір сучасних та перевірених часом матеріалів. А досягнення техніки та технологій у поєднанні з комплексним підходом забезпечать нескінчену кількість цікавих рішень і дизайнерських знахідок індивідуально для кожного клієнта та допоможуть зекономити Вас час та кошти.

Довірте виготовлення сходів, перил, дашків та інших виробів з нержавіючої сталі, скла, дерева та каменю у Вашій оселі фахівцям. Не має значення чи це буде стандартна конструкція, чи виріб на замовлення - якість та хорошу ціну ми гарантуємо, про що свідчить наша репутація та значна кількість задоволених клієнтів.

Базуючись на нашому досвіді, ми також надаємо консультативні, проектні та розрахункові послуги (визначення ціни) з влаштування сходів, перил та поручнів, дашків, огорож, металоконструкцій та інших виробів з нержавіючого та чорного металів у поєднанні з деревом, склом та каменем.

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
13.03.2017