МІНІРЕНТ, КОМПАНІЯ
Адреса:
03680, м. Київ, вул. Кайсарова, 7/9
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МІНІРЕНТ, КОМПАНІЯ

МІНІРЕНТ, КОМПАНІЯ
Адреса:
03680, м. Київ, вул. Кайсарова, 7/9
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
МІНІРЕНТ, КОМПАНІЯ
Адреса:
03680, м. Київ, вул. Кайсарова, 7/9

Діяльність

Фото — МІНІРЕНТ, КОМПАНІЯ Пропонуємо:
- оренда і послуги міні екскаватора;
- міні навантажувача;
- екскаватора навантажувача JCB;
- ямобур;
- фрези;
- гідромолота;
- полноповоротного екскаватора Атлас;
- гусеничний міні навантажувача;
- навантажувачів;
- культиватори, дорожньої щітки;
- екскаватора з гідромолотом;
- гусеничні екскаватори;
- послуги самоскида.

Наші послуги:
- ландшафтні роботи;
- установка септика;
- планування землі;
- навантаження і вивіз сміття;
- дорожні роботи;
- прибирання території;
- прибирання снігу;
- викорчовування пнів;
- демонтаж бетону;
- прокладка труб і кабелів;
- будівництво водойм;
- навантажувальні роботи.

Інформація

Команда ”МІНІРЕНТ” рада запропонувати Вашій увазі безліч ефективних рішень у будівництві за допомогою міні техніки та малої спецтехніки.

Безліч наших Клієнтів вже переконалися в доцільності залучення міні навантажувачів (Бобкат) та / або міні екскаваторів для виконання різних будівельних робіт.
Особливістю нашої компанії є надання спецтехніки готової до роботи і виконання Ваших завдань, адже ми забезпечимо Вас досвідченим оператором, технічним супроводом і заправкою паливом. Робота ”МІНІРЕНТ” тільки з провідними виробниками будівельної та комунальної техніки, такими як Caterpillar, Bobcat, JCB - дозволить забезпечити необхідний рівень надійності, безперервність і своєчасності виконання робіт.

Найбільша ефективність досягається при залученні міні-техніки з навісним обладнанням, представленим на сайті ”МІНІРЕНТ”.

Прорити траншею довжиною 150 м за одну годину реально, якщо використовувати траншеєкопач від ”МІНІРЕНТ”. Для проведення дорожнього будівництва та ремонту дорого ми пропонуємо використовувати фрези 45 см або 60 см, а для планувань міні-бульдозер або гусеничний навантажувач. Для прибирання території - кутова або бункерна щітка.

Особливі можливості міні навантажувача відкриваються при озелененні ділянок: один міні навантажувач, використовуючи ківш, бульдозерний відвал і мото культиватор замінить десяток людей і виконає роботу якісно і швидко.

Особливу увагу ми приділяємо професіоналізму операторів техніки, які в комплексі з сучасною технікою виробляють якісні роботи в дорожньому будівництві, в демонтажі конструкцій, ландшафтних робіт будь-якої складності.

”МІНІРЕНТ” - це величезні можливості міні техніки.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Береговий Андрій Ігорович — директор
Рік заснування:
2013
Кількість працівників:
5 чол.
Торгові марки:
МИНИРЕНТ (Украина)

Графік роботи

Понеділок:
07:00 — 21:00
Вівторок:
07:00 — 21:00
Середа:
07:00 — 21:00
Четвер:
07:00 — 21:00
П'ятниця:
07:00 — 21:00
Субота:
07:00 — 21:00
Неділя:
07:00 — 21:00
Оновлення даних: 22.06.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

оренда екскаватора jcb, оренда міні екскаватора, оренда гідромолота, оренда міні навантажувача, оренда ямобура, оренда спецтехніки, оренда екскаватора, оренда екскаватора київ, послуги екскаватора, оренда навантажувача, оренда спецтехніки київ, оренда вилочного навантажувача, оренда міні екскаватора, оренда будівельної техніки, оренда міні навантажувача, оренда гусеничного екскаватора, послуги екскаватора київ, оренда гідромолота київ, установка септика, прибирання снігу ціна, прибирання території вартість

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.