Універсальний львівський довідник

ПЛІТ, ВКФ, ТОВ

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Пегитяк Андрій Степанович — директор
Рік заснування:
1997
Чисельність працівників:
70
Вища організація:
Пліт

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво готових металевих виробів
  • Виробництво будівельних металевих виробів
  • Кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія
  • Оброблення та нанесення покриттів на метали
  • Виготовлення інших готових металевих виробів

Продукція, послуги:

- Сітки (сітка плетена, сітка канілірована, сітка зварна).
- Панельні системи огорож (з оцинкованого дроту; з оцинкованого дроту + фарбування за допомогою порошкових технологій; з низько вуглецевого дроту без покриття; з низько вуглецевого дроту без покриття + гальванічне цинкування; з низько вуглецевого дроту без покриття + гальванічне цинкування + фарбування за допомогою порошкових технологій.)
- Системи огорож Лідер.
- Панельні огорожі.
- Габіони, габіонні конструкції, мобільні габіонні конструкції для укріплення берегів, схилів.
- Стовпці, кріплення та пластикові елементи огорожі.
- Ворота (ворота в’їздні, ворота з хвірткою, ворота розпашні, хвіртка).
- Переносна огорожа.
- Спецогорожа (секції з профільної труби).
- Дріт (дріт сталевий низьковуглецевий без покриття; дріт сталевий низьковуглецевий оцинкований; дріт сталевий низьковуглецевий з полімерним покриттям; дріт колючий двохосновний).
- Канати (стальні троси).
- Ковані вироби (стандартні секції огорож; дашки; перила та решітки; мангали; аксесуари для камінів, декоративні лампи, оздоблення дверей; альтанки; лавочки; столи; поручні; балкони; садові меблі; дашки; ворота відсувні; ворота розпашні).
- Ковані елементи (есики; корзини; розети; балясини; полоси; піки; перстені; вставки; п’ятки; кулі; квіти; виноград; листки; накладки; ручки; колотки; завіси; дашки на стовпці; замки; флюгери; ніти; чавунні елементи).
- Патина (золото, срібло, мідь, темно-зелена, оливкова, голуба, жовта, червона, зелена, біла, ws - plast).

Рекламна інформація:

Люди звикли до стереотипів про те, що надійними можуть бути лише високі та масивні паркани з каменю та залізних стовпів. Але ми вирішили змінити цей стереотип та запропонувати вам більш практичний варіант заміни звичного паркану. Це – огорожа, сконструйована з сітки рабиці. Так, ми знаємо, що прихильники класичних парканів будуть заперечувати, тому заздалегідь підготувалися та сформулювали для вас декілька основних переваг сітки рабиці.
Сітка рабиця активно застосовується для проведення штукатурних робіт. Завдяки цьому елементу майстри армують потрібний шар для того, щоб у майбутньому уникнути тріщин та запобігти відокремленню штукатурки від основи. І якщо Ви плануєте проведення ремонтних робіт та шукаєте якісну сітку рабицю у Львові, Вам неодмінно потрібно звернутися до нашої компанії.

Універсальність. Паркани такого типу дуже легко підлаштувати під будь-який стиль. Не важливо, що ви оточуєте – спортивний майданчик, навчальний заклад або, можливо приватну власність, – ми зможемо підібрати для вас оптимальний варіант.

Простота використання. Не згадуйте про ті труднощі, які могли виникнути під час будівництва масивних парканів, їхнього додаткового оформлення та подальшого догляду, який забирав багато часу та коштів. Зараз це все в минулому, і саме завдяки оцинкованій сітці рабиці у вас з’явиться можливість не тільки прикрасити локацію, але й витратити на це мінімум часу. Достатньо лише закріпити паркан на декількох металевих стовпах та зафіксувати всі частини в одному положенні. І це все. Не доведеться робити ніяких зайвих маніпуляцій.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22339868

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.01.2020