Універсальний львівський довідник

МІКРО-Ф, ТОВ

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Луцького, 2
Телефон основний:
(032) 2420041
Телефони:
(032) 2420042
Факс:
(032) 2420041

Про компанію

Керівник:
Марухян Артур Сарібекович — директор
Бухгалтер:
Золотарьова Наталія Генадієвна
Рік заснування:
1995
Чисельність працівників:
30

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія ”Мікро-­Ф” пропонує:
- продаж техніки компанії Mitsubishi Nichiyu Forklift;
- продаж навантажувачів власного виробництва вантажопідйомністю 5,0 — 16,0 т;
- продаж бувших у використанні навантажувачів світових виробників;
- повний капітальний ремонт навантажувачів;
- повне сервісне обслуговування навантажувачів та іншої складської техніки проводиться
- сервісними бригадами, які працюють по всій Україні;
- продаж запасних частин та комплектуючих (шини, вила, навісне обладнання) для
- навантажувачів всіх марок;
- продаж складської техніки (електроштабелери, штабелери гідравлічні, візки гідравлічні);
- продаж фронтальних, телескопічних та навантажувачів з бортовим поворотом типу Bobcat.
- оренда навантажувачів та іншої техніки;
- спеціальні ціни для постійних клієнтів та гнучка система співпраці.

Рекламна інформація:

ТзОВ «Мікро-­Ф» успішно працює на ринку України та за її межами з 1995 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний виробник та постачальник навантажувачів та складської техніки відомих світових виробників навантажувачів таких як Mitsubishi Нічию Forklift, Toyota, Nissan, TCM, Manitou, Pramac.

З 2006 року ТзОВ «Мікро-­Ф» є офіційним дилером японського виробника електронавантажувачів компанії Mitsubishi Nichiyu Forklift та офіційним дилером виробника складської техніки компанії Pramac (Італія).

У нас Ви знайдете великий вибір запчастин для усього модельного ряду навантажувачів відомих світових брендів з Японії, Європи та США, а також комплектуючих (шини для навантажувачів; акумуляторні батареї тягові; зарядні пристрої; запчастини для навантажувачів, навісне обладнання).

Наша компанія активно розвивається. Триває розробка нових моделей автонавантажувачів чи модернізація старих моделей, які себе добре зарекомендували в роботі, але в силу технічного проресу потребують певних змін в конструкції. Відбувається активний пошук нових клієнтів та партнерів, як в Україні так і поза її межами. Тому всіх запрошуємо до активної співпраці.

Ключові слова:

навантажувач бу, купити навантажувач, оренда навантажувача, львівський навантажувач, ремонт навантажувача, навантажувачі, куплю автонавантажувач, електричний навантажувач, дизельний навантажувач, ремонт навантажувачів, львівський автонавантажувач, автонавантажувач купити, автонавантажувач ціна, автонавантажувач львів, львівський завод автонавантажувачів, автонавантажувач бу, фронтальні навантажувачі, оренда фронтального навантажувача, львівський навантажувач, купити бу навантажувач, навантажувач б / в купити, продаж навантажувачів в Україні, продаж будівельної техніки, спецтехніка, спецтехніка б / у, вилочні навантажувачі, автонавантажувач вилковий, шини для навантажувачів, продаж електронавантажувачів, електронавантажувачі, оренда навантажувача, складські навантажувачі, складська техніка, екскаватор навантажувач, запчастини до навантажувачів, навантажувач дизельний ціна, дизельні навантажувачі, ковшові навантажувачі, шини для навантажувача, фронтальний навантажувач, спец техніка, спецтехніка, автонавантажувачі, навантажувачі, річтраки, штабелери, перевізники палет, вживана техніка, навантажувальна техніка, гідравлічний візок, штабелер, річ трак, тягач, карбюраторний автонавантажувач, візок ручний, навісне обладнання, підйомно-транспортні машини, дизельні автонавантажувачі, ремонт та сервіс, оренда техніки, лізинг, сервісне обслуговування, складська техніка, монтаж та введення в експлуатацію обладнання, гарантійне обслуговування, вилочні навантажувачі, бензин газ-бензин дизель, електроштабелери, річ-траки, гідравлічні візки, підйомна платформа, автокран, евакуатор

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
23266373

Службова інформація

Профіль редагував:
Гадзіковський Орест Юрійович — менеджер зі збуту
Дата перевірки:
14.02.2018