Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Менцинського, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Менцинського, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Менцинського, 8
Телефони:

Діяльність

В інституті функціонує три факультети:
- факультет туризму, готельної та ресторанної справи;
- факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності;
- бухгалтерсько-економічний факультет.

Інститут готує фахівців за такими спеціальностями, як ”туризмознавство”, ”готельно-ресторанна справа”, ”технології харчування” (спеціалізація ”технологія оздоровчого та профілактичного харчування”), ”менеджмент організацій і адміністрування” (спеціалізація ”менеджмент готельного господарства і туризму”, ”менеджмент готельного і ресторанного бізнесу”), ”товарознавство і комерційна діяльність”, ”товарознавство та експертиза в митній справі” (спеціалізація ”управління товарними системами та мерчендайзинг”), ”облік і аудит”, ”міжнародна економіка”, утворюючи замкнене коло забезпечення туристичної галузі персоналом.

Інформація

Львівський інститут економіки і туризму — провідний ВНЗ Львівщини ІІІ рівня акредитації, який готує висококваліфікованих фахівців для однієї з найперспективніших та найрентабель­ніших галузей економіки — туризму за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст-магістр на базі повної загальної середньої освіти. Інститут функціонує нині як провідний профільний вищий навчальний заклад з розвитку науки про туризм і підготовки професіоналів з туризму з конкурентними перевагами на ринку праці та з бездоганним володінням фаховими іноземними мовами та інформаційними технологіями. Володіння кількома іноземними мовами для фахівців з туризму є одним з найголовніших завдань після отримання спеціальних знань. З цією метою навчання іноземних мов в ЛІЕТ є функціональним і професійно орієнтованим.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Бочан Ігор Омелянович — ректор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 17.05.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.