Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВАРНЯ, ЛЬВІВСЬКА ПИВОВАРНЯ

Фактична адреса:
79007м. Львів, вул. Клепарівська, 18
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Шевченко Євгеній — генеральний директор
Рік заснування:
1715
Чисельність працівників:
321

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво пива
  • Роздрібна торгівля продовольчими товарами в спеціалізованих магазинах
  • Їдальні і постачання готової їжі
  • Охорона здоров’я

Продукція, послуги:

Представляє на ринку бренди пива - Львівське, Арсенал, Балтика, Славутич, Zatesky Gus, Хмільне, напої Квас Тарас, Розмай лісовий, які отримали високу оцінку експертів і споживачів і відомі не тільки в Україні, а й у світі. Особливо популярні марки – Різдвяне Львівське, Tuborg, Robert Doms. Підприємство випускає біле, світле, темне і міцне пиво високої якості.

Рекламна інформація:

Сучасне підприємство, яке постійно впроваджує новітні технології і модернізує виробництво, зберігаючи унікальний досвід броварства, який надбали протягом століть. Підприємство з 2008 року входить в склад ПАТ «Карлсберг Україна». Сьогодні львівське пиво є улюбленим напоєм мільйонів людей в Україні та в світі.
Компанія прагне задовольнити бажання шанувальників і постійно розширює асортимент продукції. Традиційні сорти – світле, темне, міцне, поповнилися білим, льодовим, фруктовим та іншими оригінальними відтінками смаку. Вся продукція відповідає світовим стандартам якості, керівництво досягає цього шляхом організації всебічного контролю і автоматизації виробництва.
Завод «Карлсберг Україна» у Львові, як і інші підприємства групи, дотримуються принципів корпоративної відповідальності перед суспільством. В рамках прийнятої стратегії досягається екологічна безпека виробництва, про це засвідчує наш сертифікат ISO. Маркетингова позиція – помірковане і законне вживання алкогольних напоїв, вона доводиться до споживачів і партнерів. Необхідною вважається участь у благодійних програмах, акціях по захисту довколишнього середовища і підтримка громадських ініціатив. Надаючи робочі місця і сумлінно сплачуючи податки, ЛП сприяє розвитку економіки країни в цілому і рівня добробуту працівників зокрема.
Львівська пивоварня удостоїлась багатьох нагород і премій, які стосувалися і фірми, і її продукції. А в 2016 році Львівське очолило рейтинг найпопулярнішого пива.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Славутич, Львівське, Арсенал, Хмільне, Україна
Торгова марка:
Балтика, Zatesky Gus,, Україна
Торгова марка:
Розмай лісовий, Квас Тарас, Україна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
00383952

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
06.03.2019