Універсальний львівський довідник

BURGOMISTR, ПИВО ДЛЯ ОБРАНИХ

Адреса:
79000, м. Львів
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво пива
  • Виробництво пива
  • Виробництво солоду
  • Оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами

Продукція, послуги:

- Burgomistr Pilsner
світле пиво зварене за класичним німецьким рецептом, має насичений солодовий смак з легким ароматом жатецького хмелю.
- Burgomistr India pale ale
світло-бурштиновий класичний Американ Пейл Ейл із насиченим хмелевим ароматом і сухим після смаком. Цей сорт пива вирізняється поміж інших тим що у процесі його приготування використовувалось холодне охмелення.
- Burgomistr Lager
пиво соломяного кольору, має тонкий ячмінний відтінок у смаку та насичену хмелеву ноту.
- Burgomistr Golden ale
варіація елю. Зварено за бельгійською технологією, пиво має золотистий колір, насичений солодовий смак та легку хмелеву гіркоту і аромат.
- Burgomistr Wien
напівтемне пиво.

В процесі приготування всіх сортів нашого пива не використовуються ферментні речовини, також пиво не проходить фільтрацію і термічну обробку – що дозволяє зберегти неповторність смаку живого пива

Рекламна інформація:

В середині 19-го століття у Львові більш чи менш успішно функціонувало кілька пивоварень. Окрім найбільшої, за традицією ще іноді званої «єзуїтською» на Клепарові, неподалік, на Жовківському передмісті (так званій Папарівці), діяв бровар давньої міщанської родини Кисельків. Окрім пивоварні, приміські володіння цієї родини славилися закладеним поруч із нею парком та ставками. Ці ставки невдовзі набули неабиякої популярності, як місця для лікувальних водних процедур місцевої знаті. Власник цього дивовижного комплексу, Кароль Киселька, впродовж 31 року (з 1849 по 1880) обирався радним міста Львова і славився своїм меценатством. Саме його коштом у 1885 році було споруджено військове казино при вул. Фредра (нині Шаховий клуб), водолікарня для потреб міста, а на спеціально виділені гроші (2000 злотих – солідна по тих часах сума!) у 1876 та 1880 рр. у престижній школі св. Мартіна змогли навчатися двоє хлопців та двоє дівчат. Нині на місці закладу Кисельок розташувався Львівський завод «Галичфарм», однак серед його адміністративних будівель можна розпізнати й ті, які були зведені ще за існування тодішнього бровара.

Наприкінці 19-го століття у Львові існувало 13 пивоварень. Як свідчать історичні джерела, одним із найпопулярніших та найуспішніших львівських броварів було підприємство Брауна. Саме там варили так зване англійське пиво і славнозвісний портер, тобто міцні і важкі сорти хмільного напою. Та з роками, чи то мода на пиво змінилася, чи то інші пивоварні стали достойними конкурентами, але бровар Брауна почав поволі занепадати, і врешті-решт збанкрутував.

Тодішнім звичаєм було називати підприємства прізвищем власника. Це було не лише даниною давній (либонь, ще від цехових часів заведеній) традиції, проте й цілком справедливим підходом, адже вигідний бізнес був приватною власністю, яку передавали кожному наступному поколінню спадкоємців і дуже рідко продавали.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38418933

Службова інформація

Дата перевірки:
17.04.2019