Універсальний львівський довідник

СІМЕЙНА АПТЕКА, ГОЛОВНИЙ ОФІС МЕРЕЖІ

Фактична адреса:
79021м. Львів, вул. Петлюри, 36
Поштова адреса:
79021, м. Львів, вул. Петлюри, 36
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

В наявності великий асортимент медикаментів для профілактики та лікування широкого спектру захворювань, загальноукріплюючі, заспокійливі, вітамінні препарати, тощо; лікувальна косметика для лиця, тіла, рук, волосся, водних процедур; дитяче харчування, підгузки, аксесуари, засоби догляду і інше; захисні специфічні креми; медтехніка – тонометри, глюкометри, термометри, інгалятори, а також – судна, компресійний трикотаж, милиці, ваги, ортопедичне взуття; товари гіігєни і парфюм; вітаміни і біологічно активні добавки. Все можна купити в аптеці або на інтернет-ресурсі мережі. Можлива доставка придбаного товару кур’єрською службою або Новою поштою.

Рекламна інформація:

Головний офіс мережі Сімейних аптек у Львові знаходиться на вул Петлюри,36 і координує роботу більш як двадцяти закладів в самому місті. Сімейна аптека пропонує своїм клієнтам величезний асортимент ліків, вітамінів і БАДів, косметичну і гігієнічну продукцію, косметику відомих брендів, дитячі товари і медичну техніку. Вся продукція сертифікована і відповідає вимогам до строків продажу і умов зберігання. Провізори і фармацевти компанії завжди привітні, ввічливі, вони з розумінням поставляться до Ваших обставин і підберуть відповідні препарати, які будуть доступні для Вас за ціною. Висока кваліфікація і сумлінне ставлення до роботи – основні вимоги при поступлення на роботу в мережі Сімейних аптек і це забезпечує відповідний рівень обслуговування клієнтів. У нас можна безкоштовно зміряти артеріальний тиск і отримати склянку води, щоб терміново прийняти ліки.
Ми розуміємо, що наші покупці зайняті люди і не завжди мають час для візиту в аптеку, тому у нас працює інтернет-ресурс, на якому можна здійснювати покупки. Служба доставки безкоштовна при придбанні товару на суму від 200 грн. А також потрібні ліки можуть бути доставлені Новою поштою.

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 21:00
Вівторок:
від 08:00 до 21:00
Середа:
від 08:00 до 21:00
Четвер:
від 08:00 до 21:00
П'ятниця:
від 08:00 до 21:00
Субота:
від 09:00 до 20:00
Неділя:
від 09:00 до 20:00

Службова інформація

Дата перевірки:
22.12.2016