Універсальний львівський довідник

ТХУН, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОСУДУ

Адреса:
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Міцкевича
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Ласка Олександра Романівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Історично склалося так, що чеський фарфор є одним з найкращих. Звичайно, існує велика кількість брендів, але одним з найвідоміших є Thun . Продукція Thun славиться на весь світ своєю якістю, ексклюзивністю і неповторністю. Звичайно, так було не завжди, адже такий авторитет і популярність зароблялися не один десяток років, а повага і визнання приходили поступово.
Сьогодні чеські фабрики і заводи випускають фарфоровий посуд як для масового споживача , так і ексклюзивні вироби , виготовлені вручну і декоровані золотом. Вони дотримуються вікових традицій і разом з тим постійно займаються розробкою та удосконаленням технологічних процесів виробництва порцеляни.
У нас Ви можете купити чеський фарфор, який давно завоював любов у всьому світі. Асортимент продукції дуже великий: винятково красиві чайні й кавові сервізи, столові набори, чашки, подарункові тарілки і блюдця, міцна посуда для ресторанів і готелів, звичайні і термостійкі тарілки і блюда, дитячі сервізи, а також ексклюзивні набори посуду для поціновувачів прекрасного.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Thun, Чехія

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
09876567

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
18.11.2016