Універсальний львівський довідник

INPLENO, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН КНИГ ТА КАНЦТОВАРІВ

Адреса:
79000, м. Львів
Телефон основний:
(096) 0310222
Телефони:
(093) 8660222, (095) 0570222

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Інтернет-магазин книг “INPLENO” пропонує видання наступних напрямків:
- Бізнес. Економіка. Право.
- Медицина. Здоров’я.
- Художня література.
- Мови. Філологія.
- Школа. Педагогіка.
- Прикладні науки. Техніка. Сільське господарство.
- Будинок. Побут. Дозвілля. Туризм.
- Наука. Техніка.
- Дитяча література.
- Культура і суспільство.
- Підручники.
- Різноманітні плакати, дипломи, грамоти, набори для рукоділля, збірники творів та віршів.
- Енциклопедії, календарі, довідники, словники, атласи, розмовники, листівки і т. п.

Рекламна інформація:

Інтернет-магазин книг “INPLENO” пропонує Вашій увазі широкий перелік книг різноманітних напрямків, починаючи з дитячої літератури, закінчуючи різноманітними словниками. Шкільні підручники, енциклопедії, дитячі книги, художня література, медицина, бізнес, право, економіка чи бухгалтерський облік – все це і набагато більше Ви знайдете у нашому каталозі.

Книга – це скарбниця знань, а отже влучний подарунок. Ми б сказали, що він універсальний. Ви можете купити книгу для друга, знайомого, керівника чи коханої людини і це завжди буде доречно.

В інтернет-магазині книг “INPLENO” неодмінно знайдеться щось для Вас.

Ключові слова:

інтернет-магазин книг, книги для дітей, література для школи, замовити книги, розмальовки купити, книга інтернет магазин, книжки для дітей, інтернет магазин книги, онлайн магазин книг, купити книгу в інтернет магазині, магазин книг онлайн, книжковий інтернет магазин, книжкові інтернет магазини, книгарню, книжковий супермаркет, книги купити онлайн, купити книгу онлайн, дитячі книги купити, дитячі книги онлайн, книги купити онлайн україна, замовити книгу через інтернет, книга інтернет магазин, книжкові магазини, замовити книги онлайн, продаж книг україна, замовлення книг по україні, куплю книги, дидактичний матеріал, плакати друковані для школи, періодична система менделєєва, навчальна література, шпаргалка відповіді на домашнє завдання, зошит для лабораторних і практичних робіт, навчальні зошити, енциклопедія, довідники, дитячі енциклопедії, ноти, дипломи грамоти буклети, класний куток, розмовники, словники, чомучки, книги для дошкільнят, книги для молодших школярів, книги для школярів, книги для найменших, книги на іноземних мовах, кулінарні книги, записники для рецептів, казки, педагогіка, художня література, книги з економіки бізнесу права бухгалтерського обліку, календарі, атласи карти, схеми для вишивання візерунки, контурні карти

Службова інформація

Профіль редагував:
Анастасія
Дата перевірки:
21.08.2017