Універсальний львівський довідник

ПРОФІТ М, ТОВ

Юридична адреса:
80354, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Хмельницького, 117
Фактична адреса:
80354Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Жовківська, 1а
Телефон основний:
(03252) 61691
Телефон бухгалтера:
(067) 3148364
Телефони:
(067) 4774706
Факс:
(03252) 61692

Про компанію

Керівник:
Процайло Михайло Ярославович — директор
Рік заснування:
2005
Вища організація:
Профіт М, ТОВ

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виготовлення інших готових металевих виробів
  • Виробництво електричних побутових приладів

Продукція, послуги:

Пропонуємо:
- кухонні витяжки;
- електросушка побутова;
- аксесуари для монтажу кухонних витяжок;
- дверцята ревізійні металеві (на замок, на магніт);
- ящики сантехнічні колекторні;
- декоративні решітки радіаторів опалення;
- багатосекційні поштові ящики;
- поштові скриньки;
- сейфи;
- ящики під газову апаратуру;
- таблички декоративні;
- урни для сміття;
- флагшток;
- флюгер.

Рекламна інформація:

Підприємство «Профіт М» засноване у 2005р., це приватна фірма зі 100% українським капіталом. Офіс і виробничі приміщення знаходяться в с. Стара Скварява, Жовківського району, Львівської області.

Основною діяльністю підприємства є виготовлення кухонних витяжок, електросушок, поштових скриньок та інших металовиробів побутового призначення. Наше виробництво володіє потужним технічним і творчим потенціалом. Високу якість і продуктивність забезпечує сучасне устаткування, яке включає: розкрійно-координатні станки (лазер), координатно-пробивний прес, листозгинальні преси, ряд гідравлічних пресів і багато іншого обладнання. Наші технічні можливості дозволяють постійно збільшувати обсяги продукції. Підприємство має відпрацьовану систему виробництва - від завезення матеріалів до виходу готової продукції. Для виготовлення продукції використовуються тільки якісні матеріали.

Завдяки технічним можливостям, ми можемо виконувати індивідуальні замовлення клієнтів.

Ключові слова:

кухонні витяжки, виробник кухонних витяжок, метало продукція, решітки, дверцята ревізійні, ящики, поштові скриньки, сейфи мисливські, таблички декоративні, урни для сміття, витяжки кухонні, витяжка кухонна, кращі кухонні витяжки, витяжки кухонні відгуки, установка кухонної витяжки, витяжки кухонні ціна, купити витяжку для кухні, кухонні витяжки купити, купити кухонну витяжку, кухонна витяжка купити, купити витяжку на кухню в україні, витяжки кухонні купити, яку витяжку купити, витяжка купити в україні, купити витяжку на кухню в україні, грати на вікна, розсувні решітки, вентиляційні решітки, камінні решітки, як вибрати витяжку для кухні, купити сейф, сейф для рушниці, сейфи для дому, міні сейф, сейф для дому, сейфи купити, продам сейф, сейф офісний, сейф для грошей, меблевий сейф, продаж сейфів, купити поштову скриньку, сейф збройовий, збройовий сейф, збройові сейфи, сейфи збройові, купити збройовий сейф, вбудовувані витяжки, вбудована витяжка, замовити табличку, прикольні таблички на двері, інформаційні таблички, табличка на двері, декоративні таблички, таблички на двері прикольні, таблички на двері, офісні таблички, прикольні таблички, фасадні таблички, таблички на стіл, таблички вивіски, таблички офісні, офісні таблички на двері, таблички на туалет, вивіски таблички, таблички для офісу, табличка відкрито закрито, таблички на металі, табличка режим роботи, урна для сміття купити, купити урну вуличну, урна для сміття вулична, урна для сміття ціна, урни вуличні, сміттєві урни, урна металева, профіт-м, профітм, профі м, профі-м, урни металеві, контейнер для сміття металевий, кухонні витяжки, аксесуари для монтажу кухонних витяжок, електросушка побутова, поштові ящики багатосекційні, дверцята ревізійні металеві на замок, на магеніт, ящики сантехнічні-колекторні, ящики під газову апаратуру, сейфи, декоративні решітки, урни для сміття

Маркетингова інформація

Торгова марка:
ProfitM, Україна
Торгова марка:
Профіт М, Україна
Торгова марка:
Профіт М, Україна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
33361741
Банк:
Львівська ОУ АТ ”ОЩАДБАНК” м. Львів
МФО:
325796
Р/рахунок:
26009300112655

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Профіт М — дизайнер
Дата перевірки:
04.10.2018