Універсальний львівський довідник

ПРОФІТ М, ТОВ

Юридична адреса:
80354, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Хмельницького, 117
Фактична адреса:
80354Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Жовківська, 1а
Телефон основний:
(03252) 61691
Телефони:
(067) 3148364
Факс:
(03252) 61692

Про компанію

Керівник:
Процайло Михайло Ярославович — директор
Рік заснування:
2005
Вища організація:
Профіт М, ТОВ

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виготовлення інших готових металевих виробів
  • Виробництво електричних побутових приладів

Продукція, послуги:

- Кухонні витяжки
- Аксесуари для монтажу кухонних витяжок
- Електросушка побутова
- Поштові ящики багатосекційні
- Дверцята ревізійні металеві на замок та на магеніт
- Ящики (сантехнічні-колекторні)
- Ящики під газову апаратуру
- Сейфи
- Декоративні решітки для батарей
- Поштові cкриньки
- Таблички декоративні
- Урни для сміття

Рекламна інформація:

Основною діяльністю підприємства є виготовлення кухонних витяжок, аксесуарів, а також різних металовиробів побутового призначення.

Головною нашою перевагою є сучасне устаткування для розкрою і згибу листового металу, інше високотехнологічне обладнання та досвідчений персонал.

Наша продуктивність праці - понад 15 тисяч витяжок в місяць, але технічні можливості виробництва, дозволяють збільшити обсяг продукції у декілька разів. Підприємство має відпрацьовану систему виробництва - від завезення матеріалів до виходу готової продукції. Комплектацію для виготовлення кухонних витяжок - двигуни, вимикачі і т.д., постачаємо з Польщі та Італії. Листовий метал використовуємо виробників з Казахстану та Росії.
Витяжки кухонні мають сертифікат якості України та Росії.

На вимогу наших Клієнтів, ми в змозі проектувати та запускати нові моделі кухонних витяжок та інших видів металопродукції.
Завдяки технічним можливостям, ми можемо виконувати індивідуальні замовлення клієнтів, оскільки виробництво не має 100% завантаження і продовжує розширюватись та розвиватися.

Наша фірма завжди відкрита для Вас і запрошує відвідати наше виробництво.

Ключові слова:

кухонні витяжки, виробник кухонних витяжок, метало продукція, решітки, дверцята ревізійні, ящики, поштові скриньки, сейфи мисливські, таблички декоративні, урни для сміття, витяжки кухонні, витяжка кухонна, кращі кухонні витяжки, витяжки кухонні відгуки, установка кухонної витяжки, витяжки кухонні ціна, купити витяжку для кухні, кухонні витяжки купити, купити кухонну витяжку, кухонна витяжка купити, купити витяжку на кухню в Україні, витяжки кухонні купити, яку витяжку купити, витяжка купити в Україні, купити витяжку на кухню в Україні, грати на вікна, розсувні решітки, вентиляційні решітки, камінні решітки, як вибрати витяжку для кухні, купити сейф, сейф для рушниці, сейфи для дому, міні сейф, сейф для дому, сейфи купити, продам сейф, сейф офісний, сейф для грошей, меблевий сейф, продаж сейфів, купити поштову скриньку, сейф збройовий, збройовий сейф, збройові сейфи, сейфи збройові, купити збройовий сейф, вбудовувані витяжки, вбудована витяжка, замовити табличку, прикольні таблички на двері, інформаційні таблички, табличка на двері, декоративні таблички, таблички на двері прикольні, таблички на двері, офісні таблички, прикольні таблички, фасадні таблички, таблички на стіл, таблички вивіски, таблички офісні, офісні таблички на двері, таблички на туалет, вивіски таблички, таблички для офісу, табличка відкрито закрито, таблички на металі, табличка режим роботи, урна для сміття купити, купити урну вуличну, урна для сміття вулична, урна для сміття ціна, урни вуличні, сміттєві урни, урна металева, урни металеві, контейнер для сміття металевий

Маркетингова інформація

Торгова марка:
ProfitM, Україна
Торгова марка:
Профіт М, Україна
Торгова марка:
Профіт М, Україна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
33361741
Банк:
Львівіська ОУ АТ ”ОЩАДБАНК” м. Львів
МФО:
325796
Р/рахунок:
26009300112655

Години роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Профіт М — дизайнер
Дата перевірки:
16.01.2017