Універсальний львівський довідник

ЛІЛІЯ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ТА ГІГІЄНИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Фактична адреса:
79019м. Львів, просп. Чорновола, 63, оф. 703-705
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Досін Анжеліка Романівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Центр надає консалтингові послуги, здійснює сертифікаційні аудити підприємств в Україні та за кордоном, проводить тренінги та семінари на теми міжнародних систем управління, гігієни харчових продуктів, сертифікації і відповідності вимогам якості і безпеки, соціальної відповідальності підприємств і організацій.

Розробка і впровадження світових стандартів – ISO 9001, 22000, BRS, HACCP, Global GAP, IFS та інших, які стосуються продуктів харчування, товарів широкого вжитку, упаковки і пакувальних матеріалів для зберігання і поширення в торгівельних мережах.

Рекламна інформація:

Центр менеджменту надає консультаційні послуги, встановлює тип сертифікації, що найбільше підходить вашому підприємству, провадить тренінги та семінари, для того, щоб досягти поглибленого розуміння виробничих алгоритмів, сучасних тенденцій в світі виробництва, реалізації і зберігання харчових продуктів і пакувальних матеріалів.

Аудитори центру – високоосвічені фахівці, які мають достатній рівень кваліфікації і затребувані як в Україні, так і за кордоном. Вони здійснюють інспекції підприємств і ретельний аналіз отриманої інформації з метою виявити найкращий варіант сертифікації, оптимізувати виробничий процес, привести у відповідність міжнародним стандартам соціальну відповідальність організацій, а також якість і безпеку вирощеної чи виробленої продукції.

Мета цих заходів – надати компаніям допомогу на шляху досягнення лідируючих позицій на ринку, підняти їх діловий статус, навчити персонал розумінню глобальних економічних процесів і напрямків розвитку. Врешті – це спосіб перейти до прийняття виважених рішень і, як наслідок, отримання справжніх прибутків.

Спеціалісти ЦМ постійно навчаються і вдосконалюють професійні навички, для того, щоб бути актуальними, розуміти останні тренди в галузі і стати корисними своїм клієнтам.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:30
Вівторок:
від 09:00 до 17:30
Середа:
від 09:00 до 17:30
Четвер:
від 09:00 до 17:30
П'ятниця:
від 09:00 до 17:30

Службова інформація

Дата перевірки:
19.02.2019