Контакти

Фактична адреса:
79020, м. Львів, просп. Чорновола, 63
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛІЛІЯ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ТА ГІГІЄНИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Контакти

Фактична адреса:
79020, м. Львів, просп. Чорновола, 63
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79020, м. Львів, просп. Чорновола, 63
Факс:

Діяльність

Центр надає консалтингові послуги, здійснює сертифікаційні аудити підприємств в Україні та за кордоном, проводить тренінги та семінари на теми міжнародних систем управління, гігієни харчових продуктів, сертифікації і відповідності вимогам якості і безпеки, соціальної відповідальності підприємств і організацій.

Розробка і впровадження світових стандартів – ISO 9001, 22000, BRS, HACCP, Global GAP, IFS та інших, які стосуються продуктів харчування, товарів широкого вжитку, упаковки і пакувальних матеріалів для зберігання і поширення в торгівельних мережах.

Інформація

Центр менеджменту надає консультаційні послуги, встановлює тип сертифікації, що найбільше підходить вашому підприємству, провадить тренінги та семінари, для того, щоб досягти поглибленого розуміння виробничих алгоритмів, сучасних тенденцій в світі виробництва, реалізації і зберігання харчових продуктів і пакувальних матеріалів.

Аудитори центру – високоосвічені фахівці, які мають достатній рівень кваліфікації і затребувані як в Україні, так і за кордоном. Вони здійснюють інспекції підприємств і ретельний аналіз отриманої інформації з метою виявити найкращий варіант сертифікації, оптимізувати виробничий процес, привести у відповідність міжнародним стандартам соціальну відповідальність організацій, а також якість і безпеку вирощеної чи виробленої продукції.

Мета цих заходів – надати компаніям допомогу на шляху досягнення лідируючих позицій на ринку, підняти їх діловий статус, навчити персонал розумінню глобальних економічних процесів і напрямків розвитку. Врешті – це спосіб перейти до прийняття виважених рішень і, як наслідок, отримання справжніх прибутків.

Спеціалісти ЦМ постійно навчаються і вдосконалюють професійні навички, для того, щоб бути актуальними, розуміти останні тренди в галузі і стати корисними своїм клієнтам.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Кондур Сергій — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:30
Вівторок:
09:00 — 17:30
Середа:
09:00 — 17:30
Четвер:
09:00 — 17:30
П'ятниця:
09:00 — 17:30
Оновлення даних: 05.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.