Універсальний львівський довідник

СКЛЯНІ КОНСТРУКЦІЇ

Адреса:
79000, м. Львів
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Пелех Тарас — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Формування та оброблення листового скла
  • Виробництво та оброблення інших скляних виробів
  • Оптова торгівля посудом, виробами зі скла, фарфору та кераміки, шпалерами та засобами для чищення
  • Роздрібна торгівля у спеціалізованих магазинах непродовольчими товарами

Продукція, послуги:

Гартоване скло, скляні перегородки (офісні, торгові, міжкімнатні), скляні фасади, скляні вхідні групи і вітрини, скляні двері (маятникові, розпашні, розсувні), скляні підлоги і подіуми, скляні сходи, скляні огорожі, скляні дашки, скляні душові кабіни, дзеркала, скляні балкони (фінська система скління), алюмінієві фасади, алюмінієві вхідні групи і вітрини, алюмінієві перегородки (офісні, торгові, міжкімнатні), алюмінієві зимові сади, алюмінієві балкони.

Суцільноскляні конструкції:
перегородки, вітрини, фасади, вхідні групи, двері, розсувні системи, підлоги, сходи, огородження, дашки, душові кабіни, дзеркала, безрамне засклення балконів, алюмінієві конструкції.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів та забудовників.

Рекламна інформація:

Для людей, охочих отримати стильний і сучасний інтер’єр та екстер’єр приміщень існує простий рецепт успіху – краса скла, перевірена часом, плюс новітні технології і професіоналізм архітекторів та дизайнерів. Конструкції з гартованого скла легко вписуються в інтер’єр, не тільки в стилі хай-тек (для якого скляні конструкції одні з основних складових) - дизайнери успішно вписують композиції зі скла і скляні меблі в інтер’єри будинків будь-яких архітектурних періодів. При створенні скляних конструкцій скло комбінують з алюмінієм, сталлю (хромованою, нержавіючою, пофарбованою чорною), деревом і навіть зі шкірою.

Скляні конструкції які розробляють наші фахівці є водночас складними інженерно-технічними рішеннями і унікальними дизайнерськими проектами. Ми завжди допоможемо Вам вибрати оптимальне рішення і втілити його в реальність, незалежно чи це будуть найпростіші скляні конструкції, невеликі скляні прибудови, чи складні скляні конструкції великих площ і нестандартних форм.

Правильні і надійні інженерно-конструкторські рішення, якість використаних матеріалів, значний досвід проектування і монтажу складних суцільноскляних конструкцій нашими фахівцями є гарантією їх надійності, невибагливості в експлуатації і довготривалої служби

Ми цінуємо і поважаємо кожного клієнта, тому залежно від Вашого бажання, вибраної комплектації, технічних елементів, архітектурних форм, Ми підберемо для Вас тільки ексклюзивні рішення, які максимально Вас задовольнять і забезпечать сучасний вигляд приміщення.

Ключові слова:

скляний кухонний фартух, скляні душові кабіни, дзеркала, скло для дверей, безрамне скління балконів, лоджій, терас, відкритих басейнів, літніх майданчиків, кафе, барів, алюмінієві балкони, алюмінієві вхідні вітрини, алюмінієві вхідні групи, алюмінієві зимові сади, алюмінієві конструкції, алюмінієві перегородки, алюмінієві фасади, виробництво скла, вхідні групи, гартоване скло, декоративне скло, дзеркало, конструкції з гартованого скла, конструкції з триплексу, конструкції зі скла, конструювання сходів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3149323836

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Пелех Тарас
Дата перевірки:
23.07.2019