Універсальний львівський довідник

ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефон основний:
(067) 1496930
Телефони:
(032) 2474800

Про компанію

Керівник:
Потапова Жанна Вадимівна
Рік заснування:
2006

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Тренажерний зал / Фітнес / Персональні тренування / Спорт / Йога / Йога для початківців / Аеробіка / Степ-аеробіка / Джампінг / Спінбайк-аеробіка / Пілатес / Індивідуальні тренування / Схуднення / Функціональний тренінг / TRX тренування / Крос фіт/

Рекламна інформація:

Наш фітнес-клуб знаходиться у центрі Львова, має просторі, світлі тренажерні і фітнес-зали, йога-студію, забезпечені сучасним обладнанням.

Львівська фітнес - мережа «Форевер»має досвід і високу кваліфікацію у сфері спортивно-оздоровчих послуг. Нашими тренерами розроблено авторські програми з схуднення, набору м’язевої маси, корекції фігури, профілактики розладів опорно-рухового апарату, загального зміцнення організму. Ми пропонуємо заняття в тренажерному залі, обладнаному сучасними професійними тренажерами. В т.ч. персональні та індивідуальні тренування з інструктором. А також 10 сучасних напрямків фітнес-програм групового формату: Степ-аеробіку, Джампінг, «Струнку фігуру», Функціональний тренінг, Вау Ефект, Спінбайк-аеробіку, Стретчінг, Пілатес, Пілатес+фітбол, Хатха-йогу і Базову йогу, TRX-тренінг.

Шановні львів’яни! Маємо честь запросити вас на тренування до наших фітнес - клубів. Ми побудували тренувальний процес, що забезпечує оздоровлення, відновлення і зростання рівня загальної працездатності, позитивний емоційний стан. Систематичність і прогресивність тренувального процесу гарантує оптимальний рівень здоров’я і імунітету.
В тому числі застосовуємо ефективні методики з профілактики і терапії «професійних» негативних змін організму для працівників різних галузей.
Керівникам підприємств пропонуємо формування корпоративних фітнес-груп для ваших працівників. Ми співпрацюємо з багатьма українськими страховими компаніями, власники полісів яких тренуються в нашій фітнес-мережі.
Пропонуємо вашому страховику співпрацю з нами. Гарантуємо високу якість спортивних послуг.

Ключові слова:

тренажерний зал, фітнес, персональні тренування, спорт, йога, йога для початківців, аеробіка, степ-аеробіка, джампінг, спінбайк-аеробіка, пілатес, індивідуальні тренування, схуднення, функціональний тренінг, TRX тренування, крос фіт, фітнес вправи, заняття в тренажерному залі, фітнес для схуднення, фітнес для жінок, тренажерний зал, фітнес аеробіка, шейпінг вправи, вправи пілатес, спорт фітнес, спортивні комплекси, фітнес для початківців, фітнес клуб ціни, спортивні комплекси, хатха-йога, спортзали львова ціни

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Автрська фитнес-программа ”Спинбайк-аэробика”

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2558818440

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 22:00
Вівторок:
від 08:00 до 22:00
Середа:
від 08:00 до 22:00
Четвер:
від 08:00 до 22:00
П'ятниця:
від 08:00 до 22:00
Субота:
від 09:00 до 20:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Потапова Жанна Вадимівна
Дата перевірки:
03.05.2018