Універсальний львівський довідник

ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефон основний:
(067) 1496930
Телефони:
(032) 2474800

Про компанію

Рік заснування:
2006

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Спорт / Шейпінг клуб / Йога / Йога для вагітних / Йога терапія / Уроки йоги / Йога для початківців / Аеробіка / Степ-аеробіка / Пілатес / Східні танці / Тренажерний зал / Данс шоу / Стриппластика / Спінбайк-аеробіка / Настільний теніс

Рекламна інформація:

Шановні львів’яни! Маємо честь запросити вас на тренування до наших фітнес-клубів. Ми побудували тренувальний процес, що забезпечує оздоровлення, відновлення і зростання рівня загальної працездатності, позитивний емоційний стан вашого трудового колективу.

Систематичність і прогресивність тренувального процесу гарантує оптимальний рівень здоров’я і імунітету. В тому числі застосовуємо ефективні методики з профілактики і терапії «професійних» негативних змін організму для працівників різних галузей.Керівникам підприємств пропонуємо формування корпоративних фітнес-груп для ваших працівників. Ми співпрацюємо з багатьма українськими страховими компаніями, власники полісів, яких тренуються в нашій фітнес-мережі. Пропонуємо вашому страховику співпрацю з нами. Гарантуємо високу якість спортивних послуг.

Львівська фітнес - мережа «Форевер», заснована у 2006 році, має досвід і високу кваліфікацію у сфері спортивно-оздоровчих послуг. Нашими тренерами розроблено авторські програми з схуднення, відновлення кардіо-системи і м’язевого тонусу, набору м’язевої маси, корекції фігури. Гарантуємо дoсягнення запланованого результату і професійний індивідуальний підхід нашим клієнтам.

Ключові слова:

йога для вагітних, степ-аеробіка, пілатес, фітнес клуб, вправи йоги, калланетика, жіночий фітнес, уроки йоги, йога-терапія для жінок, для чоловіків, фітнес вправи, заняття в тренажерному залі, фітнес для схуднення, уроки стрип пластики, танцювальна аеробіка, східні танці уроки, фітнес для жінок, тренажерний зал, фітнес аеробіка, шейпінг вправи, тренажорний зал, вправи пілатес, спорт фітнес, стріт денс, спортивні комплекси, уроки шейпінгу, фітнес для початківців, фітнес клуб ціни, спортивні комплекси, йога для обличчя, уроки настільного тенісу, зумба, беллі денс, хіп-хоп, стриппластика, хатха-йога, спортзали львова ціни

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Автрська фитнес-программа ”Спинбайк-аэробика”

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3233908029

Графік роботи

Понеділок:
від 08:30 до 22:00
Вівторок:
від 08:30 до 22:00
Середа:
від 08:30 до 22:00
Четвер:
від 08:30 до 22:00
П'ятниця:
від 08:30 до 22:00
Субота:
від 09:00 до 19:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Потапова Жанна Вадимівна
Дата перевірки:
22.11.2017