Універсальний львівський довідник

ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Потапова Жанна Вадимівна
Рік заснування:
2006

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг
  • Інша діяльність у сфері спорту

Продукція, послуги:

Тренажерний зал / Фітнес / Персональні тренування / Спорт / Йога / Йога для початківців / Аеробіка / Степ-аеробіка / Джампінг / Спінбайк-аеробіка / Пілатес / Індивідуальні тренування / Схуднення / Функціональний тренінг / TRX тренування / Крос фіт / Силові тренування

Рекламна інформація:

Наш фітнес-клуб ”Форевер” розташований у центрі Львова, поруч із Площею Петрушевича, має просторі, світлі тренажерні і фітнес-зали, йога-студію, а також зону відпочинку з вільним Wi-Fi і гарячими напоями.

Клуб засновано у 2006 році. Ми маємо досвід і високу кваліфікацію у сфері спортивно-оздоровчих послуг. В нас працює команда професіоналів, якими розроблено і успішно застосовуються авторські програми з схуднення, набору м’язової маси, корекції фігури, профілактики розладів опорно-рухового апарату, загального зміцнення організму.

Ми пропонуємо персональні та індивідуальні тренування з інструкторами тренажерного залу.
А також 10 напрямків фітнес-програм групового формату: Степ-аеробіку, Джампінг, «Струнку фігуру», Функціональний тренінг, «Вау Ефект», Спінбайк-аеробіку, Стретчінг, Пілатес, Пілатес+фітбол, Хатха-йогу і Базову йогу, TRX-тренінг.
Тренажерний зал обладнано оновленою лінією тренажерів «INTERATLETIKA PROFESSIONAL GYM». Кардіо: «MATRIX», «LIFE FITNESS».
Пропонуємо доступні ціни на абонементи і послуги інструкторів.

Наша команда створила тренувальний процес, що забезпечує оздоровлення, відновлення і зростання фізичних якостей, в тому числі загальної працездатності, позитивний емоційний стан. Систематичність і прогресивність, що є основою успіху, гарантують стійкість здоров’я, імунитет.

Крім сучасних універсальних фітнес-програм ми застосовуємо ефективні методики з профілактики і терапії «професійних» і вікових деструктивних змін рухового апарату, в тому числі виправлення постави і програму «здорова спина», для працівників різних професій.

Керівникам підприємств пропонуємо формування корпоративних фітнес-груп для ваших працівників. Ми співпрацюємо з багатьма українськими страховими компаніями, власники полісів яких тренуються в нашій фітнес-мережі. Пропонуємо вашому страховику співпрацю з нами.
Гарантуємо високу якість спортивних послуг.

Ключові слова:

тренажерний зал, фітнес, персональні тренування, спорт, йога, йога для початківців, аеробіка, степ-аеробіка, джампінг, спінбайк-аеробіка, пілатес, індивідуальні тренування, схуднення, функціональний тренінг, trx тренування, крос фіт, фітнес вправи, заняття в тренажерному залі, фітнес для схуднення, фітнес для жінок, тренажерний зал, фітнес аеробіка, шейпінг вправи, вправи пілатес, спорт фітнес, спортивні комплекси, фітнес для початківців, фітнес клуб ціни, спортивні комплекси, хатха-йога, спортзали львова ціни

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Автрська фитнес-программа Спинбайк-аэробика

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2558818440

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 22:00
Вівторок:
від 08:00 до 22:00
Середа:
від 08:00 до 22:00
Четвер:
від 08:00 до 22:00
П'ятниця:
від 08:00 до 22:00
Субота:
від 09:00 до 20:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Потапова Жанна Вадимівна
Дата перевірки:
27.11.2018