ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ

ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефони:

Діяльність

Фото — ФОРЕВЕР, ФІТНЕС-КЛУБ Тренажерний зал / Фітнес / Персональні тренування / Спорт / Йога / Йога для початківців / Аеробіка / Степ-аеробіка / Джампінг / Спінбайк-аеробіка / Пілатес / Індивідуальні тренування / Схуднення / Функціональний тренінг / TRX тренування / Крос фіт / Силові тренування

Ми пропонуємо персональні та індивідуальні тренування з інструкторами тренажерного залу.

Інформація

Наш фітнес-клуб ”Форевер” розташований у центрі Львова, поруч із Площею Петрушевича, має просторі, світлі тренажерні і фітнес-зали, йога-студію, а також зону відпочинку з вільним Wi-Fi і гарячими напоями.

Клуб засновано у 2006 році. Ми маємо досвід і високу кваліфікацію у сфері спортивно-оздоровчих послуг. В нас працює команда професіоналів, якими розроблено і успішно застосовуються авторські програми з схуднення, набору м’язової маси, корекції фігури, профілактики розладів опорно-рухового апарату, загального зміцнення організму.

Ми пропонуємо персональні та індивідуальні тренування з інструкторами тренажерного залу.
А також 10 напрямків фітнес-програм групового формату: Степ-аеробіку, Джампінг, «Струнку фігуру», Функціональний тренінг, «Вау Ефект», Спінбайк-аеробіку, Стретчінг, Пілатес, Пілатес+фітбол, Хатха-йогу і Базову йогу, TRX-тренінг.
Тренажерний зал обладнано оновленою лінією тренажерів «INTERATLETIKA PROFESSIONAL GYM». Кардіо: «MATRIX», «LIFE FITNESS».
Пропонуємо доступні ціни на абонементи і послуги інструкторів.

Наша команда створила тренувальний процес, що забезпечує оздоровлення, відновлення і зростання фізичних якостей, в тому числі загальної працездатності, позитивний емоційний стан. Систематичність і прогресивність, що є основою успіху, гарантують стійкість здоров’я, імунитет.

Крім сучасних універсальних фітнес-програм ми застосовуємо ефективні методики з профілактики і терапії «професійних» і вікових деструктивних змін рухового апарату, в тому числі виправлення постави і програму «здорова спина», для працівників різних професій.

Керівникам підприємств пропонуємо формування корпоративних фітнес-груп для ваших працівників. Ми співпрацюємо з багатьма українськими страховими компаніями, власники полісів яких тренуються в нашій фітнес-мережі. Пропонуємо вашому страховику співпрацю з нами.
Гарантуємо високу якість спортивних послуг.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Потапова Жанна Вадимівна
Рік заснування:
2006
Торгові марки:
Автрська фитнес-программа Спинбайк-аэробика

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 22:00
Вівторок:
08:00 — 22:00
Середа:
08:00 — 22:00
Четвер:
08:00 — 22:00
П'ятниця:
08:00 — 22:00
Субота:
09:00 — 20:00
Оновлення даних: 03.06.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

тренажерний зал на зеленій, фітнес у львові, фітнес клуб личаківський район, фітнес центр у львові, йога для початківців личаківський район, персональні тренування, спорт, йога, аеробіка, степ-аеробіка, джампінг, спінбайк-аеробіка, пілатес, індивідуальні тренування, схуднення, функціональний тренінг, trx тренування, крос фіт, фітнес вправи, заняття в тренажерному залі, фітнес для схуднення, фітнес для жінок, тренажерний зал, фітнес аеробіка, шейпінг вправи, вправи пілатес, спорт фітнес, спортивні комплекси, фітнес для початківців, фітнес клуб ціни, спортивні комплекси, хатха-йога, спортзали львова ціни

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.