ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ
Юридична адреса:
82632, Львівська обл., Сколівський р-н., с. Тухля, вул. Івана Франка, 41
Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ

ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ
Юридична адреса:
82632, Львівська обл., Сколівський р-н., с. Тухля, вул. Івана Франка, 41
Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ
Юридична адреса:
82632, Львівська обл., Сколівський р-н., с. Тухля, вул. Івана Франка, 41
Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 12
Телефони:

Діяльність

Фото — ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ Наша продукція: гідравлічні комплекти для гідрофікації тягачів, гідророзподільники, гідромотори, гідравлічні насоси, масляні баки, гідравлічні акумулятори, охолоджувачі масла.

Наші послуги: гідрофікація автомобілів, діагностика і усунення неполадок гідравлічного обладнання, інсталяція додаткового гідравлічного обладнання, постачання масел і фільтрів.

Інформація

“ТВО Гідравліка” - компанія, яка пропонує широкий спектр послуг для гідрофікації тягачів, а також пропонує Вам різне гідравлічне обладнання.

Компанія пропонує:
- гідравлічні комплекти для гідрофікації тягачів;
- гідророзподільники;
- гідромотори;
- гідравлічні насоси;
- масляні баки;
- гідравлічні акумулятори;
- охолоджувачі масла.

Компанія виробляє якісні деталі на власній виробничій базі і супроводжує їх гарантією. Висока якість забезпечує велику довговічність і надійність виробів.

Крім продажу деталей компанія “ТВО Гідравліка” пропонує послугу з гідрофікації автомобілів. Також ви можете звернутися за допомогою в тому випадку якщо у вас вийшла з ладу гідравлічна система - майстри проведуть діагностику і усунуть неполадку.

Один з основоположних напрямків діяльності нашої компанії - це діагностика, ремонт, технічне обслуговування гідравліки дорожньо-будівельної техніки. В результаті постійної роботи і тривалих навантажень, гідравлічне обладнання схильне до зносу. Тому для того, щоб гідравлічне обладнання вашої спецтехніки не підвело Вас під час виконання важливих робіт, необхідно регулярно проводити діагностику гідравліки спецтехніки. Для якісного виконання всіх цих робіт, для яких потрібна гідравліка, в нас є все необхідне технічне оснащення для ремонту спецтехніки та кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи.

Ми розуміємо, що в століття високих технологій не можна нехтувати дарами технічного прогресу, тому для ремонту гідравліки спецтехніки ми користуємося тільки сучасним високотехнологічним обладнанням. Ремонт гідравлічного устаткування спецтехніки - нешвидкий процес, як і будь-яка ремонтна робота, адже здійснюючи заміну або ремонт однієї деталі, необхідно обстежити і інші, щоб Вам не довелося повторно проводити цей ремонт. Крім того, при ремонті спецтехніки ми здійснюємо промивку систем, заміну фільтрів і робочої рідини. Тим не менш, ми намагаємося виконувати свою роботу якомога оперативніше, щоб Ви якомога швидше приступили до своєї. Наші співробітники допоможуть в короткий термін повернути механізму працездатність і забезпечать належний захист від динамічного впливу, використовуючи новітні технології та спеціальне обладнання.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Пилип Володимир Володимирович — директор
Рік заснування:
2006
Кількість працівників:
24 чол.
Вища організація:
м. Львів, вул. Персенківка, 12
Торгові марки:
Hydramech (Україна)
Bezares (Іспанія)
Ferruz (Іспанія)
Стандарти якості:
ISO 9001
Країни імпорту:
Іспанія, Італія, Польща

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 14:00
Оновлення даних: 30.03.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

гідравліка на тягачі, продаж гідравлічних насосів, ремонт гідравліки, гідравлічне обладнання, гідравлічний мотор, насос шестерневий, гідроакумулятор ціна, купити гідромотор ціна, купити гідророзподільник, ремонт гідравлічних циліндрів, гідравлічний мотор ціна, продаж гідроакумуляторів, насос гідравлічний, гідравлічні розподільники, купити розподільник гідравлічний, гідроакумулятор купити, ремонт рвт, гідравлічний двигун купити, ремонт гідравлічних шлангів, купити гідроциліндр, ремонт гідравлічного устаткування, гідромотор купити

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.