Універсальний львівський довідник

ТВО ГІДРАВЛІКА, ТОВ

Юридична адреса:
82632, Львівська обл., Сколівський р-н., с. Тухля, вул. Івана Франка, 41
Фактична адреса:
79026м. Львів, вул. Персенківка, 12
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Пилип Володимир Володимирович — директор
Рік заснування:
2005
Чисельність працівників:
24

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Наша продукція: Гідравлічні комплекти для гідрофікації тягачів, Гідророзподільники, Гідромотори, Гідравлічні насоси, Масляні баки, Гідравлічні акумулятори, Охолоджувачі масла.

Наші послуги: гідрофікація автомобілів, діагностика і усунення неполадок гідравлічного обладнання, інсталяція додаткового гідравлічного обладнання, постачання масел і фільтрів.

Рекламна інформація:

“ТВО Гідравліка” - заснована в 2006 році компанія, яка пропонує широкий спектр послуг для гідрофікації тягачів, а також виробляє різне гідравлічне обладнання.

Компанія виробляє:
- гідравлічні комплекти для гідрофікації тягачів;
- гідророзподільники;
- гідромотори;
- гідравлічні насоси;
- масляні баки;
- гідравлічні акумулятори;
- охолоджувачі масла.

Компанія виробляє якісні деталі на власній виробничій базі і супроводжує їх гарантією. Висока якість забезпечує велику довговічність і надійність виробів.

Крім продажу деталей компанія “ТВО Гідравліка” пропонує послугу з гідрофікації автомобілів. Також ви можете звернутися за допомогою в тому випадку якщо у вас вийшла з ладу гідравлічна система - майстри проведуть діагностику і усунуть неполадку.

Один з основоположних напрямків діяльності нашої компанії - це діагностика, ремонт, технічне обслуговування гідравліки дорожньо-будівельної техніки. В результаті постійної роботи і тривалих навантажень, гідравлічне обладнання схильне до зносу. Тому для того, щоб гідравлічне обладнання вашої спецтехніки не підвело Вас під час виконання важливих робіт, необхідно регулярно проводити діагностику гідравліки спецтехніки. Для якісного виконання всіх цих робіт, для яких потрібна гідравліка, в нас є все необхідне технічне оснащення для ремонту спецтехніки та кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи.

Ми розуміємо, що в століття високих технологій не можна нехтувати дарами технічного прогресу, тому для ремонту гідравліки спецтехніки ми користуємося тільки сучасним високотехнологічним обладнанням. Ремонт гідравлічного устаткування спецтехніки - нешвидкий процес, як і будь-яка ремонтна робота, адже здійснюючи заміну або ремонт однієї деталі, необхідно обстежити і інші, щоб Вам не довелося повторно проводити цей ремонт. Крім того, при ремонті спецтехніки ми здійснюємо промивку систем, заміну фільтрів і робочої рідини. Тим не менш, ми намагаємося виконувати свою роботу якомога оперативніше, щоб Ви якомога швидше приступили до своєї. Наші співробітники допоможуть в короткий термін повернути механізму працездатність і забезпечать належний захист від динамічного впливу, використовуючи новітні технології та спеціальне обладнання.

Ключові слова:

гідромотор купити, продаж гідравлічних насосів, ремонт гідравліки, гідравлічне обладнання, гідравлічний мотор, насос шестерневий, гідроакумулятор ціна, купити гідромотор ціна, купити гідророзподільник, ремонт гідравлічних циліндрів, гідравлічний мотор ціна, продаж гідроакумуляторів, насос гідравлічний, гідравлічні розподільники, купити розподільник гідравлічний, гідроакумулятор купити, ремонт рвт, гідравлічний двигун купити, ремонт гідравлічних шлангів, купити гідроциліндр, ремонт гідравлічного устаткування

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Hydramech, Україна
Торгова марка:
Bezares, Іспанія
Торгова марка:
Ferruz, Іспанія
Стандарти якості:
ISO 9001
Країни імпорту (І):
Іспанія, Італія, Польща

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
39041615

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Іван
Дата перевірки:
19.03.2019