Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Пулюя, 40 корп. 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВЕТХЕЛП, ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Пулюя, 40 корп. 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Пулюя, 40 корп. 2
Телефони:

Діяльність

Чистка вух, Обробка від ектопаразитів, Видалення іксодового кліща, Обрізання зубів, дзьоба, Стрижка котів, собак, Чистка параанальних залоз, Обробка від ендопаразитів, Корекція кігтів, Видалення ковтунів, Обробка рани, Промивання дренажа, Катетеризація та промивання сечового міхура, Інфузійна терапія, Накладання шини, Видалення стороннього тіла з порожнини рота, Санація ротової порожнини, Екстерпація зубів, Ампутація п’ятих пальців, Купірування хвоста, Стерилізація та кастрація, Рододопомога, Кесарів розтин, Реанімація новонароджених, Видалення новоутворень, Інші хірургічні послуги, Загальний аналіз крові, Біохімічний аналіз крові, Загальний аналіз сечі, Зіскоб шкіри, Інші клінічні аналізи, Контрацепція, евтаназія, ритуальні послуги.

Інформація

Ставши власником домашньої тварини, в першу чергу необхідно звернутися до ветеринарного лікаря з метою огляду та отримання консультації. Ветеринарний кабінет «Ветхелп» пропонує велику кількість різноманітних послуг, але огляд та консультація являються базовими, без яких неможливе подальше лікування вашого улюбленця.

Попри великий досвід та професіоналізм, лікарі постійно займаються самовдосконаленням, відвідуючи спеціалізовані курси, семінари, тренінги. Тому в лікуванні та діагностиці використовуються найновіші досягнення ветеринарної медицини.

В ветеринарному кабінеті «Ветхелп» цінують кожного маленького пацієнта та його господаря, тому з якого б приводу ви не звернулися, вашу проблему буде вирішено в повному обсязі і в найкоротші терміни. Зокрема встановлена система знижок для пенсіонерів, волонтерів і заводчиків, а також для безпритульних тварин.
«Ветхелп» – місце, де панує любов до чотирилапих друзів.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
09:00 — 19:00
Неділя:
10:00 — 15:00
Оновлення даних: 07.03.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.