Контакти

Адреса:
79010, м. Львів, вул. Чернігівська, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НЕОНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Контакти

Адреса:
79010, м. Львів, вул. Чернігівська, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79010, м. Львів, вул. Чернігівська, 5
Телефони:

Діяльність

Наша мета: максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Інформація

Відділення неонатального центру є клінічними базами кафедри шпитальної педіатрії Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького. Згідно плану, відбуваються професорські обходи, з обговоренням діагностики та лікувальної тактики найважчих пацієнтів відділень. Спільно з професорсько-викладацьким складом кафедри систематично проводяться клінічні та наукові дослідження.

За час існування відділень сформувалася команда однодумців, яка здатна надавати кваліфіковану допомогу категорії новонароджених пацієнтів найвищої групи перинатального ризику відповідно до вимог чинних національних протоколів з неонатології та інтенсивної терапії новонароджених.

Рубрики

Оновлення даних: 22.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.