Контакти

Фактична адреса:
79014, м. Львів, вул. Зелена, 115
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

SMART SERVICE, РЕМОНТ ГАДЖЕТІВ

Контакти

Фактична адреса:
79014, м. Львів, вул. Зелена, 115
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79014, м. Львів, вул. Зелена, 115

Діяльність

Ремонт планшетів, ноутбуків, телефонів. Запчастини до смартфонів. Ремонт iPhone, Samsung, Asus, Acer, HTC, Lenovo, Samsung, THL, Jiayu та ін.

Інформація

Основна мета компанії Smart Service – це надати друге життя Вашому смартфону, планшету чи ноутбуку!
Але основною спеціалізацією для нас залишається заміна сенсорів та екранів в смартфонах, планшетах. На відміну від інших СЦ ми зможемо замінити у Вашому смартфоні лише сенсор чи розбите скло, чого не роблять інші через дороге обладнання для ремонту дисплейних модулів. Після ремонту дисплейного модуля в нас, Ви не побачите різниці в якості роботи Вашого гаджету, адже дисплей залишається рідний (ORIGINAL), міняється лише скло (сенсор). Ці роботи ми проводимо не лише на iPhone чи Samsung, але і на інших популярних брендах таких як Asus, Acer, HTC, Lenovo, Samsung, THL, Jiayu та багато інших. Основною вимогою є наявність в продажі сенсора (скла)для Вашого смартфону.

Рубрики

Оновлення даних: 10.03.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.