Універсальний львівський довідник

ФАЙНЕ СВЯТО, ІВЕНТ-АГЕНЦІЯ

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(067) 3710330
Телефони:
(067) 1916732

Про компанію

Керівник:
Лабинський Роман Зиновійович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Проведення та організація свята, відкриття магазину чи офісу, святкування весілля чи Нового року, будь-якої урочистості, які Ви плануєте гарно відмітити.

Рекламна інформація:

Наші співробітники спеціалізуються на організації весіль, соціальних, корпоративних, приватних, некомерційних, комерційних і політичних проектах. Будь-який захід не відбувається сам по собі. Вкладаючи у Ваші проекти свою майстерність, самовідданість, цілеспрямованість, досвід, працьовитість, талант і довгі години роботи, ми інвестуємо передусім у своє майбутнє та майбутнє своєї компанії. Ми розуміємо важливість економії Ваших коштів та часу, виконання своїх обіцянок.
Організація і підготовка торжества - це відповідальне завдання, успішне вирішення якої залежить від досвіду і професіоналізму організатора, індивідуального підходу до кожного Клієнта, уваги до всіх деталей.

Забава, була створена для того, щоб Ваші очікування перетворилися в реальність. Ми пропонуємо повний комплекс послуг в сфері організації свят і заходів. Ми можемо, вміємо і повинні дивувати!

Звернувшись до нас, Ви отримаєте задоволення, адже наша компанія успішно пропонує індивідуальні рішення по організації свят і заходів, вкладаючись при цьому в мінімальні терміни. Ми комплексно беремо на себе організацію, підготовку і проведення свята. Професійна організація свят з Забавою - Ви завжди на крок попереду!

Службова інформація

Дата перевірки:
23.12.2016