Універсальний львівський довідник

СТРИЙСЬКИЙ ПАРК, ЛКП ”ЗЕЛЕНИЙ ЛЬВІВ”

Фактична адреса:
79011м. Львів, вул. Стрийська, 15

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Найкрасивіший та найстаріший парк міста. Чудове місце для відпочинку в центрі Львова.

Рекламна інформація:

Зараз у Стрийському парку проводять різні мистецькі акції, як от, до прикладу, креативні відображення суспільних процесів — дивани посеред алеї, лебеді з пластикових пляшок (звертається увага львів’ян на проблему забруднення довколишнього середовища) та багато інших заходів, які покликані нагадати, що парк — це надбання міста і ми не маємо права його нищити.

Восени Стрийський парк вбирається в такі барви, що найдосвідченіший художник не передасть тієї палітри кольорів. Звивисті стежки пагорбами, під розсіяним світлом ліхтарів, нагадують лабіринти — просто йдеш вперед крізь туман, не знаючи, де опинишся. В цьому романтика і шарм, в цьому вишуканість і неповторність. Тут зароджувалися почуття, люди знаходили себе та один одного. Це місце, ознаменоване багатьма парами, які не пропускають нагоди зафіксувати миті свого щастя на початку сімейного шляху.

Парк не втрачає популярності навіть взимку: звідусіль лунає дитячий сміх, дорослі також мають можливість зануритися в ту безтурботну пору дитинства і пограти в сніжки та покататися разом з малечею на санках.

Карта парку дозволить Вам вибрати найкращий маршрут для Вашої подальшої мандрівки.

Службова інформація

Дата перевірки:
03.03.2016