Універсальний львівський довідник

СТЕПАНКІВ, КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Курмановича, 9
Телефон основний:
(032) 2675600
Телефони:
(067) 3700011, (067) 6761000
Факс:
(032) 2977336

Про компанію

Керівник:
Степанків — директор
Рік заснування:
1998

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво хліба та хлібобулочних виробів
  • Виробництво сухарів, печива, пирогів і тістечок тривалого зберігання

Продукція, послуги:

Торти на замовлення:
- весільні торти та пляцки;
- корпоративні;
- дитячі торти у широкому асортименті;
- домашні.

Цукерки ”Пташине молоко”.

Рекламна інформація:

Сьогодні дуже важко здивувати своїх гостей традиційними тортами чи пляцками. А от поєднання смачної випічки з натуральними інгредієнтами з оригінальним оздобленням – ось що вразить навіть найприскіпливішого любителя солодощів.

Торти від ПП «Степанків» будуть прикрасою будь-якого Вашого свята: весілля, ювілею, корпоративну, дня народження тощо. А скільки буде захоплення на личках Ваших дітей, коли вони побачать торт у вигляді свого улюбленого героя. Незвичайний тематичний торт не залишить байдужим ні дорослого, ні малого і стане кульмінацією будь-якого свята.

Торт від ПП «Степанків» - це вже привід для гарного настрою, адже він здатний створити святкову атмосферу для будь-якої компанії.

Зроби життя солодким!

Ключові слова:

торти на замовлення весільні, весільні торти, торт корпоративний, на корпаратив, на будинок, на весілля, на день народження, торти на замовлення дитячі, авто торт, весілля торт, весільний торт замовити, весільний торт фото, фотографії, виготовлення торта, тортів на замовлення, випічка торта, виробництво тортів, висока якість, де купити торт у львові, день народження торт, дитячий торт, дитячі торти, домашні торти, домашня випічка, доставка торта, замовити весільний торт, замовити торт львів, замовити торт у львові, замовлення дитячого торта, замовлення торта у львові, кондитерська львів, кондитерський цех, купити кондитерські вироби, найсмачніший торт, помірні ціни, весілля, доставка, торт замовити, торт купити, ціна, на ювілей, торт на замовлення, торти весільні, торти для дітей, торти суфле, торти у львові, торти ціни, фото весільний торт, фото весільні торти, хлiбобулочнi вироби, ціни на торти львів, широкий асортимент, шоу торт, ювілейний торт

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2873307870

Службова інформація

Профіль редагував:
Менеджер
Дата перевірки:
24.10.2018