Універсальний львівський довідник

ПРОКАТ ДИТЯЧИХ НОВОРЫЧНИХ КОСТЮМІВ

Адреса:
79005, м. Львів, вул. Трильовського, 16
Телефон основний:
(067) 5923974
Телефони:
(093) 0980748

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дизайнерське ательє АССОЛЬ надає послуги індивідуального пошиття одягу, пошиття і прокату карнавальних костюмів, перевтілення одягу.

Ми проводимо:
- ремонт чоловічого, жіночого та дитячого одягу,
- ремонт шкіряних виробів, дублянок, шуб,
- перекриття кожухів,
- ремонт сумок та аксесуарів,
- перешиття дублянок, шуб та інших хутрових виробів.

Рекламна інформація:

В ательє «АССОЛЬ» є декілька творчих напрямків, над кожним з яких ми працюємо старанно та неухильно, надихаючись побажаннями та мріями.

Перший і головний напрямок ательє – індивідуальне пошиття одягу. У цій сфері працюємо вже 15 років. Напрямок особливо цікавий тим, що знайомлячись з новими людьми, завжди бачиш їх індивідуальність, унікальність кожної людини. Те, що пасує одній жінці, може абсолютно не підійти іншій ні по стилю, ні по темпераменту. Усі ми різні і одяг, як ніщо інше, підкреслює це.
Аналізуючи фігуру та використовуючи досвід, секрети конструювання, підбираючи фактури тканин, ми робимо жінку надзвичайною. Також обов’язково проговорюємо, що з чим можна комбінувати, як сформувати власний стиль, як побудувати гардероб і таке інше. Головна винагорода – це сяючі очі задоволеної клієнтки, яка собі дуже-дуже подобається.

Другий напрямок нашої творчості – пошиття і прокат карнавальних костюмів. Це казка в реальному житті. Коли малеча одягає наш костюм, вона перевтілюється, зливається з образом певного героя. Дітлахи прагнуть копіювати погляд, рухи і навіть настрій тварин, красунь чи суперменів. Вони неповторні, наші діти! А скільки незабутніх моментів радості, щастя, веселощів несе з собою створення кожного костюмованого ансамблю!

Третій напрямок – перевтілення одягу. Він з’явився, коли економічне становище нашої країни дещо погіршилось. Тканини піднялись у ціні, і наші жінки – дуже кмітливі і розважливі – звернулись до своїх шаф. Чого там тільки нема! Старі, що втратили свою актуальність, речі, немодні тепер шуби, безліч якісних тканин, куплених та покладених на полиці шаф. А бабусині незабутні вишиванки – це окрема тема!

Весь цей арсенал ми використовуємо для створення нових (так-так, саме нових!) модних речей: шубки, напівшубки, кожушки та жилетки, у поєднанні з іншими матеріалами, інколи зі шкірою; етно-роботи, коли раритетні вишивки отримують друге життя в сучасних сукнях, костюмах та блузах. І що цікаво – часто результат навіть не нагадує те, що висіло у шафі – народжується абсолютно нова річ, яка отримує нове життя і починає нову історію ...

Ключові слова:

прокат дитячих новорічних костюмыв сихів, прокат карнавальних костюмів, пошиття одягу, прокат для дітей, пошиття костюмів, прокат аксесуарів, прокат для дорослих, перевтілення одягу, оренда урочистого одягу, весільні сукні, вечірні сукні, вечірні та коктейльні сукні, виготовлення аксесуарів для танців та тематичних вечірок, випускні сукні, сукні на випускний для випускного, вишиванки чоловічі жіночі дитячі, вишиті сукні костюми, ткані сукні блузи спідниці, демісезонні та зимові утеплені куртки, пальто, плащі, кожушки, жилети хутряні, шкіра, дублянки, індивідуальне пошиття жіночого одягу, костюм для свят танців балів вечірок дискотек, шуби, дублянки, послуги з пошиття жіночого одягу, пошити костюми, жакети, сукні, сукні-костюми, блузи, спідниці, штани, пошиття верхнього одягу, пошиття весільного вбрання, весільне плаття, вишита весільна сукня, пошиття костюмів, пошиття повсякденного одягу, пошиття святкового вбрання, прокат дитячих карнавальних костюмів, прокат аксесуарів до карнавальних костюмів та святкового вбрання, прокат карнавальних костюмів, карнавальні костюми, прокат святкових аксесуарів, прокат святкового вбрання, ремонт дитячого одягу, ремонт та жіночого, реставрація чоловічого, святкове вбрання в етностилі, святкового вбрання для дорослих, дорослі карнавальні костюми, суконки, спідниці, штани, костюми, корсети, шорти, комбінезони

Години роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00

Службова інформація

Дата перевірки:
10.11.2016