Контакти

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЕКСПРЕС-ОХОРОНА, КОМПАНІЯ

Контакти

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212
Телефони:

Діяльність

Ми пропонуємо:
- повне виключення фактів посягання на майно, товарно-матеріальні цінності клієнта;
- своєчасне виявлення прихованих форм крадіжок;
- встановлення чи удосконалення пропускного режиму;
- надання допомоги керівництву клієнта в упорядкуванні трудової дисципліни, контролю за виконанням персоналом правил внутрішнього розпорядку та внутрішньо - об’єктового режиму;
- постійна співпраця з керівництвом клієнта, діалог, що призводить до підвищення якості надання охоронних послуг та збереження майна клієнта.

Інформація

”Експрес Охорона” - приватна компанія, яка пропонує скористатись охоронними послугами, які допоможуть захистити, зміцнити та спокійно розвивати Ваш бізнес. Ми прагнемо встановлювати реальні ціни на охоронні послуги вартість яких розраховується за нормативами, що прийняті всередині компанії.

Основне наше завдання - це недопустити несанкціоновані проникнення сторонніх осіб в приміщення будівель та на територію підприємств, що охороняються нашим персоналом, а також обмеження доступу до матеріальних цінностей, які знаходяться у її межах.

Якщо Ви бажаєте скористатись нашою пропозицією з надання охоронних послуг, ми готові в будь-який зручний для Вас час зустрітись та обговорити усі умови подальшої співпраці.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Малиць Ігор Ярославович — директор
Оновлення даних: 24.06.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.